Ana Menü

Futbol Cahili !!

Başlatan carlito1903, Nisan 22, 2008, 10:37:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Yeni stat için Anıtlar Kurulu'ndan onay bekleyen Beşiktaş Genel Sekreteri Öner, "Öyle bir stat olacak ki burada Şampiyonlar Ligi finali bile oynanır" dedi ..

Sayın yönetici bir stadda ŞL finali oynanabilmesi için kapasitesinin 50000 in üstünde olması lazım, bu kadar stad projeleriyle uğraşırken bunu nasıl olurda bilmezsiniz...

Stadı yaptıktan herşey bittikten sonra gider biz burda ŞL finali oynanmasını istiyoruz dersen cümle alem bi tarafıyla güler...

MeLo

Böyle dediyse komiklik yapmıştır.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carlito1903

Bu konu bana 2 sene önce gruptaki her takımla bir maç yapılan sistemde burda oynadığımız Bolton maçı sonrası Bolton'u deplasmanda yenebileceğimizi iddia eden yöneticimizi hatırlattı...

Kralkartal21

Gerçektende stad projeleriyle uğraşan bir adamın bu lafı etmesi aptallık olmuş.Ama böyle derken çoık güzel bir stad olcağını anlatmaya çalışmış.Ama abartmış.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

İşte Beşiktaş yönetimi biz bu adamlarla nereye gidiyoruz ?

muhsin_1903

yazıklar olsun hiçmi futbol bilgin yok senin bu konu hakında bi bilgin yok madem sus madem koşcaksın bi araştır sor soruştur en fazla 10 dakikanı alır bu konu hakında doğruları öğrenmen
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

keskinli

insanlik hali olabilir böyle hatalar,bende bilmiyordum bi kac gün öncesine kadar
keske hep böyle hatalar yapsalar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgadoo_10_

sadece gülyorum :):):):):)

Anarchy*

Çok temiz konuşmuş ;D

gürol

vallaha bende yeni öğrendim 50.000 kişilik olması şartını...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Delirdik

Yöneticimizden iyi mi biLiyorsunuz siz
O ki böyLe birşey demiş ise eLbette araştırmıştır finaLin oynanması için gereken koşuLLarı ?
Yoksa boş boş niye konuşsun ki yöneticimiz....
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

@Gökhan

Yöneticimiz pek araştırmamış malesef, aslında biraz araştırsa öğrenirdi işin aslını...

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 22, 2008, 17:57:40
insanlik hali olabilir böyle hatalar,bende bilmiyordum bi kac gün öncesine kadar

Ahmet abi biz yeni öğrenmiş olabiliriz hatta hiç bilmiyor da olabiliriz ama bu adamın görevi bu bilmek zorunda...

keskinli

haklisin,tabiiki bilmek zorunda
benim demek istedigim bu hata asil hatalarinin yaninda devede kulak kalir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

M34

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Nisan 22, 2008, 18:25:55
vallaha bende yeni öğrendim 50.000 kişilik olması şartını...
aynen, bende bilmiyordum. ama yönetici olsam, üstelikm 4 yillik bir yönetici olsam, bilirdim, ögrenmis olurdum. neymis, ceket kravat giymek, ezberlenmis laflar söylemek yeterli degilmis.

KeePSaKe

ya belki stad o kadar güzel olucakki görüntü olarak bahsetmiştir oynanır diye ama kapasite yetmez tabi keşke oda olsaydı
Since 1903