Ana Menü

Delgado ve Nobre'ye Teklif Üstüne Teklif

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 21, 2008, 11:04:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Avrupa basını, Arsenal'in Delgado'ya 7 milyon pound ödemeye hazır olduğunu; Mert Nobre'yi ise Dortmund, Leverkusen ve Frankfurt'un ısrarla istediğini yazdı

Gidiyorlar!

İngilizler devreye girdi
Önümüzdeki sezon kadrosunu güçlendirmek için yabancı transferine ağırlık veren siyah- beyazlılar, bir yandan da yıldız futbolcularına gelen teklifleri değerlendiriyor. Beşiktaş'ta Matias Delgado ve Mert Nobre, şu ana kadar en çok teklif alan futbolcular oldu. İngiliz basını, Arsenal'in Arjantinli yıldız Delgado ile anlaşmaya çok yakın olduğunu ifade ederken, bu oyuncu için 7 milyon pound'u gözden çıkardığını yazdı.

Rubin kazan da peşinde
İngilizler Delgado'nun da gelen teklife sıcak baktığını belirtirken, Fransız basını ise Nobre'nin Bundesliga takımlarının gözdesi olduğunu belirtti. Haberde, bu sezon ligde 10 gol kaydeden deneyimli forvet ile Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, Eintracht Frankurt'un ilgilendiği yazıldı. Ayrıca Rubin Kazan'ın da bu oyuncuyu izlediği, Beşiktaş yönetiminin de teklifleri değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

Kaynak:Fotomaç

Delgado giderse bu takımdan ben varya bu işin......
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eRe

ben aslında boyle ıyı teklıflerde herkesın satılması yanındayım
dusunsenıze 10 mılyon euroya delgado gıtse
10 mılyona bobo gıtse
cıssedır nobredır ve bı kac oyuncuyu daha toplam 10 mılyona satsak
ettı mı sana 30 mılyon su baskanın borcu cıksada ondan sonra tertemız bır sayfa acsak
artık tak ettı
elımızde mılyon dolarlık yıldız futbolcular olsada bu yonetım takımı en ıyı donemınde bıle rezıllıklerıyle bıtırmıyormu
satın ulan herkesı
gencler saglam cıkalım genclerle ucuz oyuncularla yenı yonetım gelınce en guzel yerden devam ederız

ama eklemem lazım ne bu sabrı gosterecek taraftar var ne yazık kı
ne de bu kadar para verecek klup
delgadoya arsenalın ıhtıyacı olucak bız gondermesek kapıdan pencereden kacıp gıder delgado
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ata vicente

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 21, 2008, 11:53:33
10 mılyona bobo gıtse
ettı mı sana 30 mılyon su baskanın borcu cıksada ondan sonra tertemız bır sayfa acsak
artık tak ettı
elımızde mılyon dolarlık yıldız futbolcular olsada bu yonetım takımı en ıyı donemınde bıle rezıllıklerıyle bıtırmıyormu
satın ulan herkesı
gencler saglam cıkalım genclerle ucuz oyuncularla yenı yonetım gelınce en guzel yerden devam ederız

delgadoya arsenalın ıhtıyacı olucak bız gondermesek kapıdan pencereden kacıp gıder delgado
Mukemmel yazmıssın tebrık ederım!

DeHSeT

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 21, 2008, 11:53:33
10 mılyona bobo gıtse
artık tak ettı
satın ulan herkesı

Noktası Noktasına Aklımdakileri Anlatmışsın Güzel Yorum

NoPasaran

Arsenalin Delgadoya 7 milyon pound vermesi sanırım başka gezengerlerde bile hayretle karşılanacaktır..

Basın haber bulamıyor Delgado 7 milyon pound :)

15 milyon dolar   ;D

Bu parayı versinler Havaalanına kdar sırtımda bven taşırım Delgadayu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

arsenal delgadoya o parayıo verirmi bilmem ama eğer giderse o ayarda birisini alsınlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

delgado eğerki o paraya giderse delgadonun parasıyla ondan daha kaliteli bir oyuncu alınabilir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

delgadoyu 10 mılyona satsak
cebımıze gırcek para sadece 2.5 mılyon gerısı ulkerın olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Beşiktaşımızın ana sponsoru Ülker Grubu, basında Delgado ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Arjantinli futbolcumuz Mathias Emilio Delgado'nun transferiyle ilgili bütün kararları Beşiktaş Kulübü'nün vereceğini belirtilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Ana Sponsoru olmaktan gurur duyduğumuz Beşiktaş Kulübü'müzün yıldız oyuncusu Mathias Emilio Delgado ile ilgili yazılı ve görsel medyamızda Grubumuz isminin de anıldığı bazı haberler yer almaktadır. Söz konusu oyuncunun tüm transfer yetkisi kararı değerli Beşiktaş Kulübümüze ait olup, Ülker Grubu'nun asla bir müdahalesi söz konusu olmamış ve olmayacaktır. Bu sebeple, bu yönde çıkan ve önümüzdeki dönemde çıkabilecek haberlerin gerçekleri yansıtmayacağını bildirmek isteriz."

Alves

Nobre nin gitmesine her zaman razı olurum ama Delgado için iki kere düşünüp tek seferde cevap verilmesinden yanayım

Delgado nun oyun stiline dikkat edin Ronaldinho ya benziyor :)
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

[KralKartal]

Delgado kim arsenalda oynamak kim,
yani yeminle gülerim ben bu habere...

Delgado ve Arsenal :D

adam Besiktasta adam gbii oynayamiyor,
kim isterse hemen satsinlar... bir is yaptigi yok
1 mac oynayip 15 mac yatan bir adam..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Nobre'yi bilmem de Delgado kesinlikle satılmasın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Bende tam tersini düşünüyorum

Delgadoya bu kadar para veriliyorsa kesinlikel satılsın..

Ülker aldığı para ile yeni yabancı alsın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

canavar_bjk

delgado satılmasın ya takımı tello holosko birde delgado idare ediyor zaten onlarda giderse ne olur bu takım !!

defans komple değişsin
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

RCA

delgado SATILSIN! nobre SATILSIN! beşiktaşın aradığı kan delgado değil!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.