Ana Menü

hAngi renkte doğdunuz?

Başlatan yuNuS1903, Mayıs 24, 2008, 20:35:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rebel_1903

pempe çıktı bnm de hiç sevmem pembeyi ama dedikleri de doğru gerçekten..
aklımm nerde kaçırdım seninlee
sorma nerde sorulmaz bu kimseyee

öyle yürekten seviyorsan aklı başından atacaksınnn kimi yanında arıyorsan önce içinde bulacaksınn offff ulannn offfffffff

KeePSaKe

ALTIN

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. Insanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. Ilişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

bazı cümleleri doğru :)
Since 1903

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Mayıs 24, 2008, 20:49:53
TURKUAZ

Duyguları aniden ve kolay değisebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.

İlgisi yok :D
aynen benlede bir alakası yok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

gözzde_bjk

MOR

Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değisir.

Moru sevmem ama söylenenler doğru çıktı hele son cümle yok mu kesinlikle ben :)
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Brestgerfich

LACiVERT

Dikkat çekici, zevkli, yasamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder...

Lacivert nerden çıktı şimdi ya... tövbe tövbe
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Catak

LACiVERT

Dikkat çekici, zevkli, yasamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

aynen yaa banada lacivert dedi ne laciverti siyah ulan:D
ÇATAK

onaT

Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

keskinli

YEŞiL
nicin dogayi sevdigimi ve almanyadaki yesiller partisine sempatim oldugunu simdi anladim
:D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 25, 2008, 01:58:59
YEŞiL
nicin dogayi sevdigimi ve almanyadaki yesiller partisine sempatim oldugunu simdi anladim

o yeşiller partisi pkkya özgürlük savaşçıları diyenler değildir umarım.

keskinli

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 25, 2008, 02:05:05
YEŞiL

demis olabilirler zamaninda,cünkü onlari gercekten öyle görüyorlardi
son zamanlara türkiyenin yaptigi siyasi taaruz onlarida degistirdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mr.eagle

LACİVERT bana da uydu valla
ne çok lacivert çıktı ya töbe töbe :kart
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 25, 2008, 02:08:31
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 25, 2008, 02:05:05
YEŞiL

demis olabilirler zamaninda,cünkü onlari gercekten öyle görüyorlardi
son zamanlara türkiyenin yaptigi siyasi taaruz onlarida degistirdi

bilmedikleri konularda konuşmasınlar o zaman