Ana Menü

Dünyalar Tuna'nın oldu

Başlatan carlito1903, Mayıs 16, 2008, 10:19:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

yenerr17

hayırlı olsun gözlemlediğim kadarıyla sğlam oynayan bi oyuncu.

Dem@

http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/profil_fotolar/tuna_uzumcu.jpg[/img]

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderdiği yazıda, Gençlerbirliği futbolcusu Ayhan Tuna Üzümcü ile 2 1 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Şirketimiz, Gençlerbirliği futbolcularından Ayhan Tuna Üzümcü ile 2 1 yıllık, opsiyonu kulüpte olmak üzere sözleşme imzalamıştır. Sözleşme bedeli olarak futbolcuya 2008-2009 sezonu için 300.000 YTL garanti ücret ve her resmi maç için 15.000 YTL maç başı ücreti, ayrıca 1 defaya mahsus olmak üzere bu sezon içinde ilk 11'de oynadığı toplam 15 resmi maç için 100.000 YTL ödeme yapılacaktır.

2009-2010 sezonunda ise futbolcuya ödenecek garanti ücret TEFE TÜFE ortalaması oranında artırılarak, oynadığı her resmi maç için 15.000 YTL maç başı ücreti, ayrıca 1 defaya mahsus olmak üzere ilk 11'de oynadığı toplam 15 resmi maç için 200.000 YTL ödeme yapılacaktır. Bir önceki sezonda ilk 11'de toplam 20 resmi maç oynamış ise 2009-2010 sezonunda 100.000 YTL ek ödeme yapılacaktır.

Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne herhangi bir sözleşme fesih bedeli ödenmeyecektir."

1982 doğumlu Ayhan Tuna Üzümcü, savunmada görev yapıyor. Ayhan Tuna Üzümcü, geride kalan sezonda Gençlerbirliği formasıyla Turkcell Süper Lig'de 3, Fortis Türkiye Kupası'nda 2 kez fileleri havalandırdı

BerkAy1903

19o3

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

cassa23

yorum yapamıyorum kapalı kutu benim için bizde ne yapar bilemem

saldır beşiktaş

hayret vallaha demiören yönetimden iyi transfer yaptığımız maçlardan hatırlıyorum gençlerbirliğinden sağlam güçlü kuvvetli bir oyuncu yaşıda iyi beşiktaşa katkısı olur
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

bahadıR

hayırlı olsun beşiktaşımıza
yararlı olur inşallah iyi bi transfer
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

delgado1008

Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

onaT

kendisini canlı izledim. sağlam futbolcu hafifte çakal (bkz. gençler deplasmanı verilmeyen penaltı) biraz böyle adamlar lazım ;)

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Kralkartal21

Türk ve Bonservissiz gelmesi iyi olmuş.Nasıl bir performans sergileyicek merak ediyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Dünyalar Tuna'nın oldu
Beşiktaş'ın renklerine bağladığı başarılı defans oyuncusu Ayhan Tuna Üzümcü, Beşiktaş gibi büyük bir takımda forma giyeceği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Beşiktaş'ta ilk 11'de forma giymek için çok çalışacağım. Burada başarılı olarak Beşiktaş'ta kalıcı olmak ve uzun yıllar Siyah-beyazlı formayı giymek istiyorum" dedi.

Beşiktaş'ın dış transferde 1 yılı opsiyonlu 3 yıllığına Gençlerbirliği'nden renklerine bağladığı 26 yaşındaki defans oyuncusu Ayhan Tuna Üzümcü, İHA muhabirine iddialı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş gibi büyük bir camiaya geldiği için büyük mutluluk duyduğunu belirten Ayhan Tuna Üzümcü, "Camiası, taratarları ve hedefleri ile büyük bir kulübe geldim. Beşiktaş'ta başarılı olarak kalıcı olmak ve uzun yıllar Siyah-beyazlı formayı giymek istiyorum. Beşiktaş'a imza atmanın mutluluğunu yaşıyorum" dedi.

Beşiktaş'ın yeni transferleriyle yeni sezonda çok daha iddialı bir takım olacağını ifade eden Ayhan Tuna Üzümcü, "Beşiktaş hem Türkiye'de hem de Avrupa'da her zaman iddialı olan bir takım. Yeni transferler ile yeni sezonda çok daha iddialı olacağını düşünüyorum. Takım içerisinde özellikle defans bloğunda iyi bir rekabet olacağını düşünüyorum. Bu rekabet sonucunda da Beşiktaş kazanacaktır. Hak eden, çok çalışan formayı giyecektir. Ben de çok çalışarak ilk 11'de forma giymeyi hedefliyorum" diye konuştu.

17.05.2008   

Kaynak : İHA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

İnşallah Beşiktaş'a hayırlı bir futbolcu olursun.Gözümüzü kara çıkartmazsın.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..