Ana Menü

Beşiktaş Kaş'ı gözden çıkardı

Başlatan carlito1903, Nisan 21, 2008, 23:12:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve Beşiktaş ile görüşmeden İspanyol kulübü Getafe ile  anlaştığı idda edilen İbrahim Kaş'a menajer Sinan Engin'den tepki geldi.

Genç futbolcunun alt yapıdan yetişerek milli takıma kadar yükseldiğini belirten Engin, İbrahim Kaş'ın kulübüyle görüşmeden başka bir takımla anlaşmasının etik olmadığını ve artık kendisine teklif yapmalarının söz konusu olmadığını söyledi.

Menajer Sinan Engin kendileri ile görüşmeden başka bir kulüple anlaşan hangi futbolcu olursa olsun kesinlikle kabul edemeyeceklerini belirtti

keskinli

tümerde ayni sebepten gitmisti
hatirlatayim dedim,veryansinlar baslamadan önce ;)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SATUKBLADE

sadece açıklamayı yapanların adı farklı idi :) içerik aynı idi

carlito1903

S.Engin diyor ki bizimle görüşmeden başka takımla görüştü...

İyide sayın menajerim bu adam mı diyecek sözleşme uzasın diye siz gidip teklif yapacasınız elinizde tutmak için uğraşacaksınız, adamın sözleşmesi bitiyor normal başka takımla görüşmesi...

Kimbilir belki İ.Kaş'ın sözleşmesinin bu sezon sonu biteceğinden bile haberdar değildiniz...

SATUKBLADE

belki de sözleşme uzatmayacaksınız adam boşta kalacak

size netice öyle insanlarsiniz
ssk dan emekli olsun diye üzülmeze ömürlük imzalarsınız önemli isimleri nedense unutursunuz illa yumurta dan civciv çıkacak bişeyler olacak

sizden utanıyorum

beckyZWICKY

ne gülüyorum nede üzülüyorum. yönetimin her zaman yaptığı işler. tanıdık,yabancı gelmiyor alıştık.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carlito1903

En azından insan bi düşünür derki bu adam genç yetenek sezon ortasında imzalayalım da giderse bile en azından para kazanırız ama yok işte yok...

Bi takım nasıl yönetilmez bunu gösteriyorsunuz herkese...

keskinli

tümer konusu ile yinede ayni
tümerde teklif gelmeden gitti fenerle konustu,ibrahimde getafeyle
aradaki tek fark tümer ben besiktasliyim baska takima gitmem dedi sonra gitti
ibrahim kas biraz daha dürüstmüs,besiktasliyim demeden gidiyor
ama iki olayda birbirine cok yakin,ibrahim en azindan yönetime gidip ben avrupada oynamak istiyorum hakkinizi helal edin demeliydi,onu yetistiren takima,o takimi tutmasa bile boynunun borcuydu bunu söylemek
giden gider kalanlar bizimdir
acik konusmak gerekirse tümerin gitmesi beni cok üzmüstü ibrahimin gitmesi hic üzmüyor
yolu kapali olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

genç yetenekleri ve bize yararlı olabilecek oyuncuları göndermekte üstümüze yok :) örneği çok :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

M34

Maymunlara bir test uygulanir hani. Bir makina; iki dümesi vardir. Maymun birine basarsa muz, digerine basarsa elektrik carpintisi hisseder. Elektrik carpintisi deaktive oldu mu o düymeye devamli basar; fisini cekmistir makinanin cünkü.

IL Capitano

nerdeyse mayis olmus Ibrahimle daha konusmamislar..
yarin öbur gun G.Zanda aciklar..

Demirören Sinanida al, yapamadim de git artik..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Beşiktaş alt yapısından yetişerek İspanya'da harikalar yaratan Nihat Kahveci'den sonra, İbrahim Kaş lig bitiminden sonra La Liga'ya uçacak. Rize karşısında ilk golü atarak yeniden dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki genç oyuncunun, Getafe ile yaptığı görüşmeler sonucunda yıllık 600 bin euro (1.2 milyon YTL) garanti paraya anlaştığı öğrenildi. İbrahim Kaş'ın bu parayı aylık 60 bin euroluk dilimler halinde maaş sistemi ile alacağı belirtildi.

Siyah - beyazlı oyuncunun alacağı bu para, Beşiktaş Yönetimi'ni zorlayacağı için futbolcunun serbest bırakıldığı vurgulandı. Çaykur Rizespor maçında attığı golle takımının galibiyetinde başrol oynayan İbrahim Kaş'ın bu şekilde kulüpten ayrılmasına siyah - beyazlı taraftarların bir kısmı tepki gösterirken, bir kısmı da gitmesinin o kadar önemli olmadığı konusunda görüş belirttiler

carlito1903

Beşiktaş'ın sözleşmesini uzatmadığı İbrahim Kaş'ın yeni takımındaki bonservis bedeli 10 milyon Euro oldu!

Sezonun tamamlanmasına 2 aylık bir süre varken menajeri Ahmet Bulut aracılığıyla La Liga ekibi Getafe ile görüşmelere başlayan Beşiktaşlı İbrahim Kaş'ın yeni bonservis bedeli 10 milyon euro.

Turkcell Süper Lig'de kritik haftalar son hızıyla devam ederken, Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'u 2-1 yendiği maçta çok kritik bir gole imza atan ve siyah-beyazlı ekibin haftayı 3 puanla kapatarak Şampiyonlar Ligi umutlarını sürdürmesini sağlayan isimlerden biri olan İbrahim Kaş'ın yeni takımı olan Getafe'de bonservis bedelinin 10 milyon euro olduğu açıklandı.

Habertürk tv'de yayınlanan Futbol Pazar'da, Okay Karacan'ın sorularını yanıtlayan menajer Ahmet Bulut La Liga ekibi Getafe ile sözleşme imzaladıklarını ifade ederken, Kaş'ın sezon sonunda -12 Mayıs'ta- İspanya'da sağlık kontrolünden geçtikten sonra yerel basına tanıtılacağını açıkladı.

Ahmet Bulut, İbrahim Kaş'ın sezon sonunda eğer seçilirse A Milli Takım ile Avrupa Şampiyonası'nda yer alacağını A Takım olmazsa da Genç Takım ile kampa gireceğini söylerken şampiyonanın ardından da yeni takımı olan Getafe'ya katılacağını belirtti.

Ahmet Bulut, Getafe ile görüşmelerin ciddiyete binmesinin ardından, sözleşmeye imza atmadan yaklaşık 1 hafta önce Beşiktaş'a haber verdiklerini ancak Sinan Engin dışında kulüpten kimsenin kendileriyle konuyla ilgili görüşmediğini söylerken Beşiktaş ile yeni sözleşmeyi bu sebeple imzalayamadıklarını belirtti.

10 Milyon Euro şimdilik İ.Kaş için biraz fazla olsada bir iki sene içinde çok büyük paralar eder...
Bu 10 Milyonu biz kazanabilirdik biraz akıllı olsak...