Ana Menü

Ertuğrul Sağlam Kdz.Ereğli'de

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 24, 2008, 21:35:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Karadeniz Ereğli Spor Gönüllüleri Platformu tarafından "Futbol Şenliği" düzenlendi. Beyçayır Stadı'ndaki şenliğe Ereğli Kaymakamı Osman Ekşi, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Türker Ertürk, Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, eski hakem Cem Papila, Kayserispor futbolcusu Mehmet Eren Boyraz ve vatandaşlar katıldı.

Şenliğin açılışında konuşmak için kürsüye gelen eski hakem Cem Papila, tribünlerde Trabzonspor bayrağı açan bir grup taraftar tarafından protesto edildi. Papila'ya küfür eden 15-20 kişilik taraftar grubuna, diğer taraftarlar tepki gösterdi. Gördüğü tepkinin yapmış olduğu işin kaçınılmaz sonuçlarından birisi olduğunu belirten Papila, "Düzgün, ahlaklı sporcular yetiştirmeye çalıştık. Bu bölgenin insanı olmama rağmen, hatta aile kökenimizin Trabzon'a dayanmasına rağmen bu tür tepkiler görüyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Ertuğrul Sağlam ise, "Sporun içinde hiç görmek istemediğimiz hareketler vardı. Ümit ediyorum ki o hareketleri yapanlar da kendilerinden utanmışlardır" dedi.

Transfer çalışmalarına da değinen Sağlam, içeride ve dışarıda bir iki tane oyuncu alarak transferi kapatmak istediklerini belirterek şunları söyledi;

"Yabancılardan Cordon ile konuştuk ve yollarımızı ayırdık. Bunun dışında da yollarımızı ayırdığımız oyuncu yok zaten.

Delgado'ya çok ciddi teklifler yok. Bobo ile Delgado'ya astronomik rakamlar teklif edilirse, kulübün menfaatleri doğrultusunda bir teklif gelirse oturup düşünürüz. Şu anda hiçbir oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz"

Sağlam, Avrupa Şampiyonası ile ilgili ise, "Milli takımımız şu an iyi durumda. Onlardan beklentlerimiz çok fazla. Umut ediyorum ki bu turnuvadan ülkesine en geç dönen ülke oluruz" diye konuştu.

Futbol şenliğinde bayan futbol takımlarının gösteri maçının ardından, Kaymakam Ekşi'nin de yer aldığı protokol ile Ertuğrul Sağlam'ın bulunduğu şöhretler karması bir gösteri maçı oynadı. Şöhretler karması, protokol karmasını 3-2 mağlup etti.

Ertuğrul Sağlam'ı canlı olarak ilk defa gördüm.Göz göze bile geldik.Oynanan maç bizim apartmanın hemen karşısındaydı.
Ertuğrul Sağlam 3 tane gol attı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Bircan*

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 24, 2008, 21:35:01
Ertuğrul Sağlam'ı canlı olarak ilk defa gördüm.Göz göze bile geldik.Oynanan maç bizim apartmanın hemen karşısındaydı.
Ertuğrul Sağlam 3 tane gol attı.

İyi bakalım çok mutlu olmussundur :D yüzünden nur akıyor dimi :)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Bircan*

tamam bilmiyorsun madem salla :) siyaset yapmayalım :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

onaT

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 24, 2008, 21:49:21
tamam bilmiyorsun madem salla :) siyaset yapmayalım :D
hehe bencede o konulara girme...