Ana Menü

gercekleri gör ey besiktaslı

Başlatan ismailcem, Mayıs 12, 2008, 15:56:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

bu forumda yazdım forzadan yönetimi eleştirdigim gercekleri söyledigim için ihrac edildim ama ben gercekleri söyleme devam edecegim varsın bu forumdanda atılalım herkes vestel macında carsının tepki verecegini düşünüyordu bense hiçde öyle olmayacagını söyledim gercekce olarakda yönetimin son barikatı yaklasık olarak 4 yıl önce yıktıgından yola cıkarak söylemiştim bazı arkadaslar sanıyorki vestel macında verilen tepkiyi carsı vermiştir kesinlikle hayır tepki verilmedi bir iki kişi denedi ama cem abinin kızması sebebiyle hemen sustular her tepkiden sonrada ayaga kalkarak yeter sözlerini kesmeye calıstı. Bir ara kutudan cıkan ses sabote etmeyin uefa ya gidelim di yani takımı sabote eden yeter diyenler istifa diyenlermiş gibi bagırıldı. hiç kimse bana maval okumasın yok aday yok yok kongrede indirsin falan demesin besiktas için gencliklerini verenlerin sebebsiz yere bu kadar ince düşünmelerinin altında rant olmadıgını söylemesin benim artık gözümde sıfırdan daha degersizdirler. sevinmek için sevmedik diye yıllardır dillere destan olan slogan vestel macında ezildi uefa için susmamız istendi bunuda azda olsa basardınız besiktasla birlikde  25 yıllık efsaneyide bitirdiniz hayırlı ugurlu olsun son barikatmı o artık olsa olsa güzel bir film adı olur.....

keskinli

ismail kardesim bu forumda herkes yorumlarinda hürdür,icinde küfür ve hakaret olmayan tüm yorumlari saygiyla okuruz, okunmasini saglariz.
bizim icin sadece besiktas vardir,ne isimler nede gruplar bizi baglamaz.
bence sayin sebadan sonra yikilmistir son barikat
taraftara ragmen spor politikasi yapabilen yöneticiler gelmedikce bu barikat maalesef yeniden kurulamayacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

bizim yorumlarimiza bakarsan, bizde CARSIYIDA TARAFTARIDA kendimizide elestiririz..

bizide elestirin... burdan elestiri yaptin diye atilmazsin, forum kurallarina uy yeter..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ismailcem

keske onlarda sizin kadar eleştiriye alısık olsalardı besiktas bu hale gelmezdi üzülüyorum yeri geldi biz bu sevda için bu abi diye gecinenler için dayaklar yedik bosuna mıydı yani hersey bosunamı bunca yıllarımızı verdik gör sevgili besiktaslı gör besiktasın son kaleside düşmüstür düşerkende  herseyi içine katarak yıkmıstır

Cem Goren

eleştiriye açık olsalar böyle olamzdı zaten
altın kapılarımız kan oldu tayfun

msaribas

Merhaba,
Ben de yazılanlara çizilenlere tepki koyarak kendi isteğimle forzadan ayrıldım. Manisa maçına saat 18:00 da geldim. Verilen bütün tepkiler saat 18:30 a kadar sürdü, ta ki 18:30 da hepinizin bildiği kutu içeri girene kadar. 18:30 dan sonra insanlar 180 derece döndüler, ben ve benim gibi birkaç kişi kaldık tepki veren. Arada kavgalar da çıktı (Ben kapalı altta ortadayım). Maçta sağ ve sol (özellikle sağ taraf) yönetime tepki verirken kapalıdan "sabote etmeyin uefa ya gidiyoruz" diye bağırıldı.
Ben 2. yarıyı seyredemeden stattan ayrıldım. Daha fazla dayanamadım. Etrafımda tanıdık tanımadık herkes biraz da korkularından ses çıkaramadılar. Daha anlatılacak çok şey var gerçi ama benim aklımda sadece yukarıya dönüp baktığımda gördüğüm, aşina olduğum yüzler geliyor. Tarifi mümkün değil.

NoPasaran

Bi gün bu forumlarda bu yazıların olacağını söyleselerdi herhalde bunun aksi için iddaya girerdim tüm malvarlığımla :)

Bu yazıları görünce seviniyorum çünkü ;

Beşiktaş taraftarı artık kabuğundan çıkmıştır. Yıllardır yürütülen Tek parti iktidiranın sonu gelmiştir. Bazılarının her dediği doğru değildir..

Beşiktaş taraftarı önce Beşiktaş demeyi öğrendi. Çarşının Beşiktaşın önüne geçmesi artık son buldu!

Üzülüyorum çünkü ;

O efsane Beiktaş tribünleri artık bir kukla gibi görünüyor. Bunu sadece bizler değil, herkes görüyor..

Bundan sonraki süreç ne olacak bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var..

