Ana Menü

Bu kadar mı kötü bir şey şu INTERTOTO?

Başlatan onaT, Mayıs 06, 2008, 20:02:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

intertoto neredeyse artık küme düşmek ile özdeşleşecek.

hatta benimde bazen kullandığım bir terim olan "ceza" haline geldi...

ancak başka türlü baktığımızda görüyoruz ki  hani gidersek ya (ki sağlam bir olasılık şu an) bosna ya da karadağ 3.sü ile eşleşeceğiz

sürpriz elbet olabilir, pendik feneri, tromsö gsyi yener ama paf takımımız bile adam gibi oynadığı bir günde onları yener sanırım, hadi o kadar olmasın rezerv kadromuz...

ondan sonrada vasatın 2-3 kat altında bir takımla eşleşeceğiz...

(bilgiler 100% doğru olmayabilir ama benim bildiğim her ülkeden en az 3 takım ligden bir de kupadan avrupa kupalarına gidiyor, serisonu olarak ve eleme turlarının en başından başlayarakta olsa)

uefa.coma girersek Türkiyede  avrupa kupası alan 1 değil 2 takım olduğunu görürüz, nostaljik değil hem de bu gayet yeni: Kayserispor

2006 Intertoto Cup yazıyor uefanın onlara ayırdığı sayfada...

Beşiktaş'a girdiğimizde ise bomboş.

orayı doldurmanın zararı nedirki...

hem oyuncu maç yapa yapa form tutmazmı, nasıl olsa üst düzey maçlar değil bunlar hem biraz daha eğlenceli hazırlık maçı olarakta görülebilir...

Gidelim anasınısatayım!!!!! ne olacak Intertoto şenlensin biraz oradanda UEFA'ya !!!!

:bjk

[KralKartal]

Intertotoda elenmekte var...

bu ayibi nasil sonra temizleriz..

ben guvenmyiorum bu takima...

Inter totoda rezil olup doneriz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mayıs 06, 2008, 20:05:30
Intertotoda elenmekte var...

bu ayibi nasil sonra temizleriz..

ben guvenmyiorum bu takima...

Inter totoda rezil olup doneriz

onu düşünmek bile istemedim zaten, ama %95 uefadayiz bence....

ayrıca 8-0 nasıl unutulacaksa, tromsö nasıl unutulduysa, fenerin çek liginin kimede kalmaya oyanayan sigmaydan 7 gol yemesi nasıl unutlduysa o da unutulur

[KralKartal]

o dediklerin unutulmadi maalesef, herkesin icindedir, ve
rakiplerimizde zamani gelince bunlari hep yuzumuze vurmaktadir
bizde ayni sekilde onlarinkini vuruyoruz her seferinde,
hala PENDIK diyebiluyoruz yorumlarimizda, demek ki unutulmaz,
yillar gecsede, asla tarihten silinmez

hepsiyAh

bencede unutlmaz. biz nası 92 sezonunu unutmadıysak fb adına bizim 8-0 lık olayımızda unutulmaz..

Önümüze bakmak lazım.. Benim inancım her zamanki gibi sonsuz.. Rezilde olsak vezirde olsak hiç farketmez yeterki yüregimizden beşiktaş aşkı silinmesin !! Ama söylmeden gecemeyecegim.. Sevinmeyii cok özledik !!!

ilteriş

Arkadaşlar biz koskoca Beşiktaşız, dört maçı da farklı kazanıp gideriz UEFA'ya. Başka bir olasılık yok. ;)

[KralKartal]

katilan takimlarin hepsi dandik degil nitekim BESIKTAS ve daha iyi takimlarda
katilabilir
en kotu ingiliz takimi bile katilsa, BESIKTAS zorlanir..

hepsiyAh

neden öyle diyorsunuz   >:( neden zorlansın kı inanırlarsaa zorlanmazlar... İNANSINLAR yeter !

ilteriş

Ama bizim eşleşeceğimiz takımlar belli.  2.Tur'da Bosna Hersek - Karadağ eşleşmesinin galibi ile, 3.Tur'da ise Portekiz yedincisi ile oynayacağız. İngiliz, İspyanyol veya İtalyan takımı gelmesi ihtimali yok yani. ;)

akbaba71

90+ da Lazionun yediği gol yüzünden şanssız bir şekilde şampiyonlar liginde gruptan cıkamayan Beşiktaştan
İnter totodaki rakipleri düşünen Beşiktaşa geldik.
Y.D nin yönetim performansı bunla özetlenbilir heralde..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

robinho

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 06, 2008, 20:26:58
90+ da Lazionun yediği gol yüzünden şanssız bir şekilde şampiyonlar liginde gruptan cıkamayan Beşiktaştan
İnter totodaki rakipleri düşünen Beşiktaşa geldik.
Y.D nin yönetim performansı bunla özetlenbilir heralde..

Ve maçın bitmesine 10.25 salise kalmış ..

lambkuzu

8-0 unutulmasın ki hep daha çok çalışsın ve daha ileriye gitsin beşiktaş hep bu ayıbı örtmek için büyük başarılar yakalasın...
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

lambkuzu

hatta gün gelsin insanlar şöyle desin vay be bir zamanlar beşiktaş liverpol dan 8 yemişti şimdi geldiği bu müthiş noktaya bakın!
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

carlito1903

İnter toto ya gidip te elenmek Liverpool'dan 8 yemekten çok daha kötü sonuçlar doğurur...

Üstelik sezon başına gelen bu süreçte yaşayacağımız çöküntü sezona çok kötü başlamamıza neden olabilir...

Eğer adam gibi transferler yaparsak belki gidilebilir ama ben gidilmemesi taraftarıyım...

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 06, 2008, 21:43:18
İnter toto ya gidip te elenmek Liverpool'dan 8 yemekten çok daha kötü sonuçlar doğurur...

Üstelik sezon başına gelen bu süreçte yaşayacağımız çöküntü sezona çok kötü başlamamıza neden olabilir...

Eğer adam gibi transferler yaparsak belki gidilebilir ama ben gidilmemesi taraftarıyım...

katılmıyorum açıkçası,

bu kadar da değil beyelr ne olursa olsun beşiktaştan bahsediyoruz.

ben kesinlikle güverniyorum, intertotoda elenmesinin ihtimalini sadece matematiksel olarak görüyorum.