Ana Menü

Tigana'nın yerine Denizli

Başlatan CHEm !, Aralık 31, 2006, 13:49:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş'ta Tigana tedirginliği. Her fırsatta Tigana'ya destek veren yönetim Fransızın ayrılma ihtimaline karşın takımın B planını hazır tutuyor. Plana göre Denizli ilk sırada...

Tigana'nın yerine Denizli
Kartal'da Başkan Yıldırım Demirören'in, Teknik Direktör Jean Tigana için yaptığı, "İstikrardan yanayız. Tigana ile uzun vadeli başarı bekliyoruz" açıklaması suların durulmasını sağladı, ancak yönetimin, Fransız hocanın ayrılması ihtimalini düşünerek planını hazırladığı öğrenildi.

Ssiyah - beyazlı kulübe yakın çevreler, yönetimin, Tigana ile yolların ayrılması halinde İran'ın Persopolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli'yi göreve getireceğini iddia etti. Denizli'nin, Fransız hocanın görevini bırakması halinde, siyah - beyazlı takımın başına getirileceği ifade edildi.

Tigana bekleniyor
Beşiktaş'ta, Gençlerbirliği maçı sonrasında patlak veren yönetim - Tigana gerginliği sıcaklığını korurken, yarın İstanbul'a gelecek olan Fransız hocanın, kulüpte yapılan operasyonla ilgili nasıl bir tavır alacağı da merak konusu oldu.

Tigana'nın, salı günü başlayacak ikinci yarı hazırlıkları öncesi, yönetim tarafından Zeki Önatlı ve tercüman Sinan Serhatlıoğlu'nun görevden alınmalarıyla ilgili basın toplantısı yapacağı ileri sürüldü. Yöneticilerin de, Tigana ile bir araya gelerek görev değişiklikleriyle ilgili bilgi vereceği belirtildi.

En kritik zirve
Yöneticilerin, zirvede Fransız hocanın, Gençlerbirliği maçı sonrasındaki açıklamalarını masaya yatıracağı ve doğruluğunu araştıracağı da öğrenildi.

Kulübe yakın çevreler, Başkan Demirören'in, "Tigana ile devam" açıklamalarını, "Aslında yönetim ile Tigana arasındaki ipler çoktan koptu. Bu tabloda başarı beklemek zor. Top artık Tigana'da. Yönetimin yaptığı revizyonu hocanın nasıl karşılayacağını merak ediyoruz. İkili görüşmeler bu işin sonucunu belirler" ifadesini kullandılar.

milliyet
Allah kitap Beşiktaş

Brestgerfich

2008'e kadar Tigana diyo başkan Y.Demirören
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ozytaurus

Gönderemediler gitti Tiganayı.
______KaRaKaRTAL____

carsi52

en azından lig bitene kadar tigana ile devam etmemiz lazım.
Bölünür senin için uykular!

naturelkartal

Denizli gelecegine Tiganayla devam etmek en dogrusu.Hem Beşiktaş daha önceleride denizliye teklif göndermişti ve o bunu kabul etmemişti.
Şimdi kimse bana aslen mustafa denizlinin beşiktaşlı oldugunu söylemesin.Aslen Beşiktaşlı nın yapmıyacagı davranışlarda bulundu.Örnek Eziklerin Teknik direktörü olması.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

Delirdik

Alıntı yapılan: Ozytaurus - Aralık 31, 2006, 16:52:17
Gönderemediler gitti Tiganayı.

vaLLa hee basın artık inada bindirdi gibi
tigana bizi şampiyon yapsa biLe bunLar haLa tiganaya göndermeye devam etcek
artık buna şüphem yok (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

rico_ pasa

tigana sıktı artık gitmeli ama ertugrul saglam adam gibi adam bence en iyi aday o ama denizliye pek sıcak bakmıyorum ya saglam ya da luce
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

BerkAy1903

19o3