Çarşı artık eski Çarşı değil

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

işte bu forumu bundan çok seviyorum gerçekten çok demokrat bir çizgi var burda adi gibi gerçekten en kral forum burasi bunu sağlayan site yönetimine teşekkür ediyorum
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

pascalyptica

benim için sıfırdan değersizdir ne demek onu kavrayamadım..
sana bana yaranmak için orda değil zaten o adamlar..
bi' şeyi eleştirirken onun çözümünü de verin ki lafınız havada kalmasın..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erasca

+18 !

bu site gerçekten cok objektif özellikle forzaya göre ben o forzadaki Çarşı'yım diye geçinenler için yazıyorum kimse üstüne alınmasın

Ben henüz 15 yaşındayım BeşiktaşLa açtım gözümü ve onunla kapıyacağım 10 yaşında felan internet alemine girdim o zaman Beşiktaş yoktu Çarşı vardı Google'ye Beşiktaş'ı aratıyordum Çarşı cıkıyordu ne var bunda diyeceksiniz ordan gözüm boyandı benim Çarşı'ya tapıyordum resmen hayat biçimim olmuştu ama artık gün geçtikçe daha fazla nefret ediyorum Abi'Lerden belkide Çarşı'dan 'Sevinmek İçin Sevmedik'te hikaye oldu artık yönetime tepki vermektense UEFA için 'Sevinmeyi' seçtiler Abi'Ler...

Tek Aşk BeşiktAŞK  :bjk

Saygılar...

kara kalem

Bu forumda zamanında adaşımın; 'Volkan ÇARŞI Demirören'e karşı mı?' sorusuna,
yazdığım uzun bi' yazının akabinde 'Evet, Karşı. Zamanı geldiğinde göreceksiniz.' demiştim.
ha keza zamanından kastımda tabii ki V.Manisaspor maçıydı.

... fakat görüldü ki Çarşı Demirören'e karşı değil, ki bunun böyle olacağı Adana dönüşünden belliydi.
protestolar oldu, protestoları da başlatanlar Çarşı değil, Ayı Hakan abilerin, Umut abilerin olduğu kesimdi. Kapalı Üst, Sağ taraf.
Çarşı bu esnada protestoları susturmak, protestoları bastırmak için beste söylemeyi tercih etmişti.
Önce Harun abi o taraftan birilerine gider yaptı, daha sonra Cem abi susturmaya çalıştı.

Velhasıl; V.Manisaspor maçında protesto olmuştur ama protesto eden Çarşı olmamıştır.

... ve son barikatın yıkılması konusunda sana sonuna kadar katılıyorum abi.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

[KralKartal]

unutmayin ki CARSI kalicidir, CARSIYI yönetenler gecicidir,
ayni BESIKTAS ve yönetimleri gibi... CARSI ismi kalicidir,
kalmasida gerekir...ama icindeki o bazi kendi menfaatlarini dusunenler bu isi
birakmali, nice insanlar biraktirildi, veya birakti, dayanamadi bunlara..

Besiktasin siyahini secmeyin, beyazini secin, hep birlikte, bunu yapalim !!
Ama ilk basta Besiktas yönetiminin bu tur insanlara taviz vermemesi gerekir..
sonrada tribundeki taraftarlarin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 13, 2008, 12:02:13
Bu forumda zamanında adaşımın; 'Volkan ÇARŞI Demirören'e karşı mı?' sorusuna,
yazdığım uzun bi' yazının akabinde 'Evet, Karşı. Zamanı geldiğinde göreceksiniz.' demiştim.
ha keza zamanından kastımda tabii ki V.Manisaspor maçıydı.

... fakat görüldü ki Çarşı Demirören'e karşı değil, ki bunun böyle olacağı Adana dönüşünden belliydi.
protestolar oldu, protestoları da başlatanlar Çarşı değil, Ayı Hakan abilerin, Umut abilerin olduğu kesimdi. Kapalı Üst, Sağ taraf.
Çarşı bu esnada protestoları susturmak, protestoları bastırmak için beste söylemeyi tercih etmişti.
Önce Harun abi o taraftan birilerine gider yaptı, daha sonra Cem abi susturmaya çalıştı.

Velhasıl; V.Manisaspor maçında protesto olmuştur ama protesto eden Çarşı olmamıştır.

... ve son barikatın yıkılması konusunda sana sonuna kadar katılıyorum abi.

Volkan hatamı yaptığını düşünüyorsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naanreelburn

bu arada sinan enginin boboyla ilgili açıklamalrınıda ben dijiturkte izledim direk kendi ağzından ama dikkat edılırse konu ne zaman açılırsa devamlı kapanıor ne alaka sayın no pasaran mesele kartalhaber.com veya diğer yayınlarmı ama bunu ben 2 kez tüm aile fertlerimizde dahil tv de izledik .bununda bi açıklaması olsa güzel olur