Ana Menü

Besiktasa Talibim

Başlatan xxdoggyxx, Aralık 29, 2006, 01:31:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xxdoggyxx

Beşiktaş'a talibim!

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Vahid Halilhodziç, Beşiktaş'ı çalıştırabileceğini söyledi. Suudi Arabistan'ın Al-İttihad takımı ile olan sözleşmesi sona eren Halilhodziç, "Tigana giderse Beşiktaş'a talibim. Üç büyüklerden birinde görev yapmayı çok istiyorum" dedi.

Beşiktaş'ı istiyorum

Trabzon'un eski hocası, "Tigana benim arkadaşım. Şu anda da görevinin başında. Eğer ayrılacak olursa, koşa koşa Beşiktaş'ın başına gelirim" dedi.

Teknik direktör Tigana ile büyük sorunlar yaşayan siyah-beyazlılar, Trabzonspor'un eski hocası Halilhodziç'ten teklif aldı. Uzun yıllar Fransa'da karşılıklı top oynadığı Tigana ile yakın dost olduğunu ifade eden Vahid Halilhodziç, Fransız teknik adamın şu anda yürüttüğü göreve talip olmadığını, ama görevinden ayrılması 
durumunda Beşiktaş'ın başına geçmek için bir an bile düşünmeyeceğini ifade etti. Bir dönem görev yaptığı Trabzon'da saha içinden çok saha dışındaki olaylarla mücadele etmek zorunda kaldığını belirten Halilhodziç, "Beşiktaş'ta böyle şeyler olmaz" dedi.

Bir dakika bile düşünmem
Suudi Arabistan'ın Al-İttihad takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ifade eden Boşnak teknik direktör, "Türk futbolunu yakından tanıyan biriyim. Eğer Beşiktaş yönetimi, Tigana ile yollarını ayırırsa ve yeni bir hoca arayışına girerse, bir an bile düşünmeden takımın başına geçerim. İstanbul beni her zaman büyülemişti. Şampiyonluğu hedefleyen, Beşiktaş gibi milyonlarca taraftarı olan bir büyük takımın hocası olmayı kim istemez ki" diye konuştu.

KAYNAK:FOTOMAC

Balon oldugu kaynaktan belli ama öyle bisey varsa allah kourusn yaaaa
18.03.2007

eRe

ya bı gıt halılhodzic.bedavada gelsen ıstemeyız senın gıbı adamı.bjk buyuk takım anadolu takımı deıl
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Timurlenk

yok daha neler takımına figo'yu transfer ettin daha ne istiyorsun.bizden uzak ol

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

carsi52

seni isteyen war mı bi sorsana alla alla.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Vahid kariyerli hoca..

Ancak olmaz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

çArþý_ulan

biz vahide hafif geliriz...büyük hocadır vahid yaw ;D

BerkAy1903

19o3