Ana Menü

Holosko..(Biz 1 kişi FAZLA oynuyoruz)

Başlatan besiktasdelisi1903, Mayıs 08, 2008, 17:20:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

besiktasdelisi1903

Beşiktaş'ın Slovak futbolcusu Filip Holosko, bir çok onuda merak edilenleri yanıtladı.8 Mayıs 2008 16:13Beşiktaş'ın Slovak futbolcusu Filip Holosko, siyah-beyazlı kulübe gelmeden önce Vestel Manisaspor'da çok iyi bir ortamda çalışıp, ülkeye olan adaptasyon sürecini atlattığını, bu nedenle de Beşiktaş'a, hem Türkiye'yi, hem de Türk futbolunu tanımış ve alışmış bir oyuncu olarak geldiğini belirterek, ''Beşiktaş benim karakterime çok uygun bir kulüp. Doku çok çabuk uyuştu ve hiçbir sorun yaşamadım'' dedi.

Holosko, kulübün resmi internet sitesinde yer alan söyleşisinde, futbolu sadece bir meslek olarak görmediğini, aynı zamanda bir hobi olarak takip ettiğini, Turkcell Süper Lig'i izlerken de karakterine en uygun kulübün Beşiktaş olduğunu kısa zamanda anladığını dile getirdi. Bunda, Beşiktaş taraftarının takımını olağanüstü şekilde desteklemesinin de çok büyük payı olduğunu ifade eden Holosko, kendisini de ''Ben sadece Beşiktaşlı bir oyuncu değil, aynı zamanda iyi bir taraftarım'' diye anlattı. BJK İnönü Stadı'na ilk çıktığı günden sonra, stadın atmosferinin hiç aklından çıkmadığını, o stada rakip takım oyuncusu olarak çıkmanın, bir futbolcu için en zor olaylardan biri olduğunu vurgulayan Holosko, şunları kaydetti: ''Beşiktaş formasıyla, BJK İnönü Stadı'nda rakiplerimize karşı adeta bir kişi fazla oynuyoruz, çünkü taraftarımız, dünyada bile ismini duyurmuş ve takımını sonuna kadar destekleyen, takımıyla yaşayıp düşünen, takımına her şeyini veren, özverili bir topluluk. Onlarla aynı takımın taraftarı olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Türkiye'de gelebileceğim en iyi noktaya geldiğimi ve çok mutlu olduğumu, Beşiktaş da beni istediği sürece burada, bu özel formayı taşımaktan büyük gurur duyacağımı belirtmek istiyorum.'' Holosko, insanların hayallerinde bir sınır olmadığını, hayaller bitince insanın amaçlarının da bittiği düşüncesini taşıdığını kaydederken, hayalini, ''Bugün itibariyle Beşiktaş'ta olmaktan son derece mutluyum, ama ilerleyen yıllarda, şu an dünya futbolunun en iyilerinden olan İngiltere veya İspanya liginde, üst düzey takımlardan birinde forma giymek isterim'' diye açıkladı.

keskinli

12 kisi oynamamiza ragmen en cok inönüde puan kaptirdik ama :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 08, 2008, 17:54:55
12 kisi oynamamiza ragmen en cok inönüde puan kaptirdik ama :D

zaten diyor ya FAZLA diye

fazla geliyor demekki

carlito1903

Biri çıkar taraftar baskısından oynayamıyoruz der, diğeri çıkar bir kişi fazla oynuyoruz der...

beckyZWICKY

holoskoya birşey diyemem eleştride yapmam oynuyor adam hakkını veriyor. ha içerde ha dışarda. bir başka oyuncumuz bunu deseydi eleştri yapardım '' o yüzden mi çoğu punları içerde kaybettik'' diye.. ve şu baskıdan oynayamıyoruz diyen futbolcularımızıda holosko gibi düşünmelerine davet ediyorum.gözlerinizi açın gurur duyun bulamassınız böyle destekleyen taraftar.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

kara kalem

ağlamak istiyorum.
sen buralara uğrar mıydın abi :)
kalem sana akan, kara senin sevdan.

besiktasdelisi1903

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 09, 2008, 10:15:31
ağlamak istiyorum.
sen buralara uğrar mıydın abi :)
:D konu holosko olunca yazacagım tutuyor   ben okuyucum yorumce degıl pls.. :D + holoskonun ne kadar beşiktaşlı oldugunu göz onune koymak için konuyu acmıştım sanırım hak ettıgı degerı almıyor 

SercanBjk

12 kişiyi bile dur dura bilecek bir yönetime sahibiz maalesef.

gözzde_bjk

Hep diyoruz ya ''Bu taraftar başka takımda olsa Şampiyonlar Ligi şampiyonu olurdu'' diye galiba bizimkiler taraftardan pek anlamıyor.Biri göklere çıkarırken diğeri illallah ediyor.Ah şu orta yolu bir bulabilsek sorun falan kalmayacak.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kartalpenchesi

seviyorum holoskoyu en az 3-5 yıl daha beşiktaşta görmek isterim ondan sonra iyi bir fiyata ingiltereye yada ispanyaya gidebilir.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Demiören yönetimimin yaptığı en iyi işlerden birisi herhalde..

Hepimiz korkuyorduk valla holoskol gelirken..

Müthiş para verildi ama hakkını vereceğini şimdiden belli ediyor..

İnönü seneye olmayacak, yabancılar için başka bir zor olacak ama

Beklenen gün gelecekse Çekilen çile kutsaldır be holosko  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net