Ana Menü

Gelecek Seneye Erken Bir Bakış...

Başlatan onaT, Mayıs 10, 2008, 21:58:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

goldenboy

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mayıs 10, 2008, 21:58:21
yorum katmadan, sizi sıkmadan paragraf paragraf yazmadan işi kısa tutacam :

Gelecek seneye umutsuz bakma nedenlerimiz...

1. İnönü yıkılıyor
2. Demirören
3. Ertuğrul Sağlam
4. Transfer komitesi
5. Mehmet Sedef, Mehmet Yozgatlı, Baki, İbrahim Üzülmez
6. Büyük maç kazanamama sendromu
7. çArşı
8. Sinan Engin
9. Yıl boyunca olan defans sorunu
10. Hakemler / Federsayon
11. Porto 2-0 Beşiktaş, Liverpool 8-0 Beşiktaş
12. Fenerbahçeye iki kez kaybetmemiz

Gelecek seneye umutla bakma nedenleri

1. Holosko
2. Ertuğrul Sağlam
3. Aydın, (kalırsa) İbrahim Kaş, (kalırsa) Bobo, Tello, (kendini geliştirirse) Serdar Özkan
4. çArşı
5. İstediğimiz zaman 10 dakikada 4 gol atabilmemiz
6. Beşiktaş 2-1 Liverpool, Beşiktaş 2-1 Marseille, Beşiktaş 1-0 Galatasaray
7. Çok iyi bir transfer gelmesinin yüksek ihtimal oluşu (Tello ve Holosko'yu kimin aldığını unutmayalım)
8. Fenerin altın yıllarının sona ermeye başlaması
9. UEFA Kupası
10. Sinan Engin
11. Manisa maçında yönetim istifa sesleri
12. Kasımpaşa stadının şekli tam rakibi boğmaya uygun

ve en önemlisi  BEŞİKTAŞ JK

önem sırasıyla yapılmamıştır, bazı isimlerin iki listede oluşununda farkındayım

1-inönü dahil her yerde ve her şekilde galipde gelebiliriz yenilebilirizde...taraftar olarak takımı cok iyi destekleyebiliriz ama futbolu halen aktif olarakda oynayan biri olarak bu duyguları  1.ligdeki kadar yüksek yaşamasamda en öenmli etkenin en başta futbolcunun mac haftası maçın başlama düdügüne kadar kendini konsantere edişinin herşeyden daha önemli olduguna inanıyorum...

2-yıldırım demirerönin başarısız oldugunu herkez gibi bende görüyorum ama her seneki gibi yine yıldırım demirörenlede şampiyon olursak şaşırılmaması gerektigini inanıyorum...belki kafasına bi saksı düşer ve akıl hocalarını aklı başında beşiktaşlılardan seçer :)

3-cok kaliteli die aldıgımız ama hiç bir faydasını görmedigimiz bir cok hoca var...özellikle bir türk hocaya sahip oldugumuz bu dönemden yararlanmayı bilmeliyiz,tecrübe herşeyin başında gelir kaybedilerek,bunların hatalarından cıkarılan derslerden kazanılan tecrübe bize artı yönde cok şeyler kazandırır...özellikle teknik bilgi olarak dünyaları verip 10 sene şampiyonluga abone olursunuz ama ertugrul hoca gibi beşiktaşlılıgı ve insan olmayı örnek gösterebilecek bi hoca bulamazsınız....

4-yıldırım demirörenin karışmayacagı bütün transfer komitelerine varımmm :)

5-mehmet sedefin iyi bi topcu oldugunu düşünüyoru ve oynatıla oynatıla cok daha iyi işler yapacagına inanıyorum,bakiye baktıgım zaman hatırlarsınız büyük ihtimalle sezon başı hazırlık maclarını gercekten beni şaşırtan be gıptayla izledigim cok iyi işler yapacak dedigim bir baki hatırlıyorum bilmiyorum yanılıyomuyum ama bazı sebeplerden dolayıki halen anlam veremiyorum nie bu denli düşüş yaşadı ve amatör bi futbolcunun yapmayacagı hatalar yapmaya başladı...bakiyede sahip cıkılması mental yönden güçlendirilmesi taraftarıyım...
üzülmez kaptanıma gelince sahadaki mücadelesiyle nasıl savaştıgı apacaık ortada istedigimizde bu.belki senelerdirde bu yüzden yüzden sabrediyoruz bazen iyi işler yapıyo ama bazen en cokda bu kadar sene beşiktaşta oynayıpda kendini nsl gelişteremez onuda anlamışş degilimm....

