Ana Menü

Hoca'dan düşündüren aynı zamanda üzen sözler

Başlatan NoPasaran, Mayıs 10, 2008, 23:14:59

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Transfer konusundaki yaptıklarının eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine Sağlam, "Hiçbir antrenör iyi oyuncuya 'Hayır' demez. Bizim transfer listemizde Luis Fabiano, Coloccini, Boumsong ve Vassel vardı. Ama maalesef bunların yanına yanaşamadık. Menajerleriyle randevu bile alamadık. Bütçe ile alakalı bir şey bu. Şunları şunları istedim, ama alınmadı diye söylenen bir çalıştırıcı değilim. Kulübün imkanları buysa o doğrultuda hareket etmek zorundayım. Paramız olduğunda Holosko'yu aldık."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Yönetim de 'biz anlaştık hoca istemedi' diyerek suçu hocaya atıyorlar...

gözzde_bjk

Ah ah gelde yanma şimdi.4sene önce borcu en az olan kulüpken şimdi transfere bile para bulamayan kulüp haline geldik.Bizi kim bu hale getirdi?Herşeyin altından beceremediğin yöneticilik çıkıyor Demirören.Bu sözler gene sana hiçbirşey anlatmaz bundan eminim ama artık yeter!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Paramız olduğu dönemde keşke Gordon yerine başka birini alsaydık belkide şu an bizim sokakta tur atan gsliler değil ben olurdum.
Hocamızın söyledikleri insanı üzen sözler gercekten.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ZeMaHŞeR

YILDIRIM DEMİRÖREN YETERR
YILDIRIM DEMİRÖREN YETERR
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

NoPasaran

Olay parasızlık değilki :(

Menejerler ile görüşemiyoz bile demek bu nedir ya  :allaalla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Menajerleriyle randevu bile alamadık. Bütçe ile alakalı bir şey bu.
Hoca böyle demişte bizim paramız olmadığını menejerler nerden biliyor onu cözemedim.  ???
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Menajerleriyle görüşememiş olsalar bile bunu dile getirmek çok yanlış. Kendi kendilerini küçülten sözler bunlar.

Bütçemizin yetersiz oluşu da üzücü..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

RCA

kusura bakmayın ama şampiyonlar ligi tarihinde en farklı hezmite uğrayan (8-0) takım biziz bu da bir etken ama en büyük etken yıldırım demirören!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

onaT

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 10, 2008, 23:22:21
Menajerleriyle randevu bile alamadık. Bütçe ile alakalı bir şey bu.
Hoca böyle demişte bizim paramız olmadığını menejerler nerden biliyor onu cözemedim.  ???

ilk önce telefon veya faksla kaba taslak bir teklif yapılır sonrasında randevu alınır

onaT

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 10, 2008, 23:30:09
kusura bakmayın ama şampiyonlar ligi tarihinde en farklı hezmite uğrayan (8-0) takım biziz bu da bir etken ama en büyük etken yıldırım demirören!

bunu yaz transfer döneminden önce almadık heralde

KeePSaKe

bu senede zaten doğru düzgün transfer yapamıcaz malesef
Since 1903

astbjk1903

fabianonun bonservisi 20 milyon euro geçen sene alinmasi biraz abes olurdu çunkü çok futbolcu aldik ama busene alinabilir zaten 2 tane yabancı transferi yapacaz niye olmasin bunlardan biri fabiano
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Mayıs 11, 2008, 00:55:05
fabianonun bonservisi 20 milyon euro geçen sene alinmasi biraz abes olurdu çunkü çok futbolcu aldik ama busene alinabilir zaten 2 tane yabancı transferi yapacaz niye olmasin bunlardan biri fabiano

fabianoyu real madrid istiyor.

nokta sanırım=)

AsA

Bu is %90 butce %10 takimin avrupaki basarisi ile ilgili.. Eger bi oyuncu gelmek istemiyor yada menajer'i randevu bile vermiyorsa bu kesin ilk olarak para ile ilgilidir.. Zamaninda cok takimlar elendi sampionlar liginden farkli bi skorla.Sanmiyorumki bu sorun olsun oyuncu icin.Bence kesinlikle maddi acidan yeterli bi miktar sunamadik menajer'e oda dogal olarak randevu bile vermedi