Ana Menü

Tümer "Teklif gelirse Beşiktaş'a gelirim"

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2008, 11:55:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yenerr17

onu bu takıma tekrar alacak yöneticinin de tümerin de.. sen hangi klupten içeri girebilceğini zannediosun lan 105 yıllık şerefli bir kulübe senn gibiler yakşmaz bi daha..

erdinc1926

yürü lan seni bu kulüpte istemiyor hain ajan
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

[KralKartal]

bu adami bile tartisiyoruz ya..

yani deli bir aciklama yapmis 40 akilli isin icinden cikamiyoruz..

sallayin... tumer bitmistir, geriye dönmek ve tartismak bile benim icin
zor..

O Besiktasli degildir artik, O kendi ipini cekti, O asla rahat uyuyamayacak,
ve O gun gelecek , Affedin beni diye yalvaracak..Vicdani var ise,
yaptigi vicdansizligin hesabini her gun icinde veriyordur !!

O BESIKTASLI Kaptan tumer olarak anilmak istemediyse, secim onun,
artik o sadece FENERLI tumer olarak biliniyor..

ve Sergen ile farkida, Sergen hep BESIKTASLI SERGEN olarak anildi..
Oylede kaldi, herturlu takimda oynadi ama hep BESIKTASLI SERGENDI o...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kara kalem

Türkiye'de oynamadıgın takım kalmayacak, ondan sonra hep 'BEŞİKTAŞLI SERGEN'
Peki Tümer'de öyle bi' laf demiş olmasaydı hep 'BEŞİKTAŞLI TÜMER' olarak mı kalacaktı?

@Onat_delgadO;

bahsettiğin videoyu koymaya gerek yok.
izledim, biliyorum da neden buna gerek duyuyorsun onu anlamıs degilim.
Benim Tümer'i sevdiğimi ya da savunduğumu mu düşünüyorsun ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

RCA

profesyonel bi oyuncudur nerede çok para varsa oraya gider her nekadar bize yalan atmışsa bile o onun kendi bileceği bi iştir. ona basarılar diliyoruz...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

onaT

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 06, 2008, 20:54:01
Türkiye'de oynamadıgın takım kalmayacak, ondan sonra hep 'BEŞİKTAŞLI SERGEN'
Peki Tümer'de öyle bi' laf demiş olmasaydı hep 'BEŞİKTAŞLI TÜMER' olarak mı kalacaktı?

@Onat_delgadO;

bahsettiğin videoyu koymaya gerek yok.
izledim, biliyorum da neden buna gerek duyuyorsun onu anlamıs degilim.
Benim Tümer'i sevdiğimi ya da savunduğumu mu düşünüyorsun ?

"Kimin ne söyleyip kimin ne söylemediği gibi bi' sorunum da yok, sonuca bakarım." demiştin abim, o nedenle o videoyu hatırlattım, tahmin etmiştim izlemiş olduğunu

sevdiğini veya savunduğunu düşünmüyorum ancak, feyyaz veya sergen giderlerken ben başka takımda oynamam dememişlerdi (eğer dediler ise söyle, çünkü kesin bilmiyorum, yaşımdan anlarsın)

onaT

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 06, 2008, 21:07:02
profesyonel bi oyuncudur nerede çok para varsa oraya gider her nekadar bize yalan atmışsa bile o onun kendi bileceği bi iştir. ona basarılar diliyoruz...

profesyonellik yalan gerektirmez...

AsA

Herzaman dedigim gibi karsimdaki adam oLsun sozunun eri oLsun kaLbini koyarak oynasin varsin cok guzeL futboLcu oLmasin ama gitip Besiktas'dan fener'e gidecegime etek giyerim cart ederim curt ederim deyip iki gun sonra fener'e gidersen seni bu takim'da gormektense kume dusmeyi tercih ederim

saldır beşiktaş

dünyadaki bütün futbolcular ölse tek o kalsa bile beşiktaş kapısından bir daha içeri giremez!
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mayıs 06, 2008, 19:52:20
bu adami bile tartisiyoruz ya..

yani deli bir aciklama yapmis 40 akilli isin icinden cikamiyoruz..

sallayin... tumer bitmistir, geriye dönmek ve tartismak bile benim icin
zor..

O Besiktasli degildir artik, O kendi ipini cekti, O asla rahat uyuyamayacak,
ve O gun gelecek , Affedin beni diye yalvaracak..Vicdani var ise,
yaptigi vicdansizligin hesabini her gun icinde veriyordur !!

Kabul etmiyortum bunları

Tümerin yaşadıklarını kim bilebilir İhsan..