6-büyük mac kazanamama sendromu diye bişeyin beşiktaş klübü ve futbolcularının akıllarının ucundan geçmeyecegini düşünüyorum...

7-çarşı ve beşiktaş taraftarınım hiçbir zaman futbol takımımıza zararlı olduguna inanmıyorum inanamamda...

8-sinan engin bu işlerin kurdu tamam delikanlı adam onada eyw. futbolcularla nsl ne zaman ve ne şekilde konuşacagını bilen bir menejer olarak her zmana yararlı olcagına inanıyorum...ama gercek olabilcegime ihtimal vermesem bile mafya baglantılı konusmaları ve bizi itin köpeğin agzına düşürmesinden dolayı 100 yıllık türk futbolunun neferi beşiktaşımızın adının (şikeyle) ilk defa onun zamanında onun yüzünden ayunı cümlede kullanıldıgından dolayıda,camia içinde olmasını içime sindiremiyorum...

9-bu takımda az veya cok yine benzer yöneticiler yapmadımı ronaldo zago ve gercekten iyi olan sefans oyuncuların transferlerini,istenirse dikkatli ve gercekten özenli calışmalarla iyi bi defans oluşturulabilir ama iyi olan isimlerin bile uyumu cok önemli,e iyi transferler yapılırsa ki yapılacaktır inanıyorum geriside teknik heyet ve hazırlık kampına kalacak...allah hayır etsin...

10-hakemler ve federasyonun daha uzun yıllar bize gercekten büyük bir tehlike olacagına inanıyorum...100.yılımızdan önce bariz hatalarla penaltı veya ofsayt gibi görünürde olanlarla bizi çökertiyolardı,şimdilerde hepsinin afedersiniz g.tü kalkmış ve dikkat edin psikolojik olarak üstümüze oynuyolar,ataklarımızı öyle yerlerde öyle basit faul kararlarıyla kesiyolar,rakip hucumlarda topları öyle yerlerde durdurup kolay faul calıyolarki içten içten yiyolar...nasıl bir çözüm bulucaz cok düşünüyorum ama bulamıyorumm...

11-porto ve liverpol maçlarını ertesi gün unuttum futbolcularda unutmuştur ve ertugrul hocada gerekli dersleri cıkarmıstır...yani liverpool macında 5 tane topu sektirmese hakan skor yine böle olmazdı e bu kadar kolay gol yeninde diger futbolcularda moralmen cekiyo ve oynannan futbolun kaliteside düşüyo...

12-holoskonun performansının cok dhaa üstüen cıkacagına ve cok dah aiyi iler yapacagını inanıyorum...

13-bence isim olarak kendini geliştirmesi lazım denmemeli sonucta şu geliştirsin bu fena degil falan olmamalı sonuca ronaldinhonun kakanın seedorfun bile kendini geliştirdiginin farkındayız ki biz bu topculara 5 bi kac sene öncede gıptayla bakıyodum ve ulan keşke biizm topcumuzda böle olabilse diyoduk e o zaman öle diyosak şimdi cok daha iyiler o nsl olcak...illaki en iyilerin bile eksigi var ve kendilerini geliştirmek mecburiyetindedirler...

14-fenerin altın yılı diye bişey yok yaaa...

belli bi önem sırasına göre yazmadım bende orda nsl gidiyosa baktım ve içimden geçenleri yazdımm...inşhallah iyi işler yapar iyi futbol oynar beşiktaşlılık çizgisinden cıkmadan şampiyonluga ulaşırız...
allah yardımcımız olsun...

