Ana Menü

Cözüm nedir?

Başlatan keskinli, Mayıs 14, 2008, 23:22:37

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

her gün her dakika yönetimin hatalarina,futbolcularin ruhsuzluguna,taraftarin durusumuzu kaybetmesine yorum yapmaktan biktim.
birazda cözüm arayalim diye düsünüyorum.
ne yapabiliriz?yönetimin gitmesi,taraftarin kendine gelmesi icin nasil hareket etmeliyiz?
fikirlerinizi bekliyorum,nasil bi kampanya baslatabilirizki sagduyulu ve sessiz cogunlugu harekete gecirebiliriz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 14, 2008, 23:22:37
her gün her dakika yönetimin hatalarina,futbolcularin ruhsuzluguna,taraftarin durusumuzu kaybetmesine yorum yapmaktan biktim.
birazda cözüm arayalim diye düsünüyorum.
ne yapabiliriz?yönetimin gitmesi,taraftarin kendine gelmesi icin nasil hareket etmeliyiz?
fikirlerinizi bekliyorum,nasil bi kampanya baslatabilirizki sagduyulu ve sessiz cogunlugu harekete gecirebiliriz?

ahmet abim çok güzel konu.
bende hep belirtmek istiyordum çözümü, çünkü artık intertotoda eleniriz çünkü başımızda bu yönetim var diyenler çıktı, tepeden taş düşse yönetim diyecekler.

çözüm öneriler oluşacaktır burada ama ilk olarak nedenlerimizi iyi belirleyelim.
sağlam kanıtlarla bu yönetimi rezil edelim.

astbjk1903

yönetimin gitmesi için biraz geç kalmadık mi sezon bitti şimdi de transfer haberleriyle bizi uyutmaya çalışacaklar
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

keskinli

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Mayıs 14, 2008, 23:37:04
yönetimin gitmesi için biraz geç kalmadık mi sezon bitti şimdi de transfer haberleriyle bizi uyutmaya çalışacaklar
bizde uyamayalim,ayrica zararin neresinden dönersen kardir

ata vicente

tek cozum sudur kıımın menfaatlerı BESIKTASIMIZIN onune gectıyse defolup gıdecek her kım olursa olsun taraftar,yonetm,teknık dırektor,menajer...
Hayatım boyunca gordugum en önü karanlık Besıktas.Malesef boylee

erasca

o zaman Beşiktaş düşmanı basını kullanıcaz.Demirörenin neler yaptığını Beşiktaş ı nasıl Beşiktaşlılık tan çıkardığını gösteren resimler makaleler hazırlayıp o basına verecez...Rezil olsun yani.Belki bölünmekte olan taraftar da birleşebilir.

M34

Yapacak birsey yok. Eski Besiktas yok artik. Demirören gibi parali fanatikler, Sinan Engin gibi insanlar, haddinden fazla güc sahbi olan taraftar grubu liderleri oldugu sürece kulübümüz düzelmez. Demirören gitse bile digeri (mesela Celal Kolot) gelir.

G.Saray'i alalim mesela. Liselilerin destegi olmadan G.Saray'da birsey olmaz. Hakan Sükür ve Fethullah konusu iyice medyada acik acik yer aliyor. H. Sükür'ün bir sezon daha G.saray'da oynamasina izin vermezler. Adini ne koyarsaniz koyun; gizli örgüt, derin yönetim vs.

Fener'de de yok bu mesela. Orada Aziz Yildirim var. Hakkini verelim. 11 yilda kulübü nerden nereye getirdi. Genc fenerbahcelileri nasil muma cevirdi; taviz vermedi; kendisine santaj yapilmasina izin vermedi.   

Onu sunu yapti diyebiliriz ama simdiye kadar ispat edilen birsey yok. Yaptiklari temiz mi? Sanmiyorum ama adam yolu biliyor.

