Ana Menü

hakan arıkan-rüştü reçber

Başlatan mr.eagle, Mayıs 23, 2008, 17:07:32

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mr.eagle

arkadaşlar bence rüştünün miadı doldu hakan deseniz ne kadar yetersiz bi kaleci olduğu ortada henüz sektirmeden top tutamıyo gelişcek diyen arkadaşlaraysa gülüyorum hakan 25 yaşında genç falan değil bu yaştan sonra kalecilik öğrenemez casillas kaç yaşında ve oynadığı klübe duruma bakın kimsede genç casillas demiyo her neyse ben yeni sezon için kesinlikle yabancı bi kaleci almalıyız diyorum sizin görüşleriniz neler veya düşündüğünüz isimler var mı örneğin ben pletikosanın alınmasını isterim
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

carlito1903

Yabancı hakkımızı kaleciyle doldurmamamız gerekir bence...

Bence kalemiz sağlam kim ne derse desin...

Kartalizmatik

Kaleci transferi gereksiz şu anda.Rüştü'nün son aylardaki formu gayet iyiydi.Hakan Arıkan bana göre iyi bir kaleci,şampiyonlar liginde yaptığı hatalar biraz moralini bozdu.Murat ve Atilla'da var.Kalecinin iyi olup olmamasıda defansın becerisine kalmıştır.Defansınız ne kadar iyiyse kaleciye düşen görev o kadar azdır.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mr.eagle

hakan sadece şampiyonlar liginde değil türkiye liginde de bir çok hata yaptı. dediğim gibi henüz sektirmeden top tutmaktan aciz ve beşiktaş kalesine asla yakışmıyo. rüştü ise bugün var yarın yok. kaleciler maç kurtarır en azından yenilcek golü yer yenilmicek golü yemez bi standartı vardır en önemlisi de budur ama bunları geçtim bizim kalecilerimiz ne yapacağı belli olmayan kaleciler istikrardan standarttan uzaklar ve bugüne kadar bırakın tutmayı yenilmicek golleride sık sık yediler
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

IL Capitano

Ben kalecilerden memnunum, önemli olan onlarin önundekiler..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

delgado1008

ikiside runje ye göre çok kötü kaleciler ne diye bu adamı gönderirsin yönetim anlamak mümkün değil.Ben milli takımda oynasa bile Rüştüye hiç güvenmiyorum.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

mr.eagle

Alıntı yapılan: delgado1008 - Mayıs 23, 2008, 17:29:44
ikiside runje ye göre çok kötü kaleciler ne diye bu adamı gönderirsin yönetim anlamak mümkün değil.Ben milli takımda oynasa bile Rüştüye hiç güvenmiyorum.
sonunda benim gibi düşünen biri daha çıktı kesinlikle katılıyorum sana

Kartalizmatik

Yabancı kontenjanını 6+3 yapın da alalım.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mr.eagle

6+2 yabancı bi kaleciye yer açmak için fazlasıyla yeterli bence bu seneye kadar da hep yabancı kalecilerle oynadık ve kontenjanda yer bulduk. ama bu beceriksiz yönetim iyi bi kaleci alabilir mi bundan şüpheliyim işte

carlito1903

Tello, Delgado, Holosko, Cisse, yeni gelecek stoper, yeni gelecek stoper....

Etti mi sana 6, Bobo'yu, alınması düşünülen yabancı sol beki yazmıyorum bile...

Bide yabancı kaleci alırsak işin içinden çıkılmaz...

mr.eagle

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 23, 2008, 17:47:39
Tello, Delgado, Holosko, Cisse, yeni gelecek stoper, yeni gelecek stoper....

Etti mi sana 6, Bobo'yu, alınması düşünülen yabancı sol beki yazmıyorum bile...

Bide yabancı kaleci alırsak işin içinden çıkılmaz...
burda haklısın ama bence başka bi mevkide yabancı oyuncudan vazgeçilmeli kalede kullanılmalı seneye iyi bi takım kurarsak kalecilerin yüzünden yanmak hiç de hoş olmaz diye düşünüyorum

akbaba71

Gönderilemeyen Higuain ve Gordonda işin ekstrası  :)
Bu sezon kaleci düşünülmüyor zaten.

Burak Sivok Stoper değil sadece ön liberoda mevkindede oynuyor (yeni stoperler dediklerinden biri oysa tabi)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Biliyorum Bahadır ben Sivok'un yerine Cisse'yi yazdım şuan kadroda ön libero o olduğu için...

Sivok geldiyse Cisse gitmeli zaten...

mr.eagle

konuyla alakalı değil ama yeni sezonda da daha cesur bir ertuğrul sağlam olmalı beşiktaşın büyüklüğünü en iyi bilen insanlardan olarak 1-0 2-0 gibi skorlara yatmak derbilerde rakiplerden korkup saldırmamak hiç yakışmıyo ne hocamıza ne bize

canavar_bjk

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 23, 2008, 17:09:14
Yabancı hakkımızı kaleciyle doldurmamamız gerekir bence...

Bence kalemiz sağlam kim ne derse desin...
aynen katılıyorum kardeş sana kalemiz sağlam yabancı kaleciye gerek yok
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan