Ana Menü

Biraz Geç Kalmadınız Mı ?

Başlatan carlito1903, Nisan 24, 2008, 09:22:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören, siyah beyazlı takımın transfer komitesini bugün açıklayacak

Komite öncelikle Bursasporlu Egemen ile V.Manisa'dan Uğur İnceman'ı takıma kazandırmaya çalışacak.

BEŞİKTAŞ Oyuncu Tarama Ekibi ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam, gelecek sezon için yapılacak transferler konusunda hazırladıkları raporu bugün başkan Yıldırım Demirören'e verecek. Transferde öncelikli hedefler Bursasporlu Egemen ve V.Manisaspor'dan Uğur İnceman oldu. Yurt içi ve dışından izlenen tüm oyuncular ile ilgili ayrıntılı rapor isteyen Demirören transfer komitesi oluşturacak isimleri ise bugün açıklayacak.

Bonservisi elinde olmalı

Oyuncu arama ekibinden Yılmaz Ekergil, Mehmet Özdilek, Mehmet Ekşi, Necdet Ergün, Muharrem Önen, Önder Karaveli, Metin Uzun, Reşat Çağan, teknik direktör Sağlam ile antrenör Mutlu Topçu da Belçika ve Hollanda'da izledikleri oyuncular konusunda bir değerlendirme yapıp, transfer listesini bugün Genel Sekreter Kenan Öner, Av.Levent Erdoğan ve Ertunç Soğancıoğlu'na teslim edecek. Transferde öncelikle elinde bonservisi olan nitelik oyunculara ağırlık verilecek. Sağlam'ın da çok istediği Burssapor'un defansındaki yıldız oyuncu Egemen'i kadroya katmak isteyen teknik heyet, ayrıca V.Manisa'nın orta sahadaki yıldız oyuncusu Uğur İnceman'ı da listesinin başına yazdı.

Ünal ve Yıldız da var

Siyah beyazlıların, Belçika, ve Hollanda liginde top koşturan iki önemli yıldız oyuncu ile de görüşme halinde oldukları öğrenildi. Beşiktaş alt yapısından yetişen ve kiraya verilen Altay'dan Adem, Kartal'dan Yüksel, Mersin'den Evren Gayır, Gaziantepspor'dan Özgür, Sivaspor'dan Hayrettin, Kayseri'den Gökhan Ünal yada Mehmet Yıldız, Gençlerbiriliği OFTAŞ'tan Giray, İstanbul BŞB'den Zeki, Ankaragücü'nden Engin, Dinamo Zagreb'den Luca Modric listedeki diğer isimler arasında yer alıyor.

Hayatımda bu kadar saçma bişey görmedim ligler bitmiş adamlar daha yeni transfer komitesi kuruyor...
Artık son haftalar oynanıyor 2  3 hafta sonra izlemeye gitsen kimi izleyeceksin ??
Bol bol menajerlerin getirdiği futbolcu videolarını izlerler artık...

Sezon ortasında yapılsaydı bu çalışma alkışlardım ama artık hiç bi işe yaramaz malesef...

TurkishTank

sinan vardar'a niye sormuyolar transferleri ???
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

mdc

Alıntı YapKomite öncelikle Bursasporlu Egemen ile V.Manisa'dan Uğur İnceman'ı takıma kazandırmaya çalışacak.

Gordon'dan önce alınacak defans oyuncusunun uygunsuz görüntüleri  olduğu için transferden vazgeçen bir klübüz.

Egemen denen yaratık
Oyuncumuz Serdar Özkan'a attığı tokat ne çabuk unutuldu da bu klübe kazandırılmaya çalışılıyor ?
Bu kadarmı sorumsuzsuzca davranır bir yönetim.

Bilmiyorum onlar için bu olay ne ifade ediyor ama,o yaratık Beşiktaş formasına tokat atmıştır.
Kesinlikle klübe adım dahi atmamalı, ayrıca şu anki kümesinden ilerlemesini  önlemek için de  her türlü pislik yapılmalıdır.

Yazıklar olsun sizin gibi düşüncesizlere
HAYATTA BEŞİKTAŞ

onaT

*sinan vardar'a niye sormuyolar transferleri *

o fazla iyi futbolcular buluyorda ondan ;)

onaT

uğur ne işe yarar  biri bana anlatsın

duru abinin dediği gibide egemen denilen yaratık ne alaka

Bircan*

Alıntı yapılan: mdc - Nisan 24, 2008, 13:39:46
Alıntı YapKomite öncelikle Bursasporlu Egemen ile V.Manisa'dan Uğur İnceman'ı takıma kazandırmaya çalışacak.

Gordon'dan önce alınacak defans oyuncusunun uygunsuz görüntüleri  olduğu için transferden vazgeçen bir klübüz.

Egemen denen yaratık
Oyuncumuz Serdar Özkan'a attığı tokat ne çabuk unutuldu da bu klübe kazandırılmaya çalışılıyor ?
Bu kadarmı sorumsuzsuzca davranır bir yönetim.

Bilmiyorum onlar için bu olay ne ifade ediyor ama,o yaratık Beşiktaş formasına tokat atmıştır.
Kesinlikle klübe adım dahi atmamalı, ayrıca şu anki kümesinden ilerlemesini  önlemek için de  her türlü pislik yapılmalıdır.

Yazıklar olsun sizin gibi düşüncesizlere
aynen duru abi gelmesin .... !! o attıgı tokadı ne cabuk unutmuslarrrr
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

muhsin_1903

bu sen 1 bursadan 2 fenerden 2 de galatadan topcu alıp transferi bitiriz
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

bahadıR

ya yeter artık takıma katkı sağlıyacak bi topçu istiyoruz
Beşiktaş futbolcusuna tokat atan adamdan ne beklenir Beşiktaş için???
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Delirdik

Başkanımız zafer için her yoL mübah anLayışında ise
tam aradığı bir futboLcu işte.. Her türLü çirkefLiği sergiLer sahada.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Çok büyük konuşuyorum eğer egemen denen oğlan Beşiktaş forması giyerse seneye hiç bi maçı izlemeyeceğim !!

Anarchy*

Sanki biLerek bizim inadımıza getiriLiyor böyLe adamLar.

djinonu

Alıntı yapılan: Malatya Kartalları! - Nisan 24, 2008, 19:42:54
Sanki biLerek bizim inadımıza getiriLiyor böyLe adamLar.
oooooooooooof of haklisin

SINAN VARDAR BI GELSE..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah

carsi52

uLan 1 kerede düşünerek hareket edin.
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 24, 2008, 18:23:44
Çok büyük konuşuyorum eğer egemen denen oğlan Beşiktaş forması giyerse seneye hiç bi maçı izlemeyeceğim !!

Al bendende o kadar. O çirkef adamı alırsak yemin ediyorum ki seneye Beşiktaş'ın hiç bir maçını izlemem.
Ya akşam akşam sinirden çıldıracağım..
edit

NoPasaran

Alıntı YapSiyah beyazlıların, Belçika, ve Hollanda liginde top koşturan iki önemli yıldız oyuncu ile de görüşme halinde oldukları öğrenildi. Beşiktaş alt yapısından yetişen ve kiraya verilen Altay'dan Adem, Kartal'dan Yüksel, Mersin'den Evren Gayır, Gaziantepspor'dan Özgür, Sivaspor'dan Hayrettin, Kayseri'den Gökhan Ünal yada Mehmet Yıldız, Gençlerbiriliği OFTAŞ'tan Giray, İstanbul BŞB'den Zeki, Ankaragücü'nden Engin, Dinamo Zagreb'den Luca Modric listedeki diğer isimler arasında yer alıyor.

Sırf bunun için bile haberin ciddiyetinden şüphe ederim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net