Bizde ise bunun hicbiri yok. Süleyman Seba'miz vardi, Carsi ve Serdar Bilgili sayesinde küstürüldü. Sonra Serdar Bilgili de ayni yöntemle istifa ettilrildi ("kapali bizim, baskanlik senin"). 

Vardigim sonuc:
Bu kadar pis bir ortamda iyi niyetli bir yönetim gelse bile Yildirim Demirören, Sinan Engin, Celal Kolot gibi isimler, yani isi gücü olmayan insanlar, Besiktas'i yine rahat birakmaz. Carsi da böyle bir yönetime destek vermez zaten.
Aziz Yildirim gibi birisinin gelmesini isterim; kurumsalastirip gizli bir denetleme örgütü kurmasini isterim - Besiktas'i kötü veya beceriksiz insanlardan uzak tutmasi icin.

NoPasaran

Bu işin çözümü çok zor artık..

Bu işi çözecek bir olay var .Oda Beşiktaşın sportif başarısıdr.

Beşiktaş ne zaman yeni stadını yapar, ne zaman Avrupada ve Türkiyede rakiplerinin yptıklarını yapmaya başlar, ne zaman getireceği oyuncular 2.sınıf yabancı olmaktan çıkar o zaman herşey düzelir..

KATILIP KATILMAMAK SİZİN ELİNİZDE

Ama Beşiktaş Bilgili döneminde eline geçen tarihi fırsatı tepmiştir.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

Yönetim gitsin demek kolay ama çözüm ne yada yerine kim gelecek ben bir muhalefet olmadığı gibi bu işi yapabilek bir başkan adayıda görmüyorum yani çoğu konuşmak için konuşuyor...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

ata vicente

Alıntı yapılan: delgado1008 - Mayıs 15, 2008, 16:12:55
Yönetim gitsin demek kolay ama çözüm ne yada yerine kim gelecek ben bir muhalefet olmadığı gibi bu işi yapabilek bir başkan adayıda görmüyorum yani çoğu konuşmak için konuşuyor...
Sen koskoca BESIKTAS klubunden bahsedıosun sen ıstıfasını savunmadıgın yonetımın besıktası getırdıgı halı goruomusun.Bak sen bıle bır baskan adayının cıkamayacagını dusunuosun.Besıktası gozunuzde kucultmeyın herturlu en ıyı baskan bulunur Besıktasa

gözzde_bjk

Demirören'in istifası sonunda başkan adayı çıkacağına canı gönülden inanıyorum.Geçen seçimdeki gibi şahıslar üzerinden senetler yaparak üyelik parasını ödeyebileceğine  ve buna izin verileceğine hiç inanmıyorum.

Zamanında Demirören dernekleri nasıl kullandıysa şimdide ona olan tepki için derneklerin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.Ama derneklerin çoğunda üyeler Demirören tarafından kulübe ''kazandırıldıkları için'' karşıt görüşe sahip olsalarda bunu dillendiremiyorlar.

Malesef muhalefet bır atak yapmadan, ki istifa olmadan kıllarını kıpırdatmayacaklarını defalerca dile getirdiler, ne tribünlerin ne de tek başına derneklerin Demirören'i ''tahtından'' indirebileceğini düşünmüyorum.Kızgınlığı sportif başarı dindirse de 2010'a kadar çekeceklerimiz yanında hiç kalacaktır.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

metin16

arkadaşlar yönetim gitmiyecek onun için bu lafı artık silelim gitselerdi giderlerdi zamanında başka formüller bulalım
sensiz geçen günlerin......

KeePSaKe

yönetim gitmediği sürece başarı beklenemezki keşke serdar bilgili geri gelse...
Since 1903

keskinli

bu kadar karamsar olmayin derim ben
bu saatten sonra sportif basari beni tatmin etmez
besiktasli durusuna uyabilen bi yönetim,mutlaka cikar bu camiadan
önemli olan bizim böyle insanlari desteklememizdir

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 15, 2008, 21:22:55
bu kadar karamsar olmayin derim ben
bu saatten sonra sportif basari beni tatmin etmez