Ana Menü

Doğan: Beşiktaş'ın hakkı artık yenmeyecek

Başlatan carlito1903, Mayıs 01, 2008, 10:34:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Beşiktaş'a karşı yapılan hakem hatalarından dolayı mahçup olduğunu söyledi.

Aynı zamanda beşiktaş kongre üyesi olan Futbol Federasyonu Hasan Doğan günah çıkarttı. Doğan"Gelecek sezon tüm hataları önleyeceğiz, sorunu çözeceğiz. Bu konuda kalıcı adalet sağlanacak ve ligimizde kimse hakemleri tartışmayacak. Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş aleyhine yapılan hakem hataları beni de üzdü. Keşke böyle olmasaydı dedi.

TurkishTank

ah...omrumuzden bi sene gitti ama...bunun hesabini veremiyceksin...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

erasca

Bilerek ezmediysen Beşiktaş ı bende Beşiktaşlı değilim.Koltuğuna sıkı sıkı tutunmak için Yedin Beşiktaş ı.Ama bu hesap görülür zamanı gelince...

carsi52

Hadi ya ordan.
BöyLe diye diye şampiyonLuk gitti be.
daha ne yenmemesi yendi zaten yeniLceği kadar !
Bölünür senin için uykular!

akbaba71

h.u dan sonra geldiğinde hata olmazsa tamam derdim ama seninde h.u dan bir farkın yok.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Anarchy*

keskinli

bu hatalari kabul etmek bile erdemliktir
tesekkür ederim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Gelecek sezondan itibaren hakem hataları kalkıcak demiş.Niye bu koltuğun başına geçtiğinde bunu engelleyememiş.Koskoca 1 sene sizin hüzünüzden heba oldu.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

kaç seneden beri hakem hataları oluyor yeter artık hep laf yapıyorsunuz çözeceğiz diye ama lafla kalıyor bunlar icraat yok
Since 1903

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

gürol

çok büyük bi gaf yapmış..beşiktaşın 100. yılındaki şampiyonluğa şahibeli diyen fenerli ve gs liler i düşünün.nedeni haluk ulusoyun bizim tüpçüyle ilişkisi varmış diye.şimdi hasan beyin bu açıklamasından sonra o fenerli amigo yöneticiler mahmutla adını unuttuğum diğer kelime tetikçisi yöneticileri nasıl susturursunuz.
susarak yapın ne yapacaksanız.ayrıca yapacak adam konuşmaz,yapar oturur izler.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

gözzde_bjk

Hakem hatalarının bitmesi ve takımlarının haklarının yenmesi için bu lige hakla haksızlığı ayıran hakemler getirilmesi ya da yetiştirilmesi lazım.Senelerdir aynı aynı hakemlerle aynı sorunları yaşıyoruz.Ya adam gibi hakem yetiştireceksiniz ya da hata olmayacak demeyeceksiniz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Hasan Doğan Beşiktaşlı birisi.

Özellikle bize değil, kimseye hak geçmesin artık

Futbolda hata her daim olacaktır ama bazı şeylerde yuh artık dedirtiyor be Başkan..

Şampiyonlar Liginde hakemlerden aldığım güveni artık almak istiyorum ligimizde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net