Ana Menü

Bizi bu durumA düşürenler utAnsın !!!

Başlatan Bircan*, Mayıs 10, 2008, 18:12:10

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Bugün 10 Mayıs.. Beşiktaş'ımızın, elindeki fırsatları değerlendirebilse şampiyon olacağı sezonun son günü.
Yağmurlu bir hava var. Henüz geldim eve.

..

Saat 17.01 ...
Bugün şehrimde ayrı bi heyecan. ğs liler bayraklarla donatmış dört bir yanı. ah beşiktaşım sen bi şampiyon olacaktın alasını yapardık demeden kendimi alamıyorum ama olsun sen şampiyon olamasan da donatırız dört bir yanı bayraklarla deyip astım bayrağı balkonuma.. Giydim çarşı baskılı kartallı tshirtümü çıkmıştım dışarı. Yoldan geçenler bayrağa bakıp bi de bana bakıp gülüyo. Hala nasıl taşıyorsun o tshirtü üstünde diyor. Sesimi çıkarrtamıyorm. Aşkımı içime gömüyor, ses etmiyorum. Beşiktaş'ımı sene boyunca takip ettiğim kahveye gidiyorum. Kahvenin sahibi Mustafa Amca da Karakartallı. Bi de ne görüyorum: Kahveyi 2 bölüme ayırmış bi bölüm fenerin bi bölüm gesenin maç yayını. Neden Beşiktaş'ımın maç yayını yok diyorum. Bu maçlar daha önemli diyor. Kalbimi ortasına bir yıldırım düşüyor adeta.. Sen bari yapma mustafa amca, sen bari böyle deme diyorum. Napalım evlat diyor geçiştiriyor. Eve geri dönerken yolda 2 arkadasımla karsılasıyorum. Diyorlar ki bana " olm bırak şu sekiztaşı gel cimboma, gülmeyi unutursun beşiktaşla " Cevabımı yapıştırıyorum hemen: "Bak bu kartala! Bu kartal, bizler gibi sevinmek için sevmeyenlerin ruhudur, simgesidir.Çok konuşma bas git." Arkadaşlar alaycı alaycı gülüyor. Bir küfür savuruyorum ve eve geliyorum.

İşte böyle karakartallar! Önce o şeref yoksunları utansın, sonra da bizi bu hale düşüren şerefliler(!) utansın!!

NE KUPA NE MADALYA NE DE MANİTA...

saygılarımla..

*Alıntı değildir. Tamamen kendi düşüncelerim. ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ZeMaHŞeR

güzel yazmışsın kardeş...

o dediklerin bende de oluyor.. giyorum formamı,polarımı geziyorum sokaklarda...herkes bakıyor.. baksınlar..umrumda da değil..biz SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK...

sen şampiyon olmasanda BEŞİKTAŞım
yine dört bir yanı bayraklarla donatacağız...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

onaT

kahven var, geçimini buradan sağlıyorsun

2 tv'in var

ne yaparsın?

şampiyonluk maçlarınınmı intertoto maçlarınımı yayınlarsın??

ZeMaHŞeR

heryerde öyle...geçen hafta bile burada göstermediler maçı... bi yerlerden bulduk para  son kez maçı izlemek için ankara'ya gittik.. iyikide gitmişim... hem bjkmi bu sezon son kez gördüm hemde 90 dk susmadan bağırdım...

seneye görüşürüz BJK...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Bircan*

Samimiyetimle söylüyorum: Beşiktaş'ın hâla uefa sansı var, taraftarın ne yapacağı merak konusu. Günün sabahında kan bağışı yapmış aksama desteklemeye gidecek. Sırtını da dönebilir, 90 dk hiçbir şey olmamış gibi tezahüratını da edebilir. Bunun gibi sebeplerin hiçbirisi olmasa bile Beşiktaşlısın !! O akşam kazanacağım 150-200 liraya sırtımı döner Beşiktaş'ın maçını yayınlardım ! Oldu mu!!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Anarchy*

Şampiyon BeşiktAş'm Ne İstersen İste Benden!
2007-2008 GönüLLerin şampiyonu Beşiktaştır!
Lig şampiyonu ise MHK & Federasyon'dur!

