Ana Menü

Tigana ile devam karari

Başlatan carsiköln, Aralık 28, 2006, 11:19:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

İkinci başkan Murat Aksu, "Jean Tigana, G.Birliği maçı sonrası söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirtti. 2 Ocak'ta yönetime sözlü savunmasını verecek. Aramızda sorun yok" dedi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve İkinci Başkan Murat Aksu, Genel Sekreter Kenan Öner, İcra Kurulu'ndan Ertunç Soğancıoğlu önceki akşam Antalya'da yaptıkları kriz toplantısında Fransız teknik direktör Jean Tigana'yla bazı değişiklikler yapılması koşuluyla devam kararı alındı.
Inadina Beşiktaş

sedokajmeran

Forza Tigana... Basın gönderemiyeceksiniz hocamızı..
Özellikle Orhan Yıldırım sana diyorum.. Elinden geleni yapıyorsun adam seni sevmedigi icin.... Her gun okuyoruz fanatikte nasıl abartarak haber yaptıgını.... Unutmayın taraftar inönüdeki en son macta JÖTEM TİGANA diyordu.. ve herkes tigananın artık inadından vazgectigini sölemisti.. Aklı tatilde olan futbolcuların gecnlere 3-0 yenilmesi sonucu hersey kap kara oldu... ben takımın son haftalardaki oyunundan memnunum.. Bosuna bagırmadık rize macı öncesi HEP BÖYLE OYNAYIN CANIMIZI VERELİM DİYE....

FORZA TİGANA
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsiköln - Aralık 28, 2006, 11:19:05
İkinci başkan Murat Aksu, "Jean Tigana, G.Birliği maçı sonrası söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirtti. 2 Ocak'ta yönetime sözlü savunmasını verecek. Aramızda sorun yok" dedi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve İkinci Başkan Murat Aksu, Genel Sekreter Kenan Öner, İcra Kurulu'ndan Ertunç Soğancıoğlu önceki akşam Antalya'da yaptıkları kriz toplantısında Fransız teknik direktör Jean Tigana'yla bazı değişiklikler yapılması koşuluyla devam kararı alındı.

madem ki yanLış anLadınız neden adama ihtaRname faLan verdiniz ??? benım anLamadığı bu...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

MeLo

Belliydi zaten gönderilmeyeceği.
Hayırlısı olsun.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Brestgerfich

Alıntı yapılan: Schweinsteiger - Aralık 28, 2006, 12:27:58
Belliydi zaten gönderilmeyeceği.
Hayırlısı olsun.

bu maddi krizde gönderiLemez zaten ancak veriLen ihtaRdan sonra aynı oLayLarın tekrarLanması dahiLinde tazminatsız gönderiLebiLiR.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

çArşı_nuh

@LAYINA GİDER

gitmesin şu adam ileride çok arayacağız

carsiköln

Tigana ile devam karari alinmasini nasil buluyorsunuz???  :bjk2
Inadina Beşiktaş

ugur24

takımın daha fazla dengesinin bozulmaması için sezon sonuna kadar devam edilmeli doğru karar bence ama ekonomik anlamda çok sorun yaşanacak gibi gözüküyo..

levent1903

Bence de iyi bir karar, umarim degerini bilir ve bizi bu sene sampiyon yapar

inadina tigana
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

çArşı_nuh

Timurlenk

carsi52

Bölünür senin için uykular!

carsi52

Alıntı yapılan: çArşı_nuh - Aralık 28, 2006, 13:32:05
inadına tigana
Alıntı yapılan: sedokajmeran - Aralık 28, 2006, 11:30:37
Forza Tigana... Basın gönderemiyeceksiniz hocamızı..
Özellikle Orhan Yıldırım sana diyorum.. Elinden geleni yapıyorsun adam seni sevmedigi icin.... Her gun okuyoruz fanatikte nasıl abartarak haber yaptıgını.... Unutmayın taraftar inönüdeki en son macta JÖTEM TİGANA diyordu.. ve herkes tigananın artık inadından vazgectigini sölemisti.. Aklı tatilde olan futbolcuların gecnlere 3-0 yenilmesi sonucu hersey kap kara oldu... ben takımın son haftalardaki oyunundan memnunum.. Bosuna bagırmadık rize macı öncesi HEP BÖYLE OYNAYIN CANIMIZI VERELİM DİYE....

FORZA TİGANA

ya nasıl inadına tigana diyebilirsiniz anlayamadım.
Bölünür senin için uykular!

rico_ pasa

bende cok sasırdım inadına tigana ha bence komik
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.