Ana Menü

Demirören: 'Sampiyonlugumuz Gasp Edildi'

Başlatan beckyZWICKY, Mayıs 03, 2008, 12:33:06

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Bu üzerimize oynanan ilk oyun, bu elimizden alınan ilk şampiyonluk değil" diyen başkan Yıldırım Demirören, haksızlıklar nedeniyle şampiyonluğun gasp edildiğini iddia etti! Taraftarlara da seslenen Demirören, asıl şampiyonun Beşiktaş olduğunu belirtti!
Yıldırım Demirören, Beşiktaş Kulübü'nün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin mayıs sayısında yer alan yazısında, haksızlıklara karşı isyan etti.

Beşiktaşlılara seslenen başkan Demirören, ''Biliyorum. Yürekleriniz bu sezon yaşadığınız haksızlıklara karşı isyanla dolu. Nasıl olmasın ki?'' derken, şunları kaydetti:
''Bir sezon verilen mücadele, sahada akıtılan ter, çalınan acımasız düdüklerle yok edildi, emekler hiçe sayıldı. Kulübümüz üzerinde oynanan oyunlarla, haftalar önce kazanılacak şampiyonluk adeta gasp edilerek elimizden alındı. Beşiktaşımızın ligin en çok hakem hatası yaşayan takımı olduğu, rakiplerimizin bile itiraf etmek zorunda kaldıkları bir gerçek olarak 2007-2008 sezonuna damgasını vurdu. Hepimiz asıl şampiyonun Beşiktaş olduğunu biliyoruz.''

Bunun uğradıkları ilk haksızlık olmadığını iddia eden Yıldırım Demirören, daha sonra şu ifadeleri kullandı:
''Bu üzerimize oynanan ilk oyun, bu elimizden alınan ilk şampiyonluk değil. Bu haksızlıklara karşı duruşumuz ve mücadelemiz sonsuza kadar sürecek. Hedefimiz her zaman lekesiz, şerefini onurla taşıyacağımız şampiyonluklar olacak. Bu mücadelemizde gücümüzü, ilkelerinden asla vazgeçemeyeceğimiz Beşiktaşlılık duruşundan alacağız. Gücümüzü bu duruşundan ödün vermeyen siz büyük Beşiktaşlılardan alacağız. Gücümüzü birbirimizden alacağız. Gün kişisel kavgaların, gün kişisel beklentilerin günü değildir. Gün, dayanışma günüdür. Gün, birlik beraberlik günüdür. Gün, hep beraber Beşiktaş'ın haklarını savunma günüdür.''

Beşiktaş için daha yapılacak çok iş, varılacak çok hedef olduğunu kaydeden Demirören, ''Tüm camiamız çok iyi bilmektedir ki, Beşiktaşlının birlik olduğu zaman bozamayacağı oyun, kazanamayacağı mücadele yoktur. Davalar, davaya inananlarla kazanılır'' diyerek sözlerini tamamladı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

TurkishTank

birlik beraberlik oluruz.... ama senle birlik beraber olamayiz be baskan.... kusura bakmaa...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Anarchy*

Ettirmeseydiniz!
Otoritenizi koysaydınız.

carsi52

Ettirmeseydin.
Yumruğunu bi türLü masaya vuramadın :)
Bölünür senin için uykular!

Onur*

önümüzdeki maçlara bakacağız,
futbolcularımız genç,
tecrübesiz kadro,
10 kişi oynadık,
fermuarım açıktı...

bahaneler bitmez...
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

Vay be bilmiyorduk ha iyi ki söyledin Demirören !!

Peki aynı hafta içinde hakemler hem fb ye hem gs ye maç aldırırken niye konuşmadın Demirören, o yumruğu vuracağın masa çürüdü bitti, sen hala yumruğu vuracaksın....

erasca

Karı .......dikten sonra kapı dayaklamak gibi bişey başkanın yaptığı.sorsak hakkımızı arıyoruz der.

keskinli

bu konuda ben baskana katiliyorum
bariz hakem hatalari olmasa tüm olumsuzluklara ragmen yarisin icinde olacaktik simdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 03, 2008, 15:43:40
bu konuda ben baskana katiliyorum
bariz hakem hatalari olmasa tüm olumsuzluklara ragmen yarisin icinde olacaktik simdi

herşeyin bir nedeni vardır ahmet abim

neden bilgili zamanında olmuyordu

alper_1903

evet bu baskanla bisey olmaz
katilmiyorum baskana kendi vursaydi yumrugunu bisey olmazdi
ama onunki hep laf

sinan engin lafff
demirören laffff
yönetim lafff
sampiyonluk laffff
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mayıs 03, 2008, 17:44:33

herşeyin bir nedeni vardır ahmet abim
neden bilgili zamanında olmuyordu
nicin sayin seba dönemindede ayni sorunlar vardi diye bi karsi soru cikar ;)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

ne yapabilirdi?
bu köhne düzene koskoca sayin seba bile karsi duramadiys[kufur otomatik degistirilmistir]ücücük sayin demirören ne yapabilirdi?

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 03, 2008, 19:12:08
ne yapabilirdi?
bu köhne düzene koskoca sayin seba bile karsi duramadiys[kufur otomatik degistirilmistir]ücücük sayin demirören ne yapabilirdi?
en azından dediklerinin arkasında durabilirdi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

iste bizim baskanin hatasida burada
bi taraftar gibi hemen ortaya atiliyor,en son denecek lafi en basta diyor