Ana Menü

tuncay özilhan

Başlatan owenn, Aralık 25, 