Ana Menü

Demirören: Başarıya ihtiyacımız var

Başlatan Simurg, Mayıs 25, 2008, 07:52:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Divan Toplantısı'nda önemli açıklamalar yaptı...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Turkcell Süper Lig'de geride kalan sezonda son oynanan Vestel Manisaspor maçında yaşanan olaylara üzüldüğünü, Beşiktaş'ta yönetimlerin seçimle gelip seçimle gideceğini söyledi.

Beşiktaş Kulübü'nün Ceylan InterContinental Oteli'nde yapılan 2008 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan başkan Demirören, ''Beşiktaş, 1978'lerdeki gibi her yenilgiden sonra genel kurula gitmez. Son maçta yaşanan olaylar benim içimde bir acıdır. Camiamız başkanını destekler, seçim günü başkanını seçer, sonra da sonuna kadar destekler'' diye konuştu.

-STAT KONUSU-

BJK İnönü Stadı'nın yıkılıp yeniden yapılması ile ilgili gerekli izinleri beklediklerini anlatan Demirören, şunları kaydetti:

''Üst kademedekilerin bana söyledikleri, stadın yapımını engelleyenlerin Beşiktaşlı olduklarıdır. Bu beni üzdü. Bu, Yıldırım Demirören'in projesi değil, Beşiktaş'ın projesidir. Bu proje Beşiktaş'ın istikbalidir ve her Beşiktaşlı bu projeye sahip çıkmalıdır.''

-''SPORTİF BAŞARIYA İHTİYACIMIZ VAR''-

Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın hedefinin her zaman için şampiyonluk olduğunu ve artık sportif başarıya ihtiyacı bulunduğunu söyledi.

Demirören, ''Teknik kadromuz, menajerimiz, yönetimimiz, taraftarımız hata yapmış olabilir. Hepimizin yapması gereken, bu hatalardan ders almaktır'' dedi.

''Başarısızlık varsa bu hepimizindir. Başarı da öyle'' diyen başkan Demirören, Divan Kurulu üyelerine seslenerek, ''Beşiktaş kamuoyunda hep 3. takım ve kötü olarak gösterilmeye çalışılan bir camia. Buradan çıkacak olumlu mesaj camiamızı toparlayacaktır'' şeklinde konuşurken, transfer konusunda ''Nokta transferler yapıyoruz. Takımın ihtiyacı olan oyuncular alıyoruz'' dedi.

-PAF TAKIMI-

Beşiktaş PAF Takımı'nın sezonu 6. sırada bitirmesiyle ilgili eleştirilere de değinen Demirören, ''6. olduk, fakat yaş ortalaması 15-16 idi. Beşiktaş, (A) takıma altyapıdan en fazla oyuncu alan takımdır. PAF takımının aldığı derece değil, oyuncu yetiştirmesi önemlidir'' diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Senle gelecek başarılara ihtiyacımız yok !!

Kralkartal21

Niye öyle diyorsun ki ne kadar kötü yönetsede kulübü gelecek bir şampiyonluk herşeyi bir anda unutturur.

Şampiyon olduğumuzda kimse bunları düşünmez.(Yıldırım Demirören'in nasıl kulubü yönettiğini düşünmez)

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Sırf Şampiyon olduk diye Demirören'in yaptıkları unutulacaksa ben yıllarca şampiyon olmamaya razıyım...

Kralkartal21

Ben Demirören'in yaptıkları bir anda unutulur demek istedim. Sonra bunlar tekrardan yüzüne vurulur.

Ben zaten şampiyon olursak Demirören'in sayesinde olacağınıda sanmam zaten.Futbolcularımız ve Teknik kadromuz ile birlikte şampiyonluğa koşan bir takım oluruz.Bu yüzden şampiyon olunca onla ilgili fazla söz konuşulmaz.

Demirören'in Yaptıkları Zaten UNUTULAMAZ...!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

mr.eagle

demirörenin yaptıkları beşiktaşı bitirişi asla unutulmaz şampiyonluk falan da lazım değil bize böyle şerefli(!) bi ligde
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

keskinli

baskanim senin kisisel olarak acilen basariya ihtiyacin var!
bizede yeniden sayginlik kazandiracak bi yönetim lazim!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Non Mollare Mai

Şu anda Beşiktaş için en büyük başarı senin gitmendir Sayın Demirören.
edit

Kartalizmatik

Bence bir çelişki var.Diyor ki 2010 da görüşelim sonrada diyor ki başarı lazım...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

gözzde_bjk

2010'da görüşücek zaten o kendi planlarıyla ama 2010'a kadar gelecek bir başarıda tekrar seçime girmenin kolay olacağını düşünüyordur büyük ihtimal.Tepki çekmeyecek aklı sıra gelen bir şampiyonlukla.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

beckyZWICKY

konuşmayı bırakıpta icraat yapsanız artık gözlerim ağrıdı konuşmalarınızı açıklamarınızı okumaktan az susunda icraatlarınızı görelim yaptıklarınız konuşsun. gerçi göreceğimizi gördükde neyse.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Mayıs 25, 2008, 21:46:40
konuşmayı bırakıpta icraat yapsanız artık gözlerim ağrıdı konuşmalarınızı açıklamarınızı okumaktan az susunda icraatlarınızı görelim yaptıklarınız konuşsun. gerçi göreceğimizi gördükde neyse.
aynen kariliyorum biktim vallaha
icraat görelim her sene aynisini anlatiyorsunuz bize...

gürol

demirören denen insana kafam kocaman dese bile inanmam ben artık.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SercanBjk

Sen olduğun sürece başarı gelmez başkanım...