Ana Menü

nobre gitmeli mi kalmali mi?

Başlatan bobo13, Ocak 01, 2007, 13:09:24

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rico_ pasa

simdi ben ne dedim sen beni kotuye yormaya calısıyorsun ben nobreyi sevmiyorum demedim ki bu sistemde basarılı olamaz dedim senin içinde var birader paranoyak olmussun sen
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

carsi52

manyakmısın sen ailtonla ne özelliği aynı kafan güzel mi senin.sen bütün futbolcuları sallamış gitmişsin
Bölünür senin için uykular!

keskinli

sabrin sonu selamettir insaallah!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ugur24

gol atamasada maçlardaki hırsıyla takımdaki diğer oyuncuları gaza getirebiliyo..ligin 2. yarısında golleride gelecek allahın izniyle..

rico_ pasa

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 03, 2007, 00:00:14
manyakmısın sen ailtonla ne özelliği aynı kafan güzel mi senin.sen bütün futbolcuları sallamış gitmişsin

once adam gibi konusmayı ogren terbiyesizlik yapma yasına veriyorum unutma

carsi52

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Ocak 02, 2007, 23:49:17
simdi ben ne dedim sen beni kotuye yormaya calısıyorsun ben nobreyi sevmiyorum demedim ki bu sistemde basarılı olamaz dedim senin içinde var birader paranoyak olmussun sen

sen çok mu düzgün konuşmussun kardeş.
Bölünür senin için uykular!

rico_ pasa

hadi git allah askına kucuksun muhattap almak istemiyorum kapat konuyu saptırma bir derdin varsa ozele gel burayı kırletme

bobo13

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 03, 2007, 00:23:49
gol atamasada maçlardaki hırsıyla takımdaki diğer oyuncuları gaza getirebiliyo..ligin 2. yarısında golleride gelecek allahın izniyle..

inşallah

gek

Bence Nobre de ısrar etmek yanlış. Adam bütün sezon oynadı 1 gol atabildi. Demek ki biz bu adamı kullanamıyoz. Gönderseler bizim karımıza olur. En azından Boboyla Güleç daha çok oynar.
Ayrıca ben Press yapan, rakibi boğan bir forvet istemiyom. Bizim forvetimiz gol atsın yeter. Nobre ye gerek yok.