Ana Menü

genç emir kadroda

Başlatan burkayersoy, Mayıs 04, 2008, 11:21:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burkayersoy

Genç Emir kadroda
Siyah-Beyazlılar'da forvet hattında yaşanan sıkıntı nedeniyle, PAF takımında forma giyen Emir Gökçe apar topar kadroya alındı. Holosko'nun cezası, Bobo'nun sakatlığı ve Batuhan Karadeniz'in de U-17 Milli Takım kadrosuna çağırılması teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı köşeye sıkıştırdı. Bunun üzerine Beşiktaş PAF takımında oynayan genç Emir Gökçe profesyonel sözleşme imzalayıp, Ankaragücü kafilesine dahil edildi.

ben gökhan aydası bekliordum ama emir bilen takip eden war mı nasıl oynuor uzun mu kısa mı bir söylerse iyi olur:)

Cem Goren

bakalım nasıl bi oyuncu göreceğiz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Oynatsın yararı oLursa futboLcu kazanmış oLuruz.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Oynasın.. Ne olucak bu saatten sonra??? Bir futbolcu kazanırız belki de.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Guti ORÇ.

zaten bu maçlarda gençleri oynatmak lazım yerimiz belli artık ligde gençlere şans vermek lazım...

Cem Goren

Alıntı yapılan: Mucizevi Alamet - Mayıs 04, 2008, 12:26:06
Oynasın.. Ne olucak bu saatten sonra??? Bir futbolcu kazanırız belki de.
doğru
altın kapılarımız kan oldu tayfun

burkayersoy

emiri az önce bjk tvde gördüm fiziği düzgün uzun boylu bayağı neseliydi (umarım görüdüğüm kişi emirdir:D)

Anarchy*

HayırLı oLsun.
Camiaya faydaLı oLur umarım.

alper_1903

Ertugrul Saglam eger ilk 11de sans verirse Emir´e beni cok sasirtir ki verecegini hic sanmiyorum

korkar acikcasi
aslinda PAFtan alacaksin oyuncu diyeceksin

bak kardesim bu forman önündede yesil saha
cik oyna topunu...

bitti...
ama nerdeee bizde böyle düsünebilen bir insan
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

bjkerem

ertugrul hocamis genclere sans taniyan bi hoca emir oynamasa aydin oynar bizde yoldiz adaylari dolu

burkayersoy

arkadaslar bence emir ilk 11 forma giymeyecek ama benim düşünceme göre sağlamn korktuğundan değil emir düşünerek ilk 11e almıyacak çünkü a. güçlü oyuncular we taraftarlar bizim oyuncularımıza karsı ellerinden ne gelirlerse yapacaklardır diye düşünüorum hatta emre onyamıyabilir bile ama emrenin oynamadığı için çalısmayı bırakmaması lazım  gerekirse adem gibi kiralık gdip kendini geliştirmesi lazım . bu arada herkes ademin basarısından bahsetmis ama en az ademin basarısı kadar basarısı olan feyyaz hocamıza kimse saol hocam demesin altayın t.drektörü olan feyyaz hocamız ademle hep yakından ilgilenmis tesekkürler hocam . feyyaz hoca werdği bir demeçde son wurusları benim gibi vuruor demis . umarım bozulmaz 2 side:)

onaT

çok heyecanlıydı ofsaytta gezip durdu=)

daha çok erken bir şey demek için...

burkayersoy

ilk maçı maçın adamı olmasını beklemiorduk zaten inönüde olsa herhalde yürüyemsdi :D ama bundan sonra daha iyi olacak ins:)