astbjk1903

bir kere adam gibi forvet oyuncumuz yookk malesef bobo yu cok seviyorum ama pek guvenemiyorum cunkü cok fazla formu iniş çıkıs içersinde holosko ya gelince kontra atak futbolcusu iyi bi adam la sıkı markaj yaptınmı kayboluyor nobre ye gelince de son vuruş yapan bilen çok sıradan bir oyuncu bence bobo ve nobre satılmalı yerine italyan tekniği yuksek yıldiz bir oyuncu alınmali mesala udinesedeki di natale gibi bir de cisse gönderilmeli yerine yıldız bir orta saha oyuncusu alınmalı bunlar yapılmazsa yine bana hüsran yine bana hasret var parcasini söyleriz hep beraber
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Mayıs 11, 2008, 00:36:28
bir kere adam gibi forvet oyuncumuz yookk malesef bobo yu cok seviyorum ama pek guvenemiyorum cunkü cok fazla formu iniş çıkıs içersinde holosko ya gelince kontra atak futbolcusu iyi bi adam la sıkı markaj yaptınmı kayboluyor nobre ye gelince de son vuruş yapan bilen çok sıradan bir oyuncu bence bobo ve nobre satılmalı yerine italyan tekniği yuksek yıldiz bir oyuncu alınmali mesala udinesedeki di natale gibi bir de cisse gönderilmeli yerine yıldız bir orta saha oyuncusu alınmalı bunlar yapılmazsa yine bana hüsran yine bana hasret var parcasini söyleriz hep beraber

holoskoyu yakın markajla durdurmak o kadar kalıplaşmış bir cümle oldu ki...

denizli maçının özetlerini izlemeni öneririm.

astbjk1903

fener maçinda holosko saha da yoktu dikkatini çekerim gs maçinsa servet birakmadi bizim için önemli maçlar bu maçlar bu 2 maçda oynamassan şampiyon olunmuyor malesef 2 senedir bunu yaşiyoruz kilit maçlari cöezecek bir forvet yok bizde sadece bizde değil türkiyede hiç bir takımda böyle forvet oyuncusu yook ah carew ah ismi bile saha da 3 adami peşine takmayı yetiyor

onaT

Alıntı yapılan: goldenboy - Mayıs 11, 2008, 00:18:32

1-inönü dahil her yerde ve her şekilde galipde gelebiliriz yenilebilirizde...taraftar olarak takımı cok iyi destekleyebiliriz ama futbolu halen aktif olarakda oynayan biri olarak bu duyguları  1.ligdeki kadar yüksek yaşamasamda en öenmli etkenin en başta futbolcunun mac haftası maçın başlama düdügüne kadar kendini konsantere edişinin herşeyden daha önemli olduguna inanıyorum...

2-yıldırım demirerönin başarısız oldugunu herkez gibi bende görüyorum ama her seneki gibi yine yıldırım demirörenlede şampiyon olursak şaşırılmaması gerektigini inanıyorum...belki kafasına bi saksı düşer ve akıl hocalarını aklı başında beşiktaşlılardan seçer :)

3-cok kaliteli die aldıgımız ama hiç bir faydasını görmedigimiz bir cok hoca var...özellikle bir türk hocaya sahip oldugumuz bu dönemden yararlanmayı bilmeliyiz,tecrübe herşeyin başında gelir kaybedilerek,bunların hatalarından cıkarılan derslerden kazanılan tecrübe bize artı yönde cok şeyler kazandırır...özellikle teknik bilgi olarak dünyaları verip 10 sene şampiyonluga abone olursunuz ama ertugrul hoca gibi beşiktaşlılıgı ve insan olmayı örnek gösterebilecek bi hoca bulamazsınız....

4-yıldırım demirörenin karışmayacagı bütün transfer komitelerine varımmm :)

5-mehmet sedefin iyi bi topcu oldugunu düşünüyoru ve oynatıla oynatıla cok daha iyi işler yapacagına inanıyorum,bakiye baktıgım zaman hatırlarsınız büyük ihtimalle sezon başı hazırlık maclarını gercekten beni şaşırtan be gıptayla izledigim cok iyi işler yapacak dedigim bir baki hatırlıyorum bilmiyorum yanılıyomuyum ama bazı sebeplerden dolayıki halen anlam veremiyorum nie bu denli düşüş yaşadı ve amatör bi futbolcunun yapmayacagı hatalar yapmaya başladı...bakiyede sahip cıkılması mental yönden güçlendirilmesi taraftarıyım...
üzülmez kaptanıma gelince sahadaki mücadelesiyle nasıl savaştıgı apacaık ortada istedigimizde bu.belki senelerdirde bu yüzden yüzden sabrediyoruz bazen iyi işler yapıyo ama bazen en cokda bu kadar sene beşiktaşta oynayıpda kendini nsl gelişteremez onuda anlamışş degilimm....

6-büyük mac kazanamama sendromu diye bişeyin beşiktaş klübü ve futbolcularının akıllarının ucundan geçmeyecegini düşünüyorum...

7-çarşı ve beşiktaş taraftarınım hiçbir zaman futbol takımımıza zararlı olduguna inanmıyorum inanamamda...

8-sinan engin bu işlerin kurdu tamam delikanlı adam onada eyw. futbolcularla nsl ne zaman ve ne şekilde konuşacagını bilen bir menejer olarak her zmana yararlı olcagına inanıyorum...ama gercek olabilcegime ihtimal vermesem bile mafya baglantılı konusmaları ve bizi itin köpeğin agzına düşürmesinden dolayı 100 yıllık türk futbolunun neferi beşiktaşımızın adının (şikeyle) ilk defa onun zamanında onun yüzünden ayunı cümlede kullanıldıgından dolayıda,camia içinde olmasını içime sindiremiyorum...

9-bu takımda az veya cok yine benzer yöneticiler yapmadımı ronaldo zago ve gercekten iyi olan sefans oyuncuların transferlerini,istenirse dikkatli ve gercekten özenli calışmalarla iyi bi defans oluşturulabilir ama iyi olan isimlerin bile uyumu cok önemli,e iyi transferler yapılırsa ki yapılacaktır inanıyorum geriside teknik heyet ve hazırlık kampına kalacak...allah hayır etsin...

10-hakemler ve federasyonun daha uzun yıllar bize gercekten büyük bir tehlike olacagına inanıyorum...100.yılımızdan önce bariz hatalarla penaltı veya ofsayt gibi görünürde olanlarla bizi çökertiyolardı,şimdilerde hepsinin afedersiniz g.tü kalkmış ve dikkat edin psikolojik olarak üstümüze oynuyolar,ataklarımızı öyle yerlerde öyle basit faul kararlarıyla kesiyolar,rakip hucumlarda topları öyle yerlerde durdurup kolay faul calıyolarki içten içten yiyolar...nasıl bir çözüm bulucaz cok düşünüyorum ama bulamıyorumm...

11-porto ve liverpol maçlarını ertesi gün unuttum futbolcularda unutmuştur ve ertugrul hocada gerekli dersleri cıkarmıstır...yani liverpool macında 5 tane topu sektirmese hakan skor yine böle olmazdı e bu kadar kolay gol yeninde diger futbolcularda moralmen cekiyo ve oynannan futbolun kaliteside düşüyo...

12-holoskonun performansının cok dhaa üstüen cıkacagına ve cok dah aiyi iler yapacagını inanıyorum...

13-bence isim olarak kendini geliştirmesi lazım denmemeli sonucta şu geliştirsin bu fena degil falan olmamalı sonuca ronaldinhonun kakanın seedorfun bile kendini geliştirdiginin farkındayız ki biz bu topculara 5 bi kac sene öncede gıptayla bakıyodum ve ulan keşke biizm topcumuzda böle olabilse diyoduk e o zaman öle diyosak şimdi cok daha iyiler o nsl olcak...illaki en iyilerin bile eksigi var ve kendilerini geliştirmek mecburiyetindedirler...

14-fenerin altın yılı diye bişey yok yaaa...

belli bi önem sırasına göre yazmadım bende orda nsl gidiyosa baktım ve içimden geçenleri yazdımm...inşhallah iyi işler yapar iyi futbol oynar beşiktaşlılık çizgisinden cıkmadan şampiyonluga ulaşırız...
allah yardımcımız olsun...

1. ne olursa olsun inönü olmadan evimde gibi hissetmem mümkün değil, aynı şekilde oyuncularda ilk haftalarda sorun yaşarlar

2. demirören istifa etmeli, ama yerine gelecek adam yok

3. iki listedede var adı, 1. listede olmasının sebebi yeterince iyi takımı motive edememesi, transfer hataları, büyük maçlarda sıkıntı yaşatması, 8.0lık maç, 2. listede olmasının nedeni, düzgün bir insan olması, gerçek beşiktaşlı olması, yıllar sonra liderlik yaşatması, çoğu zaman güzel futbol oynatması ve öyle çok da başarısız denilecek sonuçlar almaması

4. transfer komitesinin adı sadece resmileşmiş zaten aynı kişiler ilgileniyordu, ondan bir işe yaramayacak.

5. zaten baki konusunda yanılmanla o konuda çok da güvenmemi bekleme, yani mehmet sedef adam olmaz. ayrıca benim istediğim mücadele değil katkı. ibrahim üzülmez tersine zarar veriyor. psikolojik ve sonuç bakımından (takıma bağırıp çağırması, oyuncuları maç içinde demoralize etmesi, 8.0lık maçta o gidişe dur diyememesi, psikolojik zararları, sonuca gelirsekte onun yüzünden yediğimiz en az 6-7 gol sadece kafadan sayabilirim ama eminim sende hatırlıyorsundur)

6. sendrom derken psikolojik değil sayısal bakımdan (porto, fener maçları örneğin)

7. demirörene gereken tepkiyi göstermeyerek, sebayı göndererek kötü niyetle asla olduğuna inanmasamda büyük zarar verdiler bu takıma

8. sinan engin menajer olarak istiyeceğim 1 numaralı insan, ama imajı kelek, mafya olaylarından dolayı, ayrıca ruhsuz oynanan maçlarda suçu onda arıyorum çünkü ruhu kazandırması gereken insan o, tabii ali gültiken gibi birini gördükten sonra basını adam edecek birini çok daha isterim o da sinan engin

9. bencede bu sorun devam etmez ama etme olasılığı az değil

10.  kesin çözüm olmaz ama sağlam bir yönetim bu hataları bariz olmaktan kurtarır bence

11. 8.0ı ben uzun yıllar unutmam. porto maçındanda gerekli dersler çıkarılmadığını ilerleyen haftalarda gördük. 8.0da 5 gol bal da olsa bizden kimsenin sarı kart görmemesi düşündürücü.

12. bence bu performansı bile yeterli, umarım dediğin olur.

13. bunu anlamadım pek=)

14. 5 senede 3 şampiyonluk şampiyonlar liginde çeyrek final, anelka, ortega, alex, van hooijdonk ve roberto carlos, türkiyenin en modern stadı
bence hiçte fena bir dönem değil.

son olarakta inşalah dediğin gibi başarılı oluruz

gürol

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Mayıs 11, 2008, 00:36:28
türkiyedeki en iyi forvetler bizde bence.holoskoyu adam markajıyla tutmak da dediğin kadar kolay bişey değil.kaldı ki tuttular diyelim o zaman nobre bobo delgado tello adam gibi oynasın açık yerlere kaçsın holoskodan beklediğimiz golü onlar atsın ki bu oluyor zaten bazen.
cissenin gönderilmesi fikrine katılıyorum.acilen gönderilmeli.kaliteli birini almalı beşiktaş.bouma gibi aurellio gibi ayrıca delgadonun forvet arkası bi oyuncu olduğunu ve oyun kurucu olmadığını düşünüyorum.oyun kurucuya da ihtiyacımız var bence.
ama bunların hiçbiri yapılmayacaksa bile adam gibi bi sol bek ve defans göbeğe 2 adam.yani toraman ı yedek bırakabilecek 2 sağlam transfer lazım.
o zaman benim bile eleştridiğim rüştü bi nefes alır ve az gol yemeye başlarız.
ve hepsinden önemlisi ertuğrul sağlamın takımı biraz daha cesaretli oynatmaya başlaması lazım.1. golü attıktan sonra rakibe acıyıp arkaya yaslanmak taktiği yerine benitez gibi 6. golden sonra bile ileriye çıkın işareti yapacak acımasız bi teknik drektörlük anlayışı içine girmemiz lazım.bu güne kadar rakiplere acıdıkta ne oldu.alın bursa örneği zamanında acıdığımız takım şimdi kafa tutmaya çalışıyor.büyüklüğümüzü aldığımız net ve farklı skorlarla göstermemiz lazım.ben istemiyorum 2-1 maç kazanmak artık.2-1 kazanacağına 5-0 kazan ama 5 maçta bir puan kaybet önemli değil.en azından karşındaki takım korkarak sahaya çıkar.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

gelecek sezona dair tek iyimser olacağım konu holoskonun bu takımda kalması olacaktır
kötümser olaraksa yönetim başı çekiyor ve daha niceleri
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carlito1903

Gelecek sene için bugünden konuşmak erken daha 3 ay var neler olur biter bu zamanda belli olmaz...

Şuan ki duruma bakarak gelecek sene için umutlu konuşmak çok zor, rakipler de bizim gibi sorunlarla boğuşsa yine neyse ama birçok şeyi oturtmuş rakiplerle yarışıyoruz bu en büyük dezavantaj...

Kadromuzun bana göre her hattına takviye gerekiyor (forvet dahil) özellikle defansa çok sağlam adamlar alınmalı orta saha da da defansa yönelik transfer şart (ön liberodan bahsetmiyorum) ama iyi transfer yapacak yönetimi de göremiyorum yine 3. sınıf oyuncularla dolacak kadro malesef...

İnönü'de oynamamamız da kötü etkileyebilir bizi, Avrupa kupalarında yapacağımız maçların sonuçları da lige etki edebilir....

akbaba71

Serdar sağlam dönerse Fahrininde döneceğini düşünürse bence ön liberoya gerek yok.
Uefadan olumsuz bir etki alabileceğimizi sanmıyorum sonuçta 2 kere gruplarda 5 takım arasında 4.olmayı başarmış bir takımız alışığız yani rakipler zolu olmadığı için 8 de yemeyiz.Çeyrek finale falan cıkarsak olumlu etkisi bile olabilir başarısız olan kadronun güveni kendine gelebilir.
Dün akşam İnönüde oynamamak olumsuz etki yaratabilir demiştim.Acıklamak gerekirse taraftar Olimpiyat ve Zeyinburnu ya da Kasımpaşa (kasımpaşa olursa birde oradaki olaylarla uğraşırız gereksiz gerginlik olur zeytinburnu olması daha iyi olur.) olan maçlarda stadı full dolduramazsa futbolcularda konsantrasyon sorunu olabilir ve bu seneki gibi puan kayıpları olabilir.taraftar görevini yaparsa bir sorun olucağını düşünmüyorum bizim takım dışarda daha iyi oynuyor zaten gs ile beraber lig 1.siyiz deplasmanda.
Öncelikli sorunumuzun defans olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz sol bek ve stoper için transfer edilicek oyuncular maksimum katkı yapabilirlerse şampiyonluğu sonuna kadar kovalarız olurmuyuz işte o takıma ve hocaya kalmış.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

astbjk1903

carlito 1903 defansa takviye lazim diyosun cisse yi stoper e çeksinler tam bir defans oyuncusu tello yu da ibrahim üzülmez in oldğu yere sol açığa aldik mi defans a bence takviye yapmaya gerek yookk. bence asıl sorun sol kanat tello çalım bile atamıyor çok yavaşlatıyor sol kanatı nerdeyse hücüma çıkamıyoruz ordan birde forvete yıldiz bir isim alınmali başkan bugün udinese takımınla görüşme yapacakmiş bence italya dan forvet ve sol kanata iyi bir oyuncu bakmali

carlito1903

Defansa takviye yapmaya gerek yok diyen bi seni gördüm kardeşim :D

Cisse'den stoper olmaz....

akbaba71

astbjk1903

Başkan İtalya ya defans bakmaya gitti  :)
Cisseden stoper olmaz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

astbjk1903

cisse den peki orta saha oyuncusu olur mu ? hiç oyun kurduğunu top taşidiğini çalim attiğini gördünmü bence tam bir stoper orta saha da oynadimi takimi frenliyor çok ağir cisse bence yabanci oyuncuya gerek yook defansa sol kanat a bir yabanci forvete yabanci bir de sağ kanata serdar özkan oynamadiği zaman oyniyacak bir oyuncu lazim

carlito1903

İyi de kardeşim ben Cisse çok iyi bi orta saha diye bişey mi dedim ??

Cisse iyi bir orta saha değil diye illa stoper mi yapmak lazım ??

Cem Goren

bu takıma defans gerektiğini herkez biliyor adam gibi bi defans lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun