Ana Menü

Tigana ile devam karari

Başlatan carsiköln, Aralık 28, 2006, 11:19:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kerem

bencede sezon sonuna kadar tigana ile devam edilmeli ama oda yaptığı açıklamalarda haddini biraz aştı gibi sanki

sedokajmeran

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 28, 2006, 19:33:43
Alıntı yapılan: çArşı_nuh - Aralık 28, 2006, 13:32:05
inadına tigana
Alıntı yapılan: sedokajmeran - Aralık 28, 2006, 11:30:37
Forza Tigana... Basın gönderemiyeceksiniz hocamızı..
Özellikle Orhan Yıldırım sana diyorum.. Elinden geleni yapıyorsun adam seni sevmedigi icin.... Her gun okuyoruz fanatikte nasıl abartarak haber yaptıgını.... Unutmayın taraftar inönüdeki en son macta JÖTEM TİGANA diyordu.. ve herkes tigananın artık inadından vazgectigini sölemisti.. Aklı tatilde olan futbolcuların gecnlere 3-0 yenilmesi sonucu hersey kap kara oldu... ben takımın son haftalardaki oyunundan memnunum.. Bosuna bagırmadık rize macı öncesi HEP BÖYLE OYNAYIN CANIMIZI VERELİM DİYE....

FORZA TİGANA

ya nasıl inadına tigana diyebilirsiniz anlayamadım.

neden dedigimizi yaptıgım yorumda söledim
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

osi_bjk

Bence de iyi olmus gonderilmediği çünkü zaten bunu gondersek bunun tazminatı yeni hocaya werilecek para falan derken işin içinden cıkılmaz.Bunu gönderirsek cok ararız bu adamı.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

srdr

sırf tazminat yüzünden bu adamlara ekmek veriyoruz. bu sözleşmeleri yapanları allah kahretsin.hergelene dünyanın tazminatı yazılırmı. nerede bizim çıkarlarımız. koskoca kulübün eli kolu bağlı kalıyor ve hala inadına diyorlar . inanamıyorum.
madem bu kadar sabırlıydınız rıza ya niye sahip çıkmadınız hee.. bu kalastan dahamı kötüydü benim atom karıncam.
yazıklar olsun kendini yönetici sayanlara bin kere hemde.. taraftarın milyonlarını bu rezillere yediriyorlar...
beşiktAŞK - since 1903

çArþý_ulan

şimdilik mecburen devam kararı alınmış...

sezon sonuna kadar katlanmak zorundayız...

sezon sonu bilemem nolur ama forza luce