Ana Menü

Geleceğimiz Sağlam Ellerde

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 21, 2008, 11:07:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Altyapı koordinatörü Mehmet Ekşi, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın altyapıya en çok destek veren kişi olduğunu söyledi. Ekşi, "Beşiktaş altyapısı, Sağlam ile yeniden şaha kalkmıştır. Hocamızın altyapıdan A takıma kazandırdığı oyuncu sayısı 9 oldu. Sadece almıyor, ayrıca forma şansı da veriyor. Bu, tarihte görülmedi. Bu dönem, Beşiktaş'ın geleceğinin 
sağlam temellere oturduğunun göstergesidir" diye konuştu.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kralkartal21

Genç Kartallar Yolda

İzleme komitesinin titiz çalışması sonucunda belirlenen 4 genç futbolcu için girişimler başlatılıyor.

Rapor yönetimde
Yeni sezonda hem Turkcell Süper Lig'de ve Fortis Türkiye Kupası'nda, hem de UEFA Kupası'nda başarılı sonuçlara imza atmayı hedefleyen Beşiktaş'ta transfer faaliyetleri büyük bir hızla sürüyor. Bir yandan takımın eksik yönleri yapılacak yabancı takviyeleriyle giderilmeye çalışılırken, diğer yandan da gelecek vaat eden Türk futbolcuları belirleniyor. İzleme komitesi, yaklaşık bir yıldır yakın takibe aldığı futbolculardan dördünün alınması doğrultusunda yönetime rapor bir sundu.

İkisi U19 milli
Sarıyar'in, U19 Milli Takımı formasını da giyen 1989 doğumlu sol beki Tayfun, İstanbul Büyükşehir Belediyeli, 1984 doğumlu ön libero Ali Kemal, İstanbulsporlu 1987 doğumlu stoper Cemil ile yine aynı takımın U19 Milli Takımı oyuncusu 1989 doğumlu forvet Savaş, büyük bir aksilik olmazsa Siyah-Beyazlı kulübe transfer olacaklar. Tabii öncelikle, izleme komitesinin yönetime sunduğu raporun teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve menacer Sinan Engin tarafından da onaylanması gerekiyor.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

a takima kazandirdigi 9 futbolcu nerede?
ben bi seylermi kacirdim?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

ertuğrul sağlama güvenmiyorum.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

çArşı_nuh

ben hiç tv seyretmesem ya da kulübü takip etmesem dünyanın herşeyi yolunda giden tek kulübü zannederim kazandırmak oynatmaksa amenna ama yapılan katkıysa orası tartışılır işte

[KralKartal]

her sene ayni sey diyor mehmet hoca

kazanilan birsey yok...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Anarchy*

Her seneden daha fazLa genç oyuncuLara yer veriLiyor.
Umarım meyvesini Alırız.

delgado1008

Başlığı okurken inşallah o sağlam E.sağlam değildir dedim ama oymuş.Doğru aslında Ertuğrul gençlere önem veriyor Serdar  batuhan i.kaş onun sayesınde kendını gösterdi ama elindeki i.kaşı getafeye kaptırıyorsan ne anlamı var yetiştirmenin yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

saldır beşiktaş

13 tane futbolcu çeşitli takımlarda kiralık oynuyordu onlar geldi bakalım onlar ne yapacaklar?
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Alves

Kazanılanı kaybedip sonra tekrar kazanıyoruz

Hem alt yapıdan hemde başka takımlardan genç yetenek diye aldığımız futbolculardan
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

onaT

serdar özkan, aydın, batuhan, kaş, ali k., emir, kenan... başka varmı

eyup1903

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 22, 2008, 23:51:39

şimdiye kadar gelen hangi hoca bu kadar genci kadroya alıp oynattı kim ne derse desin ertuğrul hoca çok iyi işler yapıyor 5 yıl sonra bizi en çok şampiyonluğa yaklaştıran oydu

yns.mr

Alıntı yapılan: delgado1008 - Mayıs 22, 2008, 20:13:48
Başlığı okurken inşallah o sağlam E.sağlam değildir dedim ama oymuş.Doğru aslında Ertuğrul gençlere önem veriyor Serdar  batuhan i.kaş onun sayesınde kendını gösterdi ama elindeki i.kaşı getafeye kaptırıyorsan ne anlamı var yetiştirmenin yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.
Bencede doğru söylüyorsun.Kazandığını kaybetmektir bu.

SercanBjk

Yıldırım Demirören satmazsa gelecekte çok kaliteli oyuncular yetişeceğe benziyor tabi satmazsa...

keskinli

Alıntı yapılan: eyup1903 - Mayıs 23, 2008, 21:07:35
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 22, 2008, 23:51:39

şimdiye kadar gelen hangi hoca bu kadar genci kadroya alıp oynattı kim ne derse desin ertuğrul hoca çok iyi işler yapıyor 5 yıl sonra bizi en çok şampiyonluğa yaklaştıran oydu
yapma eyüp,sampiyonluga ne zaman yaklastikki?
ayrica sizin genc oyuncular dedikleriniz coktan 20 yasini gecmis
klas oyuncular 20 yasinda dünya yildizi oluyor,takim sirtliyor
nihattan sonra altyapidan 1 tane bile klas oyuncu cikaramadik,simdikler hep vasat
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin