Ana Menü

Fulya paramparça

Başlatan carlito1903, Mayıs 03, 2008, 08:39:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ın tüm gelirlerini bir bir elden çıkaran yönetim, Fulya Projesi'nde kulübün hakkı olan otel ofis ve yiyecek katlarının kullanım hakkını da Aşçıoğlu firmasına uzun vadeli kiraya vererek kırdırdı..

Beşiktaş'taki mali kriz yönetimin gözünü yine Fulya'ya dikmesine neden oldu. 1.5 yıl önce 'Fulya gelirleri uzun vadeli kırdırılamaz' yaklaşımıyla açılan dava devam ederken ve mahkeme gününe 11 gün kala yönetim gelirleri yine kırdırmaya başladı. Müteahhit firma Aşçıoğlu'na Fulya'nın ihalesini veren ve bunun için 7 milyon euro+2 Mercedes araç alan yönetim, Fulya'da kendi payına düşen ve otel için ayrılan bölümü de para ihtiyacını gidermek için Aşçıoğlu'na 25 yıllığına kiralayarak ilk 2 yıl için 7 milyon euroyu da bu yıl başı çekmişti. Hızını alamayan yönetim Aşcıoğlu'ndan gelecek adına gelirleri 2 yılla sınırlamayıp daha fazlasını peşin olarak kırdırmaya başladı.

13 MAYIS'TA DAVA VAR
Fulya'nın kira gelirlerinin uzun vadede kırdırılmaması yönünde kongre üyesi Cengiz Sarıkaya'nın açtığı dava 1.5 yıldır sürerken, 13 Mayıs'ta davanın önemli duruşmalarından biri yapılacak. Ancak bu gelişmeler yaşanırken, otel kısmını da kiralayan hem müteahhit hem de pazarlamacılığa soyunan Aşçıoğlu, Beşiktaş yönetiminden aldığı hakla otel için düşünülen kuleyi parçalayıp tek tek ofis olarak alıcılara uzun vadeli kiralamaya başladı. Süren davaya aldırmaksızın Fulya'nın parça parça gelirlerini alan ve geleceğe yönelik harcayan siyah beyazlı yönetim, kulübü mahkemenin sonucuna göre yeni bir hukuki sürecin içine sokmakla karşı karşıya bıraktı.

noumansız

Olmuyo işte arkadaşım anla seninle olmuyooooooo başına iş alıyosun Başkaaaaaaaannn!!!
BeşiktAŞK...

Delirdik

Şu haberLer cidden içimi karartıyor. Bugünü temiz göstermek için önümüzdeki yıLLarı ipotek ettirmek kabuL ediLemez bir tutum.

Yinede iyi yanından bakmayı istiyorum.
En azından bir dava var önümüzde. İnşaLLah o davanın sonucu Beşiktaş için en hayırLı sonucu doğuracaktır.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!