Ana Menü

Tayfur yeniden yuvada

Başlatan eRe, Aralık 30, 2006, 12:01:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Futbolculuğu döneminde hem kaptanlık, hem de menajerlik yapan Tayfur Havutçu, yeniden yuvaya döndü. Aktif sporculuk yaşamını bırakmasının ardından teknik adamlık için kolları sıvayan Havutçu, Teknik Direktör Tigana'nın yardımcılığına getirildi.

Teknik heyetteki değişiklikleri ve tercüman Sinan Serhatlıoğlu'nun durumunun Tigana'ya iletildiği ifade edildi. Siyah - beyazlılar, Fransız çalıştırıcının bunu makul karşıladığını söylerken, bazıları ise Tigana'nın bu gelişmeleri kabul etmeyeceğini iddia etti.

Serhatlıoğlu'nun yerine, daha önce pazarlama departmanında çalışan Orkun Erol'un görev alacağı belirtildi.

Kaynak : Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

hayırlı olsun.beşiktaşımızın büyük emektar kaptanı.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

yeniden hoşgeldin kaptan yuvaya..inşallah büyük başarılarla başlar hep öyle devam edersin..hep birlikte büyük işlere imza atacaz allahın izniyle..

naturelkartal

Ya arkadaşlar beni yanlış anlamayın ama bu adamı hiç sevmem ve beşiktaşa o kadar ahım şahım bir emegi geçmedi diye düşünüyorum.
Ama yinede hayırlısı olsun.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

@LAYINA GİDER

rico_ pasa

mehmet ozdilek daha iyi olurdu diye dusunuyorum ama tayfur da iyi ya
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

eyup1903

aramızdan hiç ayrılmadı ki emektar kaptan tekrar hoşgeldin kartal yuvasına

carsiköln

hosgeldin kaptan, sifoyu ve sergenide bekliyoruz artik
Inadina Beşiktaş

BerkAy1903

19o3

keskinli

hayirli olsun!
formamizi yillarca terletti.guinti ile cok uyumlu bi ikili olusturmuslari zamaninda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

belki fenerden gelmis olmasi , (biliyorum sonradan bi suru geldi) bu benim Besiktas hafizamda ilk olaniydi..
belikide hic bir zaman kaptan olarak görmedigimden
ben bu adama hic bir zaman isinamadim vede sanki takimda kaptan olmasina
ragmen gruplasma olaylari filan yaratiyormus gibi geliyodu bana..
sevemedim, sevmedim bi turlu..

ama genede hadi hayirlisi diyelim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

srdr

tayfur hayırlı olsun ama tigana oldukça hiç umut yok.. o kürdancıyla bu iş olmayacak.futbolculuğunda iyiymiş ama hocalık ayrı iş.. örnek : hagi , rıdvan , oğuz
beşiktAŞK - since 1903

rico_ pasa

bence bayern munih modeli olsun tigana gonderilsin iyi bir hoca bulunana kadar takımın emektarları yarım sezon takımı yonetisn ornek : metin , ali , feyyaz 3 lu bir teknik heyet olustursun bayern oyle yaptı iyide sonuc aldılar bizde neden olmasın hem besiktasın içinden yetismiş adamlar bence basarlı olurlar
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

Brestgerfich

hoşgeLdin kaptan,umarım hayırLı oLur.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

osi_bjk

Hayırlı olsun yuvana hoşgeldin Kaptan.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi