Ana Menü

BJK TV atakta..

Başlatan Delirdik, Aralık 27, 2006, 22:08:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

BJK TV atağa kalktı

Yönetim, Siyah-Beyazlı kulübün resmi yayın organlarından BJK TV;yi canlandırmak ve daha çok izlenir duruma getirmek için kolları sıvadı.

Bu amaç doğrultusunda, sezonun ikinci yarısı ile birlikte, sağlıktan eğitime; pazarlamadan sportif programlara kadar çok geniş bir yelpazede yayın yapmak için yoğun bir çalışma takvimi hazırlandı.

Yetkilileri, 2007 yılında bambaşka bir BJK TV izletmeyi hedeflediklerini belirterek, ;Kulübümüzdeki tüm gelişmeler hakkında taraftarlarımıza daha yoğun bilgi vermenin yanında, aktüel konulara da bolca değinmeyi amaçlıyoruz. Böylece BJK TV;yi izlemeyi tercih edenler, bundan sonra daha doyurucu bir yayın akışı ile karşılaşacaklar. Bunun için çalışmalarımız yoğun biçimde sürüyor; açıklamasında bulundular.

kaynak: biLinmiyor :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

bu senenin başında da aynı şeyleri söylemişlerdi..yine söylüyolar..şu yarışmalar kalksında ne yayını yapıyolarsa yapsınlar..hiçbişey beceremiyolarsa 100.yıl maçlarını alsın koysunlar bari..acaba izlemeyen beşiktaşlı olurmu??bu en basit örnek..bari onu yapsınlar..

Non Mollare Mai

Ya program kötüLüğü oLduğu kadarda stüdyo dekorLarıda çok itici. Yani bi açıorum Tv'i insanı boğucu bi havası var kanaLın. İnsanın qözünü yormayan içini ferahLatan arka planLar oLsa izLenme oranına bi katkıda buLunur. Antremanların beLLi bir böLümü canLı qösteriLse. Eski maçLarın müzik eşLiğinde kLipLeri çekiLse. FutboLcuLarLa sohbetLer yapıLsa. Yani yapmak istedikten sonra yapıLır asLında ama iLqi yok işte. İnşallah bu haber doğrudur.
edit

çArþý_ulan

inşallah bi gelişme gösterirler...kanal çok kötü ya kurtaran bi karakartal forum gerisi yalan beah

DIABLO

inşallah olur ne diyelim
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

SATUKBLADE

noumaya 6 program getirsin sadece nouma da değil nostalji yapsınlar patlamayı görsünler

her aklımı onlara mı vereyim :D

ugur24

valla yaa neden noumaya teklif götürmüyolar..zaten artık türkiyede yaşamıyomu..para bile istemez belkide..haftalık yada günlük programlar yapsa nouma görün o zaman reytingi işte..düşünüyorumda şimdi muhteşem bişey olur bee..

sedokajmeran

ya biz bile cok izlenecek videolar yapıyorken orada calısanl bu isin profesyonelleri neden bir sey yapamıyor??? bana bıraksalar butun bjk taraftarlarını her gun ekrana kilitlerim
cunku ne istedigimizi cok iyi biliyorum
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Timurlenk

şimdi mi akıllarına geldi yani

carsi52

inş. yaparlar bişeler inş.ne diyelim.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

o klipleri istemiyorum ben bide gece verilen bi program var bi kadın çıkıyo para dağıtıyo onun yerine nostaljik maçlarımızı göstersinler...
19o3

richee_4ever_jk

adam gibi programlar yapmaya başlasınlar artık .. şimdiye kadar uyuttular milleti

canmert

valla şimdiye kadar bir karakartal forum vardı işe yarayan diğerleri fıssss
ama inşallah daha ii olur kanalımız

carsi52

Alıntı yapılan: carsi_cakali - Aralık 31, 2006, 12:59:19
o klipleri istemiyorum ben bide gece verilen bi program var bi kadın çıkıyo para dağıtıyo onun yerine nostaljik maçlarımızı göstersinler...

ewet doru o geceleri oluyor.
Bölünür senin için uykular!

eRe

sanmıorum deısıklık olacagını ancak ıns olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi