Ana Menü

Sivok ve Zapotocny [Tek başlık]

Başlatan NoPasaran, Mayıs 16, 2008, 00:37:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş anlaşıp, sözleşme yapmadığı Çek futbolcuya imza attırmak için, menajeriyle olan kontratının bitmesini bekliyor..

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş'ın bundan 1.5 ay önce anlaşma sağladığı Çek futbolcu Tomas Zapotocny transferinde resmi imzanın atılmamasının nedeni ortaya çıktı. Siyah-beyazlı ekibin Tomas Zapotocny ile henüz resmi sözleşme imzalamamasının gerçek sebebi, menajere ödenecek komisyon... Menajeri ile sözleşmesi 1 Temmuz'da sona erecek olan Zapotocny'ye bu tarihten sonra imza attıracak olan Beşiktaş yönetimi, böylece menajere de yüklü bir miktar para ödemekten kurtulacak. Kısacası Beşiktaş, transferde mutlu sona ulaştığı ilk yabancı futbolcusu olan Tomas Zapotocny'ye resmi imzayı 1 Temmuz tarihinden sonra attıracak.

NURİ'YE MENAJER ENGELİ
Öte yandan Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Nuri Şahin'in transferinin gecikmesinde genç oyuncunun İranlı menajerinin etkisinin olduğu öğrenildi. İranlı menajerin, "Sakın Türkiye'ye gitme! Gidersen kolay kolay Avrupa'ya geri dönemezsin bu çok zor olur" diyerek Nuri Şahin'in ve babasının aklını çelmeye çalıştığı bildirildi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Vay be yönetim akıllanmış anlaşılan yediği menajer kazıklarından sonra, akıllı davranıyorlar artık...

Menajerlere para kaptırmadığımız ilk transfer olacak heralde Y.Demirören zamanında :)

astbjk1903

bu sivok milli takımda ilk 11 de oynamdi mi goren varmıydi bu oyucuyu nasıl bir oyuncu
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

pAscAliAnUmut

Hayır 2 maçta da oynamadı. Aslında bende çok merak ediyorum nasıl bir adam olduğunu
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

TurkishTank

sivok yedekde...yerine 35'lik galasek oynuyor...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carlito1903

Sivok'un mevkisinde Polak ve Galasek oynuyor, malesef bu ikiliden biri sakatlanmadıkça izleyemeyiz Sivok'u milli formayla...

Defansta oynasın desek orada da Rozenhal, Ujfalusi, Grygera gibi as oyuncular var...

lambkuzu

önemli değil tello yu da milli takımda oynatmıyorlardı ama geldi adam aşık etti herkesi kendine.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

NoPasaran

:alkis

Araştırınca nasılda iyi transfer yapılıyormuş..

Umarım Ertuğrul Hocanın gazabına uğramazsınız..

Defansın sol tarafındaki sorununda halledilmesi ilede çok daha iyi olacakları aşikar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

volkan sonunda istediği defansa kavuştu :D :D

erdinc1926

çok güzel ikiside uyum içindeler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

eRe

fantazı yapmayı bırakıp artık hep ıkısını yanyana oynatırsak ozlenen defansa kavusmus olucaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

husoeagle

bu oyun sistemine göre ikisini yan yana oynatabilmek için telloyu kesip emre özkan veya ibrahim üzülmezi oraya monte etmek gerekecek

eRe

yabancı olarak kesmeyı dusunuyorsan ben orada serıc veya tellonun oynayıp cıssenın kesılmesı taraftarıyım
www.erdemeksi.com

husoeagle

tellonun defans yapamadığını düşünürsek
tellonun kesilmesi daha mantıklı geliyor bana
cisse orta sahada tellonun defansta yaptığından daha fazla iş yapıyo

eRe

cıssenın yerını serdar kurtulus doldurabılır gıbı gelıyorda bana o yuzden serdar dedım
www.erdemeksi.com