Milli maçtan sonra geliyorlar adamın anasına sövüyorlar sonra Tümer bizde kalsın deniyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

O konuda haklisin... ama yinedegecerli  bir sebep degildir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gürol

önemsiz değersiz insanları bi tarafa bırakmamızın zamanı geldi.konuşa konuşa bursayı da adam ettik.bence tümer muvzuu kapanmalı
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

M34

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 07, 2008, 20:10:11
önemsiz değersiz insanları bi tarafa bırakmamızın zamanı geldi.konuşa konuşa bursayı da adam ettik.bence tümer muvzuu kapanmalı
100% katiliyorum. Bir Kartal bir kanarya veya bir papagan ile ugrasir mi ya?

kara kalem

@Onat_delgadO;

kimin ne söylediği umrumda değil, tekrar söylüyorum.

Tümer'in Beşiktaş'tan başka takımda oynanayacağını defalarca dile getirdikten sonra Fenerbahçe'ye gitmesi karaktersizlikten öte bi' davranıştır. Keza söz konusu Beşiktaş ise futbolcuların oynadığı oyundan da ziyade karakteri önemlidir kanımca çünkü nazarımda her biri Beşiktaş için mücadele ediyor ve daha da önemlisi Beşiktaş'ı simgeliyorlar. Yani işe bireysel açıdan önce Beşiktaşlılık değeri üzerinden bakmak gerekir ve bu pencereden bakıldığında söylediğinizde çok haklısınız -ben de aksini iddia etmiyorum-

Asıl merak ettiğim nokta Tümer Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye değil de Trabzonspor'a ya da herhangi bi' Anadolu takımına gitseydi hangimiz Tümer'e bu kadar kızgın olurduk?

Cevap tabii ki hiçbirimiz.

Yani güzel kardeşim sizin bu noktada kızdığınız Tümer değil, Fenerbahçe nefreti. -eğer herhangi bi' Anadolu takımına gitseydi dahi aynı tepkiyi verirdim diyorsan amenna-

Bu doğrultudan bakacak olursak Tümer'e Fenerbahçe'ye gittiği için kızıyorsunuz, o zaman Sergen/Feyyaz'ı neden ayrı tutuyorsunuz,
hayır Tümer o lafı söylememiş olsaydı Tümer'in tekrar Beşiktaş'a gelişini hoşgörü ile mi karşılayacaktın?

Verilen sözlerin tutulmaması o kadar mı zorunuza gidiyor?
Yıldırım DEMİRÖREN'in yemediği sözü kalmadı, neredeydiniz?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

onaT

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 07, 2008, 22:49:58
@Onat_delgadO;

kimin ne söylediği umrumda değil, tekrar söylüyorum.

Tümer'in Beşiktaş'tan başka takımda oynanayacağını defalarca dile getirdikten sonra Fenerbahçe'ye gitmesi karaktersizlikten öte bi' davranıştır. Keza söz konusu Beşiktaş ise futbolcuların oynadığı oyundan da ziyade karakteri önemlidir kanımca çünkü nazarımda her biri Beşiktaş için mücadele ediyor ve daha da önemlisi Beşiktaş'ı simgeliyorlar. Yani işe bireysel açıdan önce Beşiktaşlılık değeri üzerinden bakmak gerekir ve bu pencereden bakıldığında söylediğinizde çok haklısınız -ben de aksini iddia etmiyorum-

Asıl merak ettiğim nokta Tümer Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye değil de Trabzonspor'a ya da herhangi bi' Anadolu takımına gitseydi hangimiz Tümer'e bu kadar kızgın olurduk?

Cevap tabii ki hiçbirimiz.

Yani güzel kardeşim sizin bu noktada kızdığınız Tümer değil, Fenerbahçe nefreti. -eğer herhangi bi' Anadolu takımına gitseydi dahi aynı tepkiyi verirdim diyorsan amenna-

Bu doğrultudan bakacak olursak Tümer'e Fenerbahçe'ye gittiği için kızıyorsunuz, o zaman Sergen/Feyyaz'ı neden ayrı tutuyorsunuz,
hayır Tümer o lafı söylememiş olsaydı Tümer'in tekrar Beşiktaş'a gelişini hoşgörü ile mi karşılayacaktın?

sorular sormuşun bende cevap veriyeyim dedim heralde en net öyle olacak:

Anadolu takımına gitseydi hangimiz Tümer'e bu kadar kızgın olurduk?

seninde dediğin gibi tabiiki hiçbirimiz.

çok büyük olasılıkla evet, oynarken çok sevdiğim bir oyuncumuzdu

çarşıyı bilmem ama ben baştan beri bu karaktersizliğe karşı durdum, güven, sempati ve saygı duymadığımı her fırsatta dile getirdim. tabii bu benle, hatta yüzbinlerce beşiktaş taraftarıyla bitmez, lider olarak görülenlerinde bu fikir paylaşması lazım.