Ana Menü

UEFA kaderi Fener - Trabzon maçına bağlı değil mi?

Başlatan NoPasaran, Mayıs 06, 2008, 18:28:34

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

soruya cevap veriyorum Hepsinin puanları eşit olur daha sonra aralarında oynanan maçlardaki averaj ve sonrada genel averaja bakılır doğru dimi cevap  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

anlamadım biz manisa maçında yeterli farkı bulursak bu hesaplara bakmamıza gerek varmı
anlayamadım hiç bişeyide o yüzden sordum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Kafam karıştı benim  :ahaha :ahaha

Sivas yenilde şu hesapları yapmayalım  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 06, 2008, 18:46:55
Kafam karıştı benim  :ahaha :ahaha

Sivas yenilde şu hesapları yapmayalım  :ahaha

olsun polemik yaratır belki şu ezik federasyondan bir maç daha kopartırız=)

akbaba71

a) Öncelikle aynı puana sahip ilgili takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
b) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına, (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik var ise, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) FMT'nin 10.maddesinin son paragrafı hükmünce;
c) Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, Genel puantajdaki gol averajına bakılır. Takımlar arasındaki gol averajı da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
d) Bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
e) Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü müsabakaları neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır

Benim dediğim gibi  :D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

Eğer son hafta Beşiktaş Manisa'yı 5-0, Sivas da G.Birliği'ni 3-2 yenerse iki takım ligi aynı puan (73), aynı genel averaj (+27), aynı attığı gol sayısı (58) ve aynı yediği gol sayısında (31) bitirebilir.

Turkcell Süper Lig Müsabaka Statüsü'nün 13. maddesine göre iki takım aynı puandaysa önce ikili averaja bakılıyor. İnönü Stadı'ndaki maçı Sivasspor 2-1, 4 Eylül Stadı'ndaki maçı da Beşiktaş yine 2-1 kazandı. Beşiktaş ile Sivasspor ikili averajda eşit olduğu için genel averaja bakılıyor. Beşiktaş, V.Manisa'yı 5-0, Sivas'da G.Birliği'ni 3-2 yenerse genel averaj da eşitleniyor.

MAÇ TARAFSIZ SAHADA
HER şey eşit olduğu için 4. olarak hükmen yenilgilere bakılıyor. İki takımın da hükmen yenilgisi olmadığı için son çare kalıyor. Statünün 13. maddesinin "e" bendine göre Beşiktaş ile Sivasspor'dan hangisinin ligi üçüncü bitirip UEFA Kupası'na katılacağına tarafsız sahada oynanacak bir maçla karar verilecek. Eğer bu maçın normal süresi de eşitlikle sonuçlanırsa önce 15'er dakikalık iki devre uzatmaya, yine eşitlik bozulmazsa penaltılara da gidilebilir.

onaT

NoPasaran

Düşmüş bir vestel onunda futbol resitali yapsak olmazmı  ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bende bi yerde okudum
sanal lig olusuyor bu üc takimin arasinda
3 takimli ligde sadece bu 3 takimin averaji sayilmazmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

delgado-batuhan-nobre-bobo-holosko
                    tello
aydın                            serdar özkan
         gökhan  toraman
                rüştü

işte böyle atarız 5 tane =)

kaybedecek bir şey yok

zaten defansta 8 kişide olsak yine gol yeriz

Beşiktaş JK 7-2 Manisa

[KralKartal]

bence o sekilde hic atilmaz,
orta sahan iyi olmadikca istersen 10 tane forvet koy,
yine olmaz..

hatta biz 7 yeriz, 2 atariz..o kadroyla..

ayni daumun fenerdeki hali gibi bi kadro kurmussun..

dusunce guzel ama keske

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilteriş

Boşverin Inter Toto'ya gidelim. Futbolculara ceza olur. Biz mi dedik Sivas'ta 95. dakikada gol yiyin diye ? Sözleşme yaparken fazla ücret koparmada çok profosyoneller, ama ya sahada ? Temmuz sıcağında oynasınlar da akılları başlarına gelsin. :D

delgado1008

Valla ben intertotoya gitmelerini istiyorum çünkü bütün sezon yatan futbolcularımız zaten yeteri kadar tatil yaptılar o yüzden erken sezonu açıp intertotoya gitsinler zaten iki maç sonra uefadasın.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

Cem Goren

Alıntı yapılan: ilteriş - Mayıs 06, 2008, 19:07:20
Boşverin Inter Toto'ya gidelim. Futbolculara ceza olur. Biz mi dedik Sivas'ta 95. dakikada gol yiyin diye ? Sözleşme yaparken fazla ücret koparmada çok profosyoneller, ama ya sahada ? Temmuz sıcağında oynasınlar da akılları başlarına gelsin. :D
çok doğru gerçekten akııları başlarına gelsin

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 06, 2008, 18:57:44
Düşmüş bir vestel onunda futbol resitali yapsak olmazmı  ???
neden olmasın bizde onu istiyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi