Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Koller önerisi

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'a Çek Cumhuriyeti'nin 35 yaşında ve 2.02 boyundaki dev forveti önerildi. Siyah beyazlılar net cevap vermedi.

Milli Takım'a gol atmıştı
Fatih Tekke'yi renklerine bağlamaya çalışan ve Real Betis'li Edu ile prensipte anlaşan Beşiktaş'ta, Çek Milli Takımı'nda forma giyen Jan Koller ismi de gündeme geldi. TürkiyeÇek Cum. maçında ay-yıldızlılara gol atan ve uzun boyu ile kafa toplarını toplayan 35 yaşındaki golcünün menajerler aracılığıyla siyah-beyazlı 
ekibe önerildiği öğrenildi.

Nürnberg'de forma giydi
Geçtiğimiz sezon Almanya'da küme düşen Nürnberg forması giyen ve kendine kulüp arayan Koller için Beşiktaş yönetimi net bir karşılık vermedi. Yaşı ilerlemiş olduğu için maliyetinin de düşük olması bir avantaj olarak değerlendirilirken, gerek başkan Demirören'in gerek teknik direktör Sağlam'ın bu transfere sıcak bakmadıkları belirtiliyor.

Fotomaç :D :D

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

lambkuzu

yine kuyruklu yalan bu haber. inanmıyorum palavra.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

pAscAliAnUmut

Bu senede geçen seneler gibi olacak. Yıldız alacağız alacağız. Ama hiçbirşey alamadan yine geri döneceğiz. Nuri'yi bile getiremedik. Sonumuz hayır olsun
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

BerkAy1903

Cem Atan gelmeye hazır

Beşiktaşımızın transfer gündeminde olan Avusturya'nın Mattersburg takımında forma giyen gurbetçi futbolcu Cem Atan, siyah-beyazlı kulübün kendisine 3 artı 1 yıllık sözleşme önerdiğini söyledi.

Cem Atan, bir internet sitesinde yer alan röportajında, transfer için görüşmelerin sürdüğünü kaydederek, ''Sinan Engin beni izlemeye geldi buraya. Benim açımdan bir problem yoktu, ben gelmek istiyordum, ama takımım vermek istemiyor. Kulübüm bonservis ücretini çok istiyor, ama benim tahminime göre 1.5 milyon Avro civarında bir ücretle bu iş olur gibi geliyor'' diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü'nün kaç yıllık sözleşme önerdiğinin sorulması üzerine Cem, ''3 artı 1 yıllık bir sözleşme önerdiler. Opsiyon da Beşiktaş'ta olacaktı. Ben de Beşiktaş'a geldiğimde kalıcı olmak istiyorum'' dedi.

Sağ açık ve forvette oynadığını kaydeden Cem, ''Ben Avusturya'da her şeyi başardım. Yaklaşık 100 tane lig maçı oynadım. Toplam 2 senede 9 tane gol attım. Bizim takımda da kaliteli futbolcular var, ama tercihim artık Türkiye'de oynamak'' şeklinde konuştu.

Cem, Beşiktaş'a transfer olması halinde kendisini büyük camiada oynamaya hazır hissedip hissetmediği sorusuna ise ''Ben kendimi hazır hissediyorum. 2 senedir Avusturya'da takımımla bütün maçlara çıktım. Artık Avusturya için kendimi aştığımı düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Beşiktaş büyük bir camia, kaliteli bir antrenörleri var, tam bir aile yapısındalar. Çok şey öğreneceğimi düşünüyorum. Beşiktaş'ın kadrosunda iyi futbolcuları var. Kesinlikle yararlı olacağıma inanıyorum. Beşiktaş'ın inanılmaz bir taraftarı var'' diye yanıt verdi.

Kaynak: AA

18.06.2008
19o3

Kralkartal21

Nuri İşi Yattı..!

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Borissia Dortmund'lu Nuri Şahin cevabını verdi.

Beşiktaş, uzun süredir almak istediği Nuri Şahin'i ikna edemedi...

LigTV'nin internet sitesinde yer alan habere göre; Genç futbolcunun kulübü Borussia Dortmund'la anlaşan siyah beyazlılar, Nuri Şahin'e de alternatifli öneriler sunmuşlardı.

Nuri'nin bugün Menajer Sinan Engin'i telefonla arayıp, gelmeyeceğini ilettiği öğrenildi. Bu arada Beşiktaş'ın Real Betis'in Brezilyalı forveti Edu ile prensipte anlaştığı, Bobo'nun ayrılması durumunda bu futbolcuyu transfer edeceği öğrenildi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ın Adanaspor'un genç golcü futbolcusu Emre Aktaş'a talip olduğu bildirildi.

Emre'nin menajeri Efgan Erciyas, yaptığı açıklamada, siyah-beyazlı kulübün Emre ile yakından ilgilendiğini, görüşmek üzere İstanbul'a gittiklerini söyledi.

Adanaspor ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan, ancak kulübünden ayrılmak isteyen Emre'ye Beşiktaş'ın dışında Turkcell Süper Lig'in yeni takımı Eskişehirspor ile geçen sezonun flaş ekiplerinden Sivaspor'un da talip olduğunu anlatan Erciyas, ''Geçen yıl Bank Asya 1. Lig'de gol kralı olan Emre ile ilgili daha önce söz verdiğimiz için önce Beşiktaş ile görüşeceğiz'' dedi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

BjKcArsi54

ya arkadaşlar ben bu eduyu youtube da felan izledim de bu adam golden çok asist yapıyo bize gol atacak adam lazım değilmi eğer bobo giderse ??ki gitmez inşallah..

gürol

lig tv de yarım saat önce felan haberleri izlerken ertuğrulun konuşmasına yer verildi ve ağzından kaçırdı.aldıkları futbolcuları sayarken orta sahasını güçlendirdiğinden bahsederken edu dedi.
sonra kıvırdı.
eduyu almışız anlaşılan.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

saldır beşiktaş

onaT

yok gürol abim cisseye hep edu diyolar, sinan enginde diyo.

gürol

Alıntı yapılan: onaT - Haziran 18, 2008, 23:58:37
yok gürol abim cisseye hep edu diyolar, sinan enginde diyo.
evet haberleri bir daha izledim anladım buraya yazıp hatamı düzeltecektim ama unutmuşum hatırlatmış oldun sağlasın
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

BerkAy1903

Göksu'yu deniyoruz

Yeni sezon hazırlıklarına hafta başında Ümraniye Tesisleri'nde başlayan Beşiktaşımız, İspanyol teknik adam Del Bosque döneminde Beşiktaş'la antrenmanlara katılan, fakat eğitim sorunları sebebiyle Türkiye'den ayrılmak zorunda kalan kaleci Göksu Hasancık'ı yeniden denemeye aldı.

Göksu'yu PAF takım ve kiralık oyuncularla birlikte 10 günlük kampa alacak. 1.92 boyundaki gurbetçi kaleci, özellikle Hollanda'nın Vitesse Arnhem takımındaki başarılı performansıyla dikkat çekmişti.

Yönetimimiz, 2003 yılında Goal Dergisi tarafından Rüştü Reçber'in veliahtı olarak gösterilen genç kaleci için son kararı teknik heyetten gelecek rapora göre verecek.

Kaynak: Zaman

19.06.2008
19o3

BerkAy1903

Aklı Beşiktaşımızda!

Beşiktaşımızın uzun süredir renklerine bağlamak için emek verdiği Uğur, kulübü Manisa'ya rest çekti. Tecrübeli oyuncu, "Süper Lig'de kalmak, Beşiktaş gibi büyük bir takımda oynamak istiyorum. Aklımda Beşiktaş var ve anlayış bekliyorum" dedi. Siyah-Beyazlılar, Manisa'ya 2 futbolcu ve 500 bin Euro teklifte bulunmuştu.
Kaynak: Fanatik

19.06.2008
19o3

lambkuzu

uğur manisanın kaptanı o yüzden onlar için kıymetli bir adam bunu anlıyorum fakat biraz anlayışlı olması gerekir manisanın . Uğur inceman bize çok faydalı olur bence türkiye nin kaliteli orta saha oyuncularından biri. ben 2 sezondan beri transferini istiyorum. bakın cincon bu sezon başında almanya 2. liginden düşen takımın oyuncularını getirdi baya da faydalı oldu biz 1. lig topçusu istiyoruz kesinlikle daha faydalı olacaktır.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun