Ana Menü

Sağlam: Gücümüze güç katıyoruz

Başlatan Simurg, Mayıs 25, 2008, 07:57:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Çek defans oyuncuları Tomas Zapatocny ve Tomas Sivok'un transferlerini doğrularken, Panathinaıkos'ta forma giyen Anthony Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını söyledi.

Genç teknik adam, bir okulun panelinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, bu iki oyuncunun büyük ihtimalle siyah-beyazlı formayı giyeceğini ifade etti. Sağlam ayrıca; Panathinaıkos'un sol kanat oyuncusu Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını, aksilik olmazsa bu oyuncuyu da alacaklarını söyledi.

Ertuğrul Sağlam çok fazla transfer yapmayacaklarını ifade ederken, "Çok oyuncu alıp kadromuzu şişirmeyeceğiz. Bu transferlerden sonra belki orta sahaya da bir oyuncu alıp transferi noktalayacağız" diyerek siyah-Beyazlı kulübün transfer politikasını da dile getirmiş oldu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

''Belki orta sahaya oyuncu alabiliriz''

Ne belkisi kesinlikle almamız gerekir.Delgado'yu tek başına bişeyler yapmaya zorluyorlar.İyi bir adam alında biraz yükünü zayıflatsın Delgado'nun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

NoPasaran

Kimleri tam olarak aldıklarını bir açıklasalarda rahatlasak..

Beşiktaşın sağ kanada ihtiyacı var :)

Topuz ilaç olur  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

Bircan*

seric zapotocny ve sivokla imzalanmış diye okudum milliyette. biri kiralanmış..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

insaallah hocam insaallah
dediklerin cikmazsa,seninle bu sezonda cikmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

ya iyi güzel de izleyen varmı aldığımız futbolcuları hiç? şahsen ben bikere bile izleyemedim..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Kartalizmatik

Ricardinho'yu gönder orta sahaya oyuncu al,kelimeler kifayetsiz...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ist.hatirasi/3-4

seneye şampiyon olmayın görürüm sizi!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Anarchy*

Neden sürekLi kendimizi avutuyoruz.
Çok bişey mi istiyoruz biLmiyorum ki.
Muhterem yönetimimiz sadece ama sadece bu taraftara kuLak verse Allah biLir ne oyuncuLar çıkacak.
Saçma sapan işLerLe uğraşıyoruz sürekLi.

cassa23