Ana Menü

Ahlaksız öğrenciye bak

Başlatan Bircan*, Mayıs 17, 2008, 13:40:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

İtiş kakış ve gürültü koridorlarda yankılandı. Sınıftan yükselen çığlıkları duyanlar içeri daldı ve..
İlgi duyduğu öğretmenini sınıfta kimse yokken öpmeye kalkıştı. Öğretmenin çığlıklar atması üzerine içeri giren yöneticiler öğretmeni bırakarak kaçtı.

Şanlıurfa'nın bir ilçesinde ''öğretmenini taciz ettiği'' iddiasıyla gözaltına alınan 17 yaşındaki öğrenci, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Şanlıurfa'da 8. sınıf öğrencisi R.T., Uzun süredir ilgi duyduğu kadın öğretmeni gözüne kestirdi. Şeytani planını uygulamak için teneffüs zilinin çalmasını bekledi. Öğrenciler dışarı çıkınca da öğretmeni T.T.'yi (26) konuşmak için sınıfa çağırdı.

Bir süre konuştuktan sonra, öpmeye yeltendiği öğretmeninin çığlık atması üzerine itiş kakış yaşandı. Okul idarecileri ve öğrencilerin çığlık sesini duyarak sınıfa girmesi üzerine R.T, öğretmeni bırakarak kaçtı.

İhbar üzerine okula gelen polis ekipleri, öğretmen T.T'nin şikayeti üzerine, R.T'yi gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen R.T, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Onur*

8. sınıf diyor 17 yaşında diyor...
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Onur* - Mayıs 17, 2008, 13:49:01
kalmış yada geç başlamıştır..

Onur*

noumAyberk

Bizim sınıfta 19 yaşında bi ark. var 89lu ama nüfus cüzdanında 92 gözüküyor bu tür bi şey olabilir
Konuya gelince çocuk gerçekten ayıp etmiş büyük terbiyesizlik,öğretmenini taciz etmek ne demek yaa :-X

sercAn1903

farkındaysanız şanlıurfa.. şehri kötülemek gibi algılanmasın ama doğuda genelde böyle oluyore bildiğim ve gördüğüm kadarı ile.

çocuk naptını bilmiyordu heralde.veya eksikleri var normal bir insan böyle bir şey yapmaz.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Bircan*

benim de dikkatimi çekti. arkadasların dediği gibi kalma/geç başlama gibisinden bir şey olabilir..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

bahadıR

ulan ne insanlar var ne şerefsiz namussuz adiler var ya :oklava
o kadının suçu ne oraya görevini yapmaya gidiyo ama neylerle uğraşıyo:@
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Simurg

bu yaşıma geldim hiç anlamamışımdır öğretmenine aşık olanları falan
bana bir harf öğretene bu denli saygısızlık yapanlarıda kınıyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

salvador

ben lise 1 deidim arkadasa askerlik kagıdı gelmişti
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

cArsi_faruk

o cocuklara biseyler ögreteyim diye ugrasana bu yapilirmi ya ne utanmaz ahlaksiz ya >:( >:(
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

Non Mollare Mai

Hadi öğretmenine hayranlık duyabilirsin de bu kadarı da fazla.
edit

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mayıs 17, 2008, 17:22:06
Hadi öğretmenine hayranlık duyabilirsin de bu kadarı da fazla.

Örneğin bende bir hocama hayranlık duyuyorumda bu kadarını yapmıyorum.Remen terbiyesizlik.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

bizim sınıftada 18 yaşında bir arkadaş var olabilir...
Since 1903

Onur*

olamaz demiyorum ki şaşırdım.