Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

a planı daha iyi gibi podolski ilaç olur bence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

akbaba71

Podolski mi :D

İsmail Airi gecme cabaları Orhan Yıldırımdan  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: akbaba71 - Haziran 12, 2008, 10:17:42
Podolski mi :D

İsmail Airi gecme cabaları Orhan Yıldırımdan  :)

çok haklısın  :ahaha
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

saldır beşiktaş

Soner geliyor!
Savunmanın solunda sıkıntı yaşayan ve Seriç'i transfer eden Beşiktaş, genç bir yıldıza sahip...
12.6.2008

Savunmanın solunda sıkıntı yaşayan ve Seriç'i transfer eden Beşiktaş, genç bir yıldıza sahip: Soner Ergençay... Siyah-Beyazlı altyapıdan yükselen ve İstanbulspor'da başarılı bir sezon geçiren 20 yaşındaki genç futbolcu, "İstanbulspor'da tecrübe kazandım. Ertuğrul hocam şans verirse, yüzünü kara çıkartmam" dedi. 25 kez Genç   Milli olan Soner, 16 Haziran'da   yapılacak ön kampta Nevzat Demir Tesisleri'nde hazır bulunacak.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Podolski gelirse harika bişey olur ama...

Gelir mi?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Man City ready to meet Podolski asking price
tribalfooball.com - June 12, 2008

Manchester City are ready to splash out big to land Lukas Podolski.

The Times says Podolski could be on his way to Manchester City after admitting that he is ready to leave Bayern Munich. City are prepared to pay £20 million for the 23-year-old.

Podolski'ye city bu parayı £20 million veriyor bizim başkan bunu verebileckmi ya da orhan yıldırım mı alacak acaba???
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Ama turnuva bittikten sonra podolski'nin fiyatı 2 kat artar. Görmüyor musunuz Almanlara neler neler yaptırıyor
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Beşiktaşımızda transfer rüzgârı dinmek bilmiyor... Tuna, Ekrem Dağ, Seriç, Zapotocny ve Sivok'u renklerine bağlayan takımımız, Başkanımız Yıldırım Demirören önderliğinde bir yıldız ismi daha kadrosuna katmak için harekete geçti. Demirören'in, Podolski'nin menacerleriyle bir görüşme yaptığı öğrenildi. Bayern'in yeni hocası Klinsmann'ın istemediği Podolski'ye, İngiliz kulüplerinin de talip olduğu, ancak Kartal'ın şansını zorlayacağı belirtildi.

B planı gurbetçiler
Başkanımız Demirören'in B planı da hazır... Bobo'nun takımdan ayrılması neredeyse kesinleşirken, Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe'nin de gündeminde yer alan Halil Altıntop için devreye girdi. Nuri Şahin için temaslarını sıklaştıran Kara Kartallar, alternatif olarak Yıldıray Baştürk'ü de düşünüyor. Ancak Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın Stuttart'ta görev yapan Yıldıray Baştürk ismine sıcak bakmadığı ve Nuri'yi kadrosunda görmek istediği kaydedildi.

Kaynak: Fanatik
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

onaT

podolskiye gerek yok dengeleri bozacak oyuncuya 20 milyon $ çok fazla.
topuz veya nuri, eren derdiyok veya gökhan inbler alınmalı.
bir forvet bir ortasaha yani.
bobo giderse saviola veya klasnic...

gözzde_bjk

Podolskiye kim nerden nasıl 20 milyon $ verir ihtimali bile yok gelmesinin.
Gurbetçilerle adımız çok geçmekte Gökhan'ında verdiği röportajdan sonra gelirse şaşırmam.Herkes açık kapı bırakıyor maşallah..
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Adriano

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bu kez de İsviçre'nin Türk oyuncusu Eren Derdiyok için nabız yoklamaya başladı.

Forvette oynayan 19 yaşındaki oyuncu için kulübü Basel'le masaya oturan Siyah - Beyazlılar'ın İsviçre ekibinin istediği 2, 5 milyon Euro'da indirim talep ettikleri ve en fazla 1. 5 milyon Euro verebileceklerini söyledikleri öğrenildi.

Geçen sezon Basel'de oynadığı 27 lig maçında 7 gol atan oyuncunun da, dün oynayan Türkiye maçından sonra, "Sezon başında Trabzonspor'dan teklif almıştım ancak buraya gitmeyi düşünmüyorum. Beşiktaş'tan teklif gelirse bunu düşünürüm" diyerek Siyah - Beyazlılara sıcak baktığı iddia edildi.

maraton.com.tr
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kralkartal21

Eren iyi bir oyuncu. Mücadeleci gücü yüksek.

Gelirse bizde başarılı olacaktır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Demirören'in Mehmet Topuz aşkı
Başkanlığı döneminde Carew, Ailton, Kleberson, Delgado, Ricardinho gibi önemli transferlere imza atan Demirören, "İsteyip de alamadığım tek oyuncu var: Mehmet Topuz" demişti... Devre arasında Kayserispor'a milli futbolcu için 11 milyon Euro teklif ettiğini açıklayan Demirören'in, Topuz aşkı bitmiyor. Siyah-Beyazlılar, genç futbolcu için bir kez daha Kayseri'nin kapısını çaldı.

8 milyon Euro...

Takımıyla olan sözleşmesini 2010 yılına kadar uzatan Mehmet Topuz'u, siyah-Beyazlı formayla görmek isteyen Demirören, inanılmaz bir teklif sundu: Mehmet Sedef bonservisiyle, Batuhan ile Aydın Karabulut kiralık olarak ve 5 milyon Euro... Sarı-Kırmızılılar'ın bu öneriye karşı bir teklif yaptıkları ve Beşiktaş'tan 8 milyon Euro istedikleri bildirildi. Görüşmeler devam ediyor.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş