Ana Menü

Ricardinho idmanda costu

Başlatan eRe, Kasım 21, 2006, 13:56:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu adam bence şu ana kadar tamamen fiyasko...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pascalyptica

devre arasında iyi 2-3 transfer yapılırsa o da daha iyi oynamaya başlar bence
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

black-eagle

basında yine rico yedek çıkcak delgadoyla başlıcak denio
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

alper_xxl

çoşucak çoşucok rico paşam
BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

yuNuS1903

delgado_rmc

HADİ  BE  RİCO  PAŞAM...ABİ  TAKIMIMIZ  ADAM  GİBİ  OTURSA  VE  ADAM  GİBİ  OYNAMAYA  BAŞLASA  BU  RİCO-DELGADO  MUHTEŞEM OLACAKLAR AMA...SEN BİZE  SABIR  WER  ALLAH'IM...

:bjkbayrak FORZA  DEL-GA-DO:bjkbayrak
SABIR WER ALLAH'IM...Bakma...Bakma ben sana  çok kıymet werdim...Ağlattın  inletttin..Ulan kendini bulunmaz ilah mı  zannettin..Senide bırakıp gidenler olur senide terkedip gidenler olur...İşte o zaman ah edip vah edip ararsın beni...Ama boşuna..boşuna ararsın...HAYALİN öldü PRENSESİ...

burak_bjk

Alıntı yapılan: b_eagle_24 - Kasım 21, 2006, 14:58:56
idmanda coşsan bize ne fayda o gol nası kaçtı yaaaa??????ulan 2 metreden vurdun bide tavana asman lazımdı..neyse bursaya inşallah...

varya koptugum andı o top havada ricoyu görünce yazdı kesin dedim ben fırladım ayaga gol diye ahh rico ahh
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

jay-z

arkadaslar bence tigana rico ile delgadi yu oynatmamasinin sebebi kleberson cunku hem cok bozuk hemde defans ozellikleri zayif onun yerine defansi ii olan bi adam alinirsa bence oytari dusunun burak akin delgado rico kleberson nobre orta sahada defans ozelligi bir tek serdarda war serdar da ne kadar daha kaldirir bilmem ama suana dek cok ii oynuo ben kalede de denenmeli :D

Ozytaurus

______KaRaKaRTAL____

GöKHaN

Idamda Costuysa Macta Patladi ozaman alin size Gercek Star.. Alex bülbülünü yesin Rico Pasam..! ;D
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

NoPasaran

Bırakın alexle kıyaslamayı..

İyi oynadı tebrikler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

çArþý_ulan

devamını bekliyorum ricardinho dan....çünkü potansiyel varrr...

eRe

sonunda sadece antrenmanda degıl sahadada cosabılcegını gosterdı ya artık bu adam bole devam eder bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

xxdoggyxx

süperdi süper onu begenmeyenlere ders verdi sapka cikartilirdi dünkü futboluna böyle devam etmesini diliyoruz
18.03.2007

BerkAy1903

19o3