Ana Menü

İsyan bu haykırış.(yönetim bunu hep yapıyor)

Başlatan cassa23, Mayıs 19, 2008, 10:46:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

Fenerbahçe'ye gideceği iddia edilen Gökhan Zan FANATİK'e konuştu: "Ben Beşiktaş'ta Gökhan oldum. Sözleşmem bitti, ancak ne arayan var, ne soran... Kulübümü bekliyorum."
19.5.2008

'Nedenini bilmiyorum'
Beşiktaş ile olan sözleşmesi sona eren ve ismi Fenerbahçe'yle anılan Gökhan Zan, sessizliğini FANATİK'e bozdu. Almanya'da milli takım kampında bulunan yıldız oyuncu, iddialara yanıt verdi. Söz Gökhan Zan'da: Beşiktaş ile sözleşmem bitti. Ancak bugüne kadar hiç kimse benimle konuşmadı. Nedenini bilmiyorum, şimdiye kadar bekledim ve hala bekliyorum... Şampiyona sonuna kadar da kimseyle görüşmeyeceğim. İki omuzum çıktı, özel bandajlarla oynadım, görevden kaçmadım...

'Saygı duyuyorum'
"Fatih Terim beni Amerika'ya gönderdi. Burada kısa sürede yapılan tedavi sonucunda turp gibi geri döndüm. Ameliyatlık bir durumum kalmadı. İsmim, Fenerbahçe'yle geçiyor şeklinde haberler yapıldı. Kimseyle görüşmedim hep Beşiktaş'tan teklif bekledim. Ben bu yerlere Beşiktaş sayesinde geldim. Fakat bekledim ki, biri çıkıp benimle olumlu ya da olumsuz görüşsün... Hakkımda alınacak her türlü karara saygı duyuyorum. Ancak kapımı çalan olmadı. Herşeyin hayırlısı..."

Orhan YILDIRIM

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Bakiyi teLefondan arayıp haber verdikLerinde kızmıştım yönetime ama ayıp etmişim.
Hiç değiLse Bakiyi tenezüL edip aramışLar..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

astbjk1903

valla gökhan çok sorunlu bir oyuncu gitse de olur kac macta oynadaki bu sezon
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Buz - Mayıs 19, 2008, 11:53:53
Bakiyi teLefondan arayıp haber verdikLerinde kızmıştım yönetime ama ayıp etmişim.
Hiç değiLse Bakiyi tenezüL edip aramışLar..
bende kızmıştım ama baki şanslıymış en azından...

gözzde_bjk

Gökhan'la Euro 2008'den sonra konuşucaz demişti Sinan Engin.Gerçi bu da kendi futbolcumuza hakaret gibi eğer iyi olursan devam yoksa sen yoluna biz yolumuza der gibi...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

cassa23

KeePSaKe

bence sözleşme yenilenmeli gökhan dan bu sene güzel şeyler bekliyorum
Since 1903

carlito1903

Beşiktaşımız, sözleşmesi sona eren Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan'a ilk teklifi yaptı. 500 bin dolar garanti para öneren siyah-beyazlılar, maç başı ücrette yüzde 10 zamma gidip, 22 bin dolara çıkardıklarını belirtti. Ancak bu teklif kabul görmedi

Milli Takım ve Beşiktaş'ın gözbebeği Gökhan Zan, siyah-beyazlıların, sözleşmesinin yenilenmesi için yaptığı ilk teklifi kabul etmedi. Kartal savunmasının başarılı ismi, 500 bin dolar garanti para ile birlikte maç başına yapılacak 22 bin dolarlık ödemeyi az bularak bu paraya imza atmayacağını belirtti.

Ligin bitimiyle birlikte mukavelesi de sona eren oyuncu, çeşitli kulüplerden gelen teklifleri elinin tersiyle itti, ilk olarak kulübüyle masaya oturacağını açıkladı. Bonservisi bedelsiz olduğu için birçok takımın iştahını kabartan Gökhan'a siyah-beyazlı yönetim, 500 bin dolar garanti para önerdi. Bundan önce maç başına 20 bin dolar alan Gökhan'ın bu parasında yüzde 10 zam yapıldığı da vurgulandı.

Ancak Gökhan, Beşiktaş Yönetimi'nin bu önerisini az bularak, yeni sözleşmeye imza atmayı kabul etmedi. Buna rağmen görüşmelerin sürdüğü vurgulanırken, başarılı futbolcunun siyah-beyazlı kulüpte kalmak istediği öğrenildi. Ay-yıldızlı ekiple birlikte Almanya'da bulunan futbolcunun adına görüşmeleri menajeri Ceylan Çalışkan sürdürüyor.

akbaba71

Böyle adamlara uyuz oluyorum.
Hem bütün sezon hiçbir şey yapma hemde maaşına yapılan zammı beğenme.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

500.000 Dolar garanti para, 22 Bin Dolar da maç başı, sezonda çok değil Avrupa, Lig ve Kupa'da 35 maça çıksa maç başı aldığı para bile 800.000 Dolar civarı bi rakama denk geliyor bu da yıllık 1.3 Milyon Dolar gibi bi rakam eder primler hariç...

1.3 Milyon Dolar çok iyi para bu kadar para alan çok ta futbolcu yok Türkiye'de, fb bile yabancı oyuncular hariç bu parayı zor veriyor oyuncularına...

Tabi Gökhan da biliyor senede 20 maça bile oynamayacağını bu yüzden maç başı işine gelmiyor...

gözzde_bjk

Gökhan Zan´ın isyanı, Demirören´i harekete geçirdi. Başkan´ın isteğiyle, milli futbolcuyla görüşmeler başladı.
20.5.2008

Engin & Çalışkan buluştu
FANATİK'e açıklamalarda bulunan ve "Beşiktaş'ta Gökhan Zan oldum. Ancak sözleşmem bitti ve kimseyle görüşemedim" diyen Gökhan Zan'ın isyanı, Yıldırım Demirören'i ayağa kaldırdı. Menacer Sinan Engin'le bir görüşmede bulunan Başkan, Gökhan'la hemen anlaşılmasını istedi. Milli takım kampı için Almanya'da bulunan Zan'ın menaceri Ceylan Çalışkan ile Sinan Engin, Başkan'ın talimatı sonrasında dün görüşmelere başladı.

Yıllık 1 milyon YTL
Siyah-Beyazlılar, milli futbolcuya 350 bin YTL garanti, geri kalanı maç başı olmak üzere yıllık 1 milyon YTL teklif etti. Menacer Ceylan Çalışkan ise 500 bin YTL garanti parada ısrar ediyor. İki taraf arasındaki pazarlıkların sürdüğü ancak Gökhan Zan'ın büyük bir ihtimalle kulüpte kalacağı öğrenildi. İsmi Fenerbahçe'yle anılan yıldız oyuncuya devre arasında Fransa ve İngiltere'den teklifler gelmişti.

Orhan YILDIRIM

Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gözzde_bjk

Gökhan Zan'a zam

Dış transferde Zapotocny, Sivok ve Seriç ile anlaşan Beşiktaş, iç transferde de anlaşamadığı tek isim olan Gökhan Zan'ı ikna etmek için daha önce teklif ettiği ücreti yükseltti.

Siyah - Beyazlılar'ın milli takım kampında yer alan oyuncuya daha önce 500 bin ytl garanti para ve maç başı 26 bin ytl olarak sunduğu teklifi, 600 bin ytl garanti para ve maç başına 30 bin ytl'ye yükselttiği öğrenildi. yıllık 2 milyon ytl isteyen Gökhan Zan'ın ise bu rakamdan aşağı inmeyeceği ve kendisini isteyen başka kulüpler olduğunu söylediği belirtildi. Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan'ın genç oyuncuyla hafta içinde görüştükten sonra bir kez daha Siyah - Beyazlılar'la masaya oturacağı ifade edildi.

Gökhan'nın da istekleri bitmiyor.Yönetim fiyatı yükselttikçe o da yükseltiyor
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 26, 2008, 20:39:57
Gökhan Zan'a zam

Dış transferde Zapotocny, Sivok ve Seriç ile anlaşan Beşiktaş, iç transferde de anlaşamadığı tek isim olan Gökhan Zan'ı ikna etmek için daha önce teklif ettiği ücreti yükseltti.

Siyah - Beyazlılar'ın milli takım kampında yer alan oyuncuya daha önce 500 bin ytl garanti para ve maç başı 26 bin ytl olarak sunduğu teklifi, 600 bin ytl garanti para ve maç başına 30 bin ytl'ye yükselttiği öğrenildi. yıllık 2 milyon ytl isteyen Gökhan Zan'ın ise bu rakamdan aşağı inmeyeceği ve kendisini isteyen başka kulüpler olduğunu söylediği belirtildi. Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan'ın genç oyuncuyla hafta içinde görüştükten sonra bir kez daha Siyah - Beyazlılar'la masaya oturacağı ifade edildi.

Gökhan'nın da istekleri bitmiyor.Yönetim fiyatı yükselttikçe o da yükseltiyor

yalnız gökhanın kardeşi rahatsız, masraflı bir tedavisi var.