Ana Menü

BBL Telekom-Beşiktaş 75-71

Başlatan akbaba71, Mayıs 11, 2008, 19:51:22

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Bu iş inanmıyorum-inanıyorumla olacak iş değil.
Ya onun isteğiyle alınmıştır ya da onun isteğiyle alınmamıştır.
Paraların zamanda ödenmemesi kimin sorunu ? Yönetimin.
Futbolda boşa savrulan milyon eurolar sonucunda amatör branşların gelişmesini engelleyen kim ? Yönetim.
Türkiye liginde oynayacak ve senin alabileceğin en iyi oyunculardan birini, futbola gelince çok cuzi olan ama baskete gelince çok büyük bi mebla olan parayı vermeyerek kaçıran kim ? Yönetim.
Benim gözümde suçlu yönetimdir.
edit

gözzde_bjk

Futbolla basketbolu kıyaslayabilir misin?Salonu sadece play offlarda gs,fb maçlarında dolduran bir taraftar için mi transfer yapıp başarıyı beklersin yoksa her maça gelen ve milyonlar tarafından takip edilip başarı beklenen futbola mı yatırım yaparsın?

Bugün basketbolda 32 senedir şampiyon olamamamıza rağmen futboldaki 4 senelik üzüntünün onda 1ini yaşadık mı?
Bir maç hakkında saatlerce yorum yaptık mı?Hayır.Tabiki bu bizim eksikliğimiz ama futbolla yatıp kalkan bir ülkenden El amin gibi büyük basketbolculara hak etseler dahi çıkarıp para verecek bir yönetim yok.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Non Mollare Mai

Şimdi şöyle bi durum var.

Sen sırf taraftarın gelmiyor diye transfer yapmayıp başarısızlığı kabullenirsen orada büyük takım sıfatını kaybedersin ve çok zayıf bi yönetimin olduğunu işaret eder bu.

Biri ikisinden birisine yatırım yapmak zorundasın, biri olmaz mı dedi ? Veya böyle bi kural mı var ?

Beşiktaş Futbol Kulübü değiliz biz.
Onlarca branşa sahibiz ve hepsinde şampiyonluk hedefimiz olmalı. Çünkü Türkiye'nin en eski camiası ve Türkiye'de en saygı duyulan takımların başındayız.

Sen baskette seyirci gelmiyor diye yatırım yapmazsan, baştan kaybedersin.
Yapacaksın yatırımı, zevk vereceksin taraftara o zaman geliyor mu gelmiyor mu hep beraber görürüz.

Eğer kişi Beşiktaş'ı tutuyorsa, sadece futbol takımını değil. Ben Beşiktaş'ı tutuyorum diyorsa her branşta elde edilen başarısızlıktan sonra üzülür. Keza ben futbolda ne kadar üzülüyorsam yıllardır baskette elde edilemeyen başarıdan ötürü de o derece üzülüyorum.

Ülke sırf futbolu daha fazla seviyor diye sen diğer branşlarına ihanet edemezsin.
edit

carlito1903

Şuan yaşadığım üzüntünün tarifi yok Basketbol takımımız sezonu kupasız finalsiz kapatıyor aklım almıyor...

Bu sezon önemli maçların neredeyse hiçbirini kazanamadık...

Sezon boyunca bizden çok çok daha kötü oynayan bi fener finalde biz ise elendik...

keskinli

son zamanlarda heryerde hayal kirikligi yasamaya basladik maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

Bu yönetim diğer branşlara ihanet edeli yıllar oldu.Ama bu sene basketboldaki yatırımı göz ardı etmemek gerek.
Sen ne kadar suç yönetimde diyorsan da bende o derecede takımda diyorum.Neden İtalya'da sayı kralı olan Apodaca bizim takımımızda bekleneni veremedi?Uyum sorunu desek e kaç maç yapıldı hala uyum sağlayamadı mı demezler mi?Neden farkın büyüdüğü maçları kaybettik?Neden önemli maçlarda oynaması için alınan Chase oynamadı ya da onun yerine gene bekleneni bir türlü veremeyen Dalmau oynadı?Oysa pazartesi oynadığımız maçta Chase çok etkiliydi.
E bunları da yönetim yapmadı herhalde.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Sevinmek için sevmedik ama arada birde sevindir be Kartalım...

keskinli

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 21, 2008, 22:13:33
Sevinmek için sevmedik ama arada birde sevindir be Kartalım...
yagmur duasinammi ciksak ne :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Yıllardır ihanet etmesi şimdide aynı şekilde davranmasını gerektirmez.
Futbola yapılan yatırımın acaba 3 te 1 i yapıldı mı basketbola ?
Apodaca gibi italyan basketboluna alışmış birisini alacağına, Türkiye ligini bilen El-amini al.
Hem boşuna uyum sorunu olmaz hemde şampiyonluk yolunda en büyük eksiğini kapatmış olursun.
Takımda en büyük eksik ne ? Oyun kurucu olmaması. Apodaca, Shumpert, Dalmau hemen hemen benzer oyuncular.
Sen bu eksiğini bildiğin halde neden üç kuruşu çok görüp başka yerlere yöneliyorsun ?
Chase oynadığında ne yaptı ? Veya Dalmau ? Veya Apodaca ? Bu transferler yönetimin zayıflığındandır.
Futbolda nasıl transferleri yönetime yoruyoruz ve onları eleştiriyoruz burdada bu transferler yönetimin beceriksizliğidir, iş bilmezliğidir.
edit

carlito1903

Bu arada Apodaca'nın sayı kralı olduğu yerde bence diğer basketçiler kendilerini iyice bi sorgulamalı...

akbaba71

Aylar sonra Kayanın iyi  Apodacanında normal olduğu bir maçta (son hata haric) kaybetmek cok koydu ya.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

shumpert bir türlü verim alınamadı maçta kaya tüm çabasına rağmen mağluniyeti engelleyemedi
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

besikt-Ask

Bu Sene Baskette En Büyük Sorunumuz Oyun Kurucu Mevkiisiydi..Orda da En Az Shumpert Kaltiesinde Biri Olsa Çok Rahat Şampiyon Olurduk.
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

metin16

olsun be  bu sene giydikleri formanın hakkını verdiler en ii şekilde 

teşekkürler
sensiz geçen günlerin......

Anarchy*

Yapacak bişey yok.
Telekom iyi takım.
OynadıLar kazandıLar.TebrikLer.