Ana Menü

Çirkin kız yoktur, az Vodka vardır

Başlatan Onur*, Mayıs 05, 2008, 09:40:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

"net ne krasivaya jenshina tolka mala vodka"

"Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı" sözünden sonra duyduğum en güzel sözlerden bir tanesidir.

Burada bahsedilen konu alkol almış olmanın getirdiği bir umursamazlık, cinsel istekte artış, uçkuruna sahip olamama, Aysel Gürel olsa farketmez anlayışı değildir kesinlikle. Ciddi bir optik yanılsama sözkonusudur, evet gerçekten normal şartlar altında *hayatta dönüp suratına bakmayacağınız hatunlar bianda size birer afet olarak gözükmeye başlarlar, ulen bu kız aslında fena değilmiş ya lafları beyninizde döner, bunu sesli dile getirmeniz durumunda henüz sober olan arkadaşlarınız arasında alay konusu olmanız içten bile değildir.

+çirkin kadın yoktur az votka vardır
-ben alkol kullanmıyorum yalnız
+çirkin kadın yoktur az esrar?
-töbeee
+ecstasy falan?
-la havle
+çirkin kadın yoktur az zemzem?
-eeeah, olabilir..  :D

Yeşilaycılar bu sözü "bütün kadınlar güzeldir" diye uydurarak çevirmişlerdir. :)

*Bu sözün çıkışı Moskova yakınlarında bir kaç Rus'un meyhanede Vodka içerken içeri çok hoş hatunlar girmesiyle başlar. Yan masaya oturan yanlız hatunlar konusunda iki seçenek vardır; ya gecenin sonuna kadar komunizm hakkında kapışıcaklar. Ya da gecenin sonunu kadar hatunlarla geçirme fırsatı vardır. İçlerinden gözlüklü ve şişman olanı Vodkanın etkisiyle bu sözü sarfetmiştir.
Böyle bir durumda sarhoşluğun etkisiyle bu durumda olan bir erkek için endişelenmeye gerek yok. Adam zaten "benim güzelle çirkinle kafamı karıştırmayın kardeşim" dediğinden ona votkasını verip uzaklaşmak hem onun hem de bizim için en iyisidir.

Alkolu aldım mı kralını tanımam anlamına gelmektedir. Bu etiketin sahibi olduğu cümleyi sık sık telafuz edenden korkmayın kısırlaştırılmış kedi gibidir ağzına vurmuştur, zarar gelmez.

Bir rivayete göre;

Rus kızlarını akşamdan votkaya yatırırlarmış. Bu da çirkinliğe neden olan dnalarının vücuttan atılmasını sağlarmış.

Belki dünyanın en komik, ama aynı zamanda da en anlamlı sözüdür.

Bu sözü duyan ünlü bir isim (kim olduğunu hatırlamıyorum), bunu denemeye karar vermiş ama kadın çirkin ve çirkefse votkanın yetmeyeceğini şu olayın sonunda anlamıştır:

+hanımefendi çok çirkinsiniz
-siz de çok sarhoşsunuz
+ama ben yarın ayılacağım  :)

Vodka içtikten sonra güzel, çirkin farketmeyeceğini anlatan mantıklı bir rus cümlesi.

Biz en iyisi bunu kendimize uyarlayalım;

Çirkin kız yoktur, az "Rakı" vardır. ;)

ilgilenenler buyrun; konuşalım, tartışalım... ;) :D

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

keskinli

cirkin kiz yoktur
cirkin yada güzel insanlar vardir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Onur*

onaT

göründüğü kadar basit bir laf değil ;)

ying  yang teoris gibi olabilir

hepsiyAh

Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır   .. kesnlikle katılıyorm

beckyZWICKY

güzel kadın yoktur,kaliteli makyaj takımı vardır....   sözü bence çok daha iyi  :muhaha :sigara :ahaha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

saçma Güzellik ve çirkinlik göreceli bir kavramdır
ben bi insanı beğenmediysem içki içipte suratına bakıncada benim için bi şey ifade etmez
bu tamamen sapıklıkla alakalı :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır nasıl
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Anarchy*

kara kalem

zamanında japon abilerimiz de güzel ve şimdilerde efsaneleşmiş bi' sözün altına imza atmışlar; mangu yenatoki toyoko nombaki
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Onur*

Dem@

Alıntı yapılan: Simurg - Mayıs 06, 2008, 16:08:56
saçma Güzellik ve çirkinlik göreceli bir kavramdır
ben bi insanı beğenmediysem içki içipte suratına bakıncada benim için bi şey ifade etmez
bu tamamen sapıklıkla alakalı :D

aferim nükleer başlıklı kızıma (: ben çok ters algılıyorum