Hayatsın BeşiktAş..

onaT

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Mayıs 10, 2008, 18:24:47
Samimiyetimle söylüyorum: Beşiktaş'ın hâla uefa sansı var, taraftarın ne yapacağı merak konusu. Günün sabahında kan bağışı yapmış aksama desteklemeye gidecek. Sırtını da dönebilir, 90 dk hiçbir şey olmamış gibi tezahüratını da edebilir. Bunun gibi sebeplerin hiçbirisi olmasa bile Beşiktaşlısın !! O akşam kazanacağım 150-200 liraya sırtımı döner Beşiktaş'ın maçını yayınlardım ! Oldu mu!!

pek olmadı. insanlar için 150-200 milyon basit bir para değil.

Cem Goren

bencede olmaz sonuçta bazı gerçekler var biz intertoto mücadelesi yapıyoruz oda ilgiyi azaltıyor birazcık mantıksal bakalım duygusallığı bırakalım

stadda uefa hesabı yapmak kadar iğrenç bi durum olmasa gerek denilern gibi bizi bu duruma düşürenler utansın

kaybettiğimiz maçlara bakıyorumda oftaşı yenseydik bugün ş.liginde oftaş ve ibbyi yenseydik(feneri saymıyorum bile)şampiyonduk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

ne diyelim kardeş düşüncelerimizi hislerimizi aynen yazmışsın bizi bu hale düşürenler utanasın
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

yapcak bişey yok evinmin old. sokakta 20metreyi aşkın bi gs bayrağı sokağın girişinde sarı kırmızı spreylerle boyanmış üzerinde çıldırmış çocuklar yazan bi duvar ve en kötüsü gsli olan kardeşimle aynı odada onun gs posterlerini görerek uyanmak bundan daha beteri yoktur herhalde
altın kapılarımız kan oldu tayfun

YakalarSAM

SEN şampiyon  OLmasanda  ..........

Kupaları   almasanda ..........

Fenerede k..........

Seviyoruz  işte  varmı  diyeceğin..seviyoruz  işte  vamı  diyeceğim....

keskinli

bu kahvedeki mac konusu benide cildir´tiyor 2 haftadir.
2 haftadir besiktasin maclarina bakamiyorum
cok güzel yazmissin kardesim yüregine saglik
tüm dünyaya inat tüm olumsuzluklari gögüsleyecek gücümüz var
tüm utanc verici olaylara ragmen bizi sadece ismi grurlandirir besiktasimin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 11, 2008, 16:01:50
bu kahvedeki mac konusu benide cildir´tiyor 2 haftadir.
2 haftadir besiktasin maclarina bakamiyorum
cok güzel yazmissin kardesim yüregine saglik
tüm dünyaya inat tüm olumsuzluklari gögüsleyecek gücümüz var
tüm utanc verici olaylara ragmen bizi sadece ismi grurlandirir besiktasimin
Eyvallah.. Bir gün alayı gelecek beşiktaşımızın peşinden koşacak tek ekmek kapıları kara kartalım olacak o zaman görecem onları !!

eRe

ben usaklıyım
denızlıde okuyorum
ve ınonude son macı ızleyemedım
neden mı?
cunku ıstanbula gıtme ımkanım yoktu
e tv?
ogrencıyım o zaman evımde lıgtv de yok yanı forza kahve
e kahvede ızleyebılır mıyım ? hayır
5 dakıka bıle hayır.
cok basıt gozukebılır ancak cok ACI !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Bircan*

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 11, 2008, 16:16:43
ben usaklıyım
denızlıde okuyorum
ve ınonude son macı ızleyemedım
neden mı?
cunku ıstanbula gıtme ımkanım yoktu
e tv?
ogrencıyım o zaman evımde lıgtv de yok yanı forza kahve
e kahvede ızleyebılır mıyım ? hayır
5 dakıka bıle hayır.
cok basıt gozukebılır ancak cok ACI !
evet aynen öyle... biz de mecbur  gesenin macını izledik. fener ilk yarıda 2yi yiyince umutlandık belki giderler de izleriz diye. Devre arası kahveci abiyle konuştuk. Tamamen boşalmadan açamam dedi. Sen ne bicim besiktaslısın ulan dedim !! Baktım 3 tane fenerli kalmış. 5 dk bile izleyemedim. Anasını satiim 5 dk bile ya! Seni görmediğim gün öldüğüm gündür beşiktaşım!!!!