Ana Menü

Tüm Beşiktaş Sitelerine Çağrı

Başlatan noumAyberk, Mayıs 21, 2008, 17:20:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Bir ilkokul bahçesinin duvar dibinde minibüs bekliyorum. İçeride çocukların umursamaz çığlıkları, dışarıda akıp giden soluk hava...

İlkokul çocuklarının üzerinde formalar var.Birçoğu renkli...

Bir tanesinin üzerinde siyah ve beyaz, bütün gerçekliğiyle ve anlamıyla yükseliyor bahçenin üzerinden gökyüzüne.

O çocuğun gözlerinde kendi yalnızlığımı fark ettim birdenbire.

Beşiktaşlılık sonuçta böyle kutsal ve ağır bir yalnızlığı omuzlamakla başlıyor. Başarıya tapınmaktansa yalnızlığın ve direnişin sokağında yol almak.

Renklilerin formaları resmi ürün olmasına rağmen, bizim çocuğun üzerindeki korsan üründü. Üzerinde yazan isim de İlhan Mansız!

Sportif başarılar olmayınca, yeni kuşağa Beşiktaş sevgisini aşılamanın yolu tribün gücünden geçiyor diye düşünüyorum.

Gelin bir proje başlatalım ve okullarında başarılı olmuş Beşiktaşlı çocuklara forma hediye edelim.

Okul idareleriyle iletişime geçelim, hedef okullar belirleyelim ve başarılı öğrencileri tespit edip formalar hediye edelim.

Karne zamanı yaklaşıyor. Tam zamanı diye düşünüyorum.

Bütün siteler toplanıp bir kampanya başlatsa, para toplasak ve o çocukları üzerindeki siyah beyazı yükseltsek. Bir coşkuya dönüşse...

İyi olmaz mı?

Alıntıdır : penche.com & zagor tenay :bjk

Non Mollare Mai

Duygulandırdı beni bu yazı..
Aynı şeye hep bende rast geldim çünkü.
Fenerbahçe'li, Galatasaray'lı çocuklarda resmi ürün gördüm hep Beşiktaş'lılarda ise amblemsiz korsan ürünler...
Düşünülen şey gerçekten çok anlamlı. Yapılabilirliği çok fazla uğraş istese de neden olmasın ?
edit

noumAyberk

Eğer böyle bir şey onaylanıp gerçekten olacaksa büyük ihtimalle bizim forumumuzda buna katılır.Bende elimden geldiğince yardımcı olmak isterim

keskinli

fikir iyi olmasina iyi ama böyle organizelerin yapilmasi cok zor
diger bi zorluk ise okul müdürlerinin bu ise sicak bakmayacagi
benim sahsi görüsüm ise gercekten ihtiyaci olanlara defter kitap yardiminda bulunulmasi daha hayirlidir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

noumAyberk

Ahmet Abi bildiğim kadarıyla dediğini yapan defter-kalem-çanta dağıtan kurumlar hatta ayakkabı giyim gibi,çünkü bize hersene aranızda eşyaya ihtiyacı olan varmı diye gelip soruyolar.
Bizim işimiz ise çocukları Beşiktaşa bağlamak.Ayrıca forma dediğimizde bir giysidir

salvador

basarılı basarısız diye neden ayrımı olsun beşiktaşlı olan bütün okul cocuklarına edelim sevgimizi gösterelim
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

sercAn1903

bence burda okul müdürü ile değil kartal yuvası ile haberleşmek gerekir. toplı alımda indirim olması için.
çünkü 50ytl den 100 çocuk olsa 5 bin ytl :(  bu parayı bu forumda toplayamayız.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

keskinli

Alıntı yapılan: noumAyberk - Mayıs 21, 2008, 17:29:53
Ahmet Abi bildiğim kadarıyla dediğini yapan defter-kalem-çanta dağıtan kurumlar hatta ayakkabı giyim gibi,çünkü bize hersene aranızda eşyaya ihtiyaca olan varmı diye gelip soruyolar.
Bizim işimiz ise çocukları Beşiktaşa bağlamak.Ayrıca forma dediğimizde bir giysidir
ben sahsen asimile politikasina her zaman karsiyim,bugün biz forma hediye ederiz yarin baskalari
forma hediye edildi diyede kimsenin besiktasli olacagini düsünmüyorum.
bu konuyu uzatarakta sizlerin iyi niyetli girisiminizi baltalamak istemem yanlis anlasilmasin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

noumAyberk

@Sercan1903
Konuyu iyi incelersen tüm Beşiktaş siteleri deniyor nereden baksan 10-15 tane kendi çapında Beşiktaş forumu var,sadece biz değiliz
@Ahmet Abi
Amaç sanırım,çocukları Beşiktaşlı yapmak değil paraları yettiğince korsan Beşiktaş forması alan ve ya ona bile parası yetmeyen BEŞİKTAŞLI öğrencilere forma almak.

maTem

çok güzel fikir.
ama çocuk bu O an!!
febelide Beşiktaşlı olur.
geselide Beşiktaşlı olur.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 21, 2008, 17:27:25
fikir iyi olmasina iyi ama böyle organizelerin yapilmasi cok zor
diger bi zorluk ise okul müdürlerinin bu ise sicak bakmayacagi
benim sahsi görüsüm ise gercekten ihtiyaci olanlara defter kitap yardiminda bulunulmasi daha hayirlidir

katiliyorum ahmet abiye...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

evet ihitiyacı olan çocuklara aramızda para toplayıp defter kalem kitap gibi yardımlarda bululanım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

BöyLe bir organizasyon oLması gerçekten çok zor ama neden oLmasın ki.
Denemekte bi zarar yok :)
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Benim kendi kendime sözüm var zaten, Umbro değişirse tüm yiğenlerime forma alıcam, görevimizi böyle yerine getirmiş oluruz o zaman :)

Simurg

çok zor bi iş başarılı olunacağını sanmıyorum
bunu sadece kişisel olarak yapabiliriz toplu çok zor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..