Ana Menü

Ali Bilgin Beşiktaş'ta

Başlatan robinho, Aralık 30, 2006, 08:21:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Beşiktaş İkinci Başkanı Murat Aksu, Ali Bilgin'in transferi için Antalyaspor Başkanı Sedat Peker'le yaptığı görüşmelerde 2,5 milyon dolara anlaşmaya vardı. 25 yaşındaki orta alan oyuncusunun Beşiktaş'ın devre arası kampına katılacağı açıklandı. Beşiktaş, Kayserispor'un Mehmet Topuz'u satmaması üzerine yine aynı takımdan Bülent Bölükbaşı'na talip oldu. Uşaksporlu Turan da Kartal'ın listesinde yer alıyor.

Bilgin'i kaptı

Galatasaray'ın da çok istediği 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ali Bilgin'in, Kartal'ın devre arası kampına katılacağı açıklandı.

Ara transferin gözde ismi Ali Bilgin Beşiktaşlı oluyor. Siyah- beyazlılar, Galatasaray'ın da çok istediği Antalyasporlu futbolcunun işini bitirdiler. Beşiktaş İkinci Başkanı Murat Aksu, Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker ile yaptığı görüşmelerin sonucunda 2.5 milyon dolar karşılığında Ali Bilgin için
anlaşmaya vardı. Antalyaspor, Ali için 2 milyon Euro bonservis bedeli istiyordu. Ali Bilgin'in 12 Ocak'ta Beşiktaş'la resmi sözleşme imzalayacağı ve ardından siyah-beyazlıların hazırlık kampına katılacağı belirtildi.

Bölükbaşı'na talip
Beşiktaş'ın Bilgin'i, Tigana'nın "Burak'tan istediğim verimi alamıyorum. Ali orta sahada ilaç olur" dediği için transfer edeceği öğrenildi. Mehmet Topuz'un transferini Kayserispor'un bu oyuncuyu satmaması üzerine bitiremeyen Beşiktaş, aynı takımdan Bülent Bölükbaşı'na talip oldu. Kartal, Bülent'i Ocak 2007'te renklerine katmak istiyor. Tigana'nın ayrıca gelecek yıl için Eskişehirsporlu Mehmet Akif, Diyarbakırsporlu Barış ve Burhan ile Uşaksporlu Turan'ı da istediği öğrenildi.

jay-z

carsi52

inş. doru değildir ne dorusu 2.5 milyon werilir mi ya yine paraları harcamaya başladılar.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

2.5 milyon dolarmı??bu kafayla devam edin yönetim bravo.. :alkis :alkis :alkis
resmi sitede henüz yayınlanmadı inşallah yalandır inşallah...

xxdoggyxx

18.03.2007

xxdoggyxx

robinho dikkat ettimde hicbi actıgın konuda kaynak yok forum kurallarını okusan iyi olur
18.03.2007

kerem

bai sokakdanmı topluyoruz paraları 2.5 milyon ne demek ya

levent1903

ben de okudum bu haberi ,,
12 ocaktami ne imza atacakmis.......
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

eren06

doğru değildir inş..ali bilgin e 2,5 milyon verilirmi

Brestgerfich

Alıntı yapılan: robinho - Aralık 30, 2006, 08:21:00
Beşiktaş İkinci Başkanı Murat Aksu, Ali Bilgin'in transferi için Antalyaspor Başkanı Sedat Peker'le yaptığı görüşmelerde 2,5 milyon dolara anlaşmaya vardı. 25 yaşındaki orta alan oyuncusunun Beşiktaş'ın devre arası kampına katılacağı açıklandı. Beşiktaş, Kayserispor'un Mehmet Topuz'u satmaması üzerine yine aynı takımdan Bülent Bölükbaşı'na talip oldu. Uşaksporlu Turan da Kartal'ın listesinde yer alıyor.

Bizim uşakspor'dan oyuncu mu aLınıR ya! uşakspoR 2-B'ye düşecek neredeyse..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

canmert

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 30, 2006, 13:12:40
2.5 milyon dolarmı??bu kafayla devam edin yönetim bravo.. :alkis :alkis :alkis
resmi sitede henüz yayınlanmadı inşallah yalandır inşallah...

bencede ne demek 2.5 milyon ohaaaaaaaaa

BjKcArsi54

o kadar para o adama verilirmi be..

robinho

Alıntı yapılan: kerem - Aralık 30, 2006, 15:14:46
bai sokakdanmı topluyoruz paraları 2.5 milyon ne demek ya

maalesef bizim bilet paralarına yazık oluyor :S

BerkAy1903

19o3

eRe

valla usakspor dıyo bıde.yaw bız o oyuncuları bedavaya topladık para yok pul yok :) zaten hayrı olsa suan sonuncu olmayız :) transferde de bu kadar yanlıs yapılmaz kı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi