Ana Menü

Jubile Maçımız...!

Başlatan nadiren, Mayıs 07, 2008, 13:24:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dgkn1903

ben yıkılmasını ıstemıyorum sahsen stadımız yeterınce guzel bence
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

Cem Goren

bu maçı sabırsızlıkla bekliyorum son kez evimizde olacağız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 09, 2008, 11:19:57
bi' türlü kabullendiremiyorum kendime,
inanıyorum ki bi' aksilik çıkacak ve Şeref Bey yıkılmayacak, yıkılamayacak.
... lan düşündükçe garip oluyorum, gözlerim dolar gibi oluyor.

yıkmayın lan, yıkmayın-yıkmayın!

Yikilmasindan yanayim. Inönü'de futbolcular konsantre olamiyorlar; baski altindalar. Kapali kale arkasina gecince, ki gececek, biraz olsun rahatlarlar. Stat sponsor firmalarin kontrolünde oldugu icin de bedava bilet olayi diye birsey kalmaz. Eskisi gibi cok sesli sarkilar söylenmez ama belki baska metotlar olusur böylece; ugultu yaparak, top rakip oyuncudayken isliklayarak vs.

Yeni satdi sirf bu nedenlerden dolayi istiyorum; yoksa yikilmasina benim de vicdanim el vermiyor. Demirören akilli adam; bir tas ile iki kusu birden vuruyor (tas=yeni stat, kus=bedava bilet->out, muhalefetin destegi -> in).

kartalpenchesi

İnönü vedaya hazırlanıyor
61 yıllık tarihinde unutulmaz anılar barındıran, 2004'te revize edilerek kapasitesi artırılan İnönü Stadı, yeni proje hayata geçtiği takdirde, Beşiktaş-Manisaspor maçıyla tarihe karışmaya hazırlanıyor.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

onaT

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 09, 2008, 11:19:57
bi' türlü kabullendiremiyorum kendime,
inanıyorum ki bi' aksilik çıkacak ve Şeref Bey yıkılmayacak, yıkılamayacak.
... lan düşündükçe garip oluyorum, gözlerim dolar gibi oluyor.

yıkmayın lan, yıkmayın-yıkmayın!

abi sanki duygusal bakıyorsun gibi geldi bana.
inönüyü yıkmak dünyanın en zor işleriden biri elbet ancak katlanmak zorundayız
eminim senden büyük pencereden baktığında anlayacaksın neden yıkılması gerektiğini, burada sıralamama gerek yok.

öyle veya böyle yeni stadı sabırsızlıkla bekliyorum

gürol

inönü yıkılır da metini nin dediği gibi kapalı açığa gitmez kimse gönderemez.şarkılar söylenmesine de son verilmez daha fazla beste yapılır bence.boşuna camdan yapılmıyor stat;sesi emmemesi için camdan yapılıyor.ve evet bence yıkılacak haziranda hatta ismi hakkında tartışmalar bile yapılmıştı hürriyet gazetesinin haberine hitaben "el inönü stadı" haberleri felan yalanlandı resmi internet sitemizden.yani finans ve sponsorluk işlerinde aşama kaydedilmiş ki stadın adı konuşuluyor.
kolay olmayacak inönüden ayrılmak ama yamalarla ayakta duruyor zaten kapalının 4 sütunundan 2 si çatlak.
""iyi futbolcular iyi paralara alınır.bakınız 63 bin kişilik arsenalin emirates stadı maç başına 6 milyon euro hasılat bırakıyor"""manchesterin 76 bin kişilik stadı da 5 milyon euro bırakıyor...şimdi oturup bi hesap edin her maçta beşiktaşın en büyük yıldızı delgado yu alabilecek parayı hasılattan kazanıyorlar.
beşiktaşın 42 bin kişilik stadı da 6 milyon değilde 2 milyon euro bıraksın.düşünsenize kazanılacak parayı.
gerçekten duygusal yaklaşıp itiraz edenlere lafım yok ama imütasyon beşiktaş ürünleri alıp çift turnike maça girmeye çalışan arkadaşlar beşiktaşlıyım diye çıkıp itiraz etmesin yıkılmasın diye.(sözüm meclisten dışarı)
bunlar hesap kitap işleri
sadece bu stadı demirörenin yapmamasını isterdim.istifa etmesini ve başka birisinin yapmasını isterdim..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

KeePSaKe

Since 1903

ferdikoclu

İlk yıkılacak haberini okuduğumda içimde birşey acıdı.. O stadı nasıl yıkarlar diye düşündüm.. Herkes stadımız var diye övünüyor. Yok 55 bin yok bizimki 60 bin olacak diye.. bizim stadımız değil ki orası.. Bizim mabedimiz.. Biz orda ibadet ediyoruz. oturup çekirdek yemiyoruz.. Yıkılmasından yana değil gönlüm bu bir ama gerçekten büyük gelirler getirecekse başımla gözüm üstüne.. Çekmedik mi çile hiç bugüne kadar.yine çekeriz.acımızı kalbimize gömeriz...

İşin acıtan yanı bnu demirören denen başkan'ın yapması.. o gitsin başkası gelsin yapsın.başımla gözüm üstüne.. Demirören artık Beşiktaş için 1 kuruş harcama....
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Kralkartal21

Ve işte beklenen gün geldi.

11 saat sonra İnönü'deki son karşılaşmamıza çıkıcaz.İnönü'yü bırakmak kötü olacak ama yapılması gereken bişeydi bu zaten.Nereye kadar daha sürebilirdiki bu zaten.Beşiktaş'ın bundan sonra hedeflerini büyütmesi lazım ve bu hedeflerini büyüttüğünde güzel bir stadı olsa kötü mü olurdu.

Acısıyla,Tatlısıyla yıkılıyor işte.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Batuhan

belki gelebilirim bu maça :(
Koca hestiy aya bedenem ?

Kralkartal21

Annem ve abim İstanbul'a gittiler bende geliyim Beşiktaş'ın maçına gideriz dedim ama Biz o saate kadar belki orda kalmayız dediler.Gitseydim çok güzel olucaktı ama yaa offf
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

vay be yılların eskitemediği inönü bugün son kez görücüye çıkıyor ve oda tarih oluyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun