Ana Menü

"Taraftarın tepkisini unutmadım"

Başlatan eRe, Aralık 31, 2006, 16:47:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın sezonun ilk bölümünde en çok eleştiri alan oyuncusu Vedran Runje, ilk yarıyı değerlendirdi. Yediği basit goller nedeniyle tepki toplayan Hırvat eldiven, en çok dikkat çeken konu olan taraftarın çağırmasına rağmen tribüne gitmemesiyle ilgili sorumuza, "Ben şovmen değilim" diyerek kısa ve manâlı bir yanıt verdi.

Topu her kazandığında kendisi için "Runje Runje" diye bağırmasına yine esprili bir şekilde yanaşarak "Beni her maç çağırıyorlar. Ama ben yaşlı bir adamım. Oraya gidene kadar yorulurum" diyerek esprili yanını da ortaya sermiş oldu. İşte Runje'den inciler: "Taraftarın tepkisini unutmadım. Kimse unutmaz. Ancak herkes şunu iyi bilsin ki, hiçbir kaleci gol yemek için sahaya çıkmaz. Hele hatalı gol için hiç. Hatalı olduğumu kabul ediyorum. Artık geçen kötü olayları kabul edip kafamdan atmam lazım

'HATADAN KORKMAM'
"Benim işim çalışmak. Çalışan hatadan korkmaz. Çalıştığım için hatadan kaçmıyorum. Belki daha çok hata yapacağım. Ama önemli olan hatalarından ders çıkarmak. Yapım gereği duygusalım. Dostlarıma kalbimi tam anlamıyla açarım. Türkiye'de bazı gazeteciler bana haraket dolu yazılar yazıyorlar, sonra da elimi sıkıyorlar. Bu son derece yanlış."

Kaynak : Vatan
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

offf runje offf senin yüzünden kaç maç kaybettik haberin war mı?
Bölünür senin için uykular!

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 31, 2006, 17:05:35
peki onun gizli kahramanlıgı sayesinde kac mac kazandık ondan senin haberin varmı dostum
18.03.2007

carsi52

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Ocak 01, 2007, 02:04:10
peki onun gizli kahramanlıgı sayesinde kac mac kazandık ondan senin haberin varmı dostum

onun görevi zaten kahramanlık onun yüzünden kaç maç kaybettik senin haberin war mı?kaç puan kaybettik.

Delirdik

beşiktaş tribünLeri yönetimi oyuncuLarıyLa bir bütün bir aiLe. aile içi sorunLar eLbet oLur
runjenin bize küstüğü gibi bizLerinde yeniLgiden sonra takıma küsmesi düşünüLebiLir mi?
-hayır

taraftar tepki gösterdiği diye bukadar uzatmaya ne gerek var
küfür ediLse tamam ama sadece tepki gördü..
runjenin tavrı yanLış.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

rico_ pasa

duzelicek insallah leverkusen macında bunu gosterdi ama bu seferde sans ondan yana degildi baki yuzunden adamın butun cabası gitti neyse iyi olacak
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

noumAyberk

Bencede ben runjeje güveniyorum
RUNJEEE RUNJEEEEE

Timurlenk

tribünlere gitme ülkene git bir dahada gelme.yeter ya bi yeri kalktı bununda adam gibi kaleci olsan saçma sapan goller yemezdin.fevzi 2 topu elinden kaçırdı diye almadığı tepki yemediği küfür kalmadı.sen kaç tane gol yedin böyle taraftar yine arkanda.bunları hiç haketmiyorsun

xxdoggyxx

bakın cordoba da da aynısı oldu bu adamın degerini bilmiyoruz süper kaleci bu adam yaa
18.03.2007

Timurlenk

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Ocak 03, 2007, 00:37:15
bakın cordoba da da aynısı oldu bu adamın degerini bilmiyoruz süper kaleci bu adam yaa
kardeşim cordoba'ya ne oldu bir açıklayın herkes diyor cordoba da böyleydi diye kimse kanıtlayamıyor gösterinde bizde öğrenelim nasılmış

pascalyptica

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 01, 2007, 12:25:44

onun görevi zaten kahramanlık onun yüzünden kaç maç kaybettik senin haberin war mı?kaç puan kaybettik.

biraz fazla film izlemişsin heralde.. bu adam rambo diil.. insan sonuçta.. onun kaybettirdiği puanlar arsenalin peşinden koştuğu gökhan zandan daha az.. adamın yediği gollerin %70i karşı karşıya.. bilmem bu bişi ifade ediyomu..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carsi52

Alıntı yapılan: pascalyptica - Ocak 04, 2007, 04:53:08
Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 01, 2007, 12:25:44

biraz fazla film izlemişsin heralde.. bu adam rambo diil.. insan sonuçta.. onun kaybettirdiği puanlar arsenalin peşinden koştuğu gökhan zandan daha az.. adamın yediği gollerin %70i karşı karşıya.. bilmem bu bişi ifade ediyomu..

bununla filmin ne alakası war allahım ya.al sana örnek sivas maçı.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pascalyptica

dostum sivas maçında "müthiş" savunmamız arkaya adam kaçırmasa runje de öle saçmalamazdı..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Timurlenk

brugge maçında yaptırdığı penaltıya ne diyeceksin.kardeşim sivasspor'un değil Beşiktaş'ın kalesini koruyorsun