Ana Menü

Engin'in yerine Özdilek mi geliyor?

Başlatan carlito1903, Mayıs 01, 2008, 10:33:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Başkan Yıldırım Demirören'in Transfer Komitesi'ne Siyah-Beyazlı takımın eski kaptanı Mehmet Özdilek'i getirmek istemesi; camiada "Şifo Mehmet Beşiktaş'a menajer olacak" söylentilerinin doğmasına yol açtı. Siyah-Beyazlı kulislerde Şifo'nun Transfer Komitesi'ne gelmesiyle görev alanı daralan Sinan Engin'in sezon sonunda istifa edeceği, Başkan Demirören'in de Engin'in yerine Mehmet Özdilek'i menajer olarak takımın başına getireceği senaryoları üretiliyor.

CAMİA BASKISI

Demirören'in menajerlik teklifi üzerine Şifo Mehmet'in tam yetki istediği de öne sürüldü. Demirören'in Beşiktaş'ın eski kaptanı ve sembol isimlerinden olan Şifo Mehmet'i Transfer Komitesi'nde görevlendirmek istemesi ve yeni sezonda transferlerin Şifo Mehmet'ten sorulacak olması bu söylentileri güçlendiriyor. "Yeni sezonda transferi ben yapacağım, nasıl transfer yaptığımı da herkes görecek" diyecek kadar iddialı açıklamalar yapan Sinan Engin ise Şifo Mehmet'in Transfer Komitesi'ne girmesine ve görev alanının daraltılmasına karşı çıktığı da öğrenildi. Başkan Demirören'e Şifo Mehmet'in Sinan Engin'in yerine menajerliğe getirilmesi için camianın ileri gelenlerinden baskı geldiği ve Başkan'ın bu taleplere sıcak baktığı da iddialar arasında yer alıyor.

Kaynak: AA

Umarım gerçekleşir bu olay...

NoPasaran

Demiören eğer Şifoyu getirirse yine kendi dediklerinden taviz vermiş olacak..

Çok ihtimal vermiyorum ben bu olayın gerçekleşeceğine..

Ayrıca Şifo nunda Norveç maçında yaptıklarını unutmadım :) Hayatta içim ısınmaz soğuduğum adama :=)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Görevini çok güzel yapan, teknik heyetin işine burnunu sokmayan bi Ali Gültiken varken S.Engin'i getirip te işleyen çarka çomak sokmanın hiç gereği yoktu...

Şimdi toparlamaya çalışıyorlar ama neye yarar...

TurkishTank

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 01, 2008, 10:40:46
Demiören eğer Şifoyu getirirse yine kendi dediklerinden taviz vermiş olacak..

Çok ihtimal vermiyorum ben bu olayın gerçekleşeceğine..

Ayrıca Şifo nunda Norveç maçında yaptıklarını unutmadım :) Hayatta içim ısınmaz soğuduğum adama :=)

abi norvec macinda bisi yapmadii :) (isvicre)

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

gözzde_bjk

Sinan Engin'in gitsin de menajerimiz olmasa da olur.Şifo Mehmet'in tekrar Beşiktaş'a dönmesini çok isterim.Eğer Şifo geri dönerse inşallah Demirören tarafından harcanmaz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Anarchy*

BöyLe bişeye oLasıLık göstermiyorum.

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

erasca

Ertuğrul Sağlam dana Şifo nun da veto yediğini biliyor muydunuz?
Ayrıca İsviçre maçında bende olsam bende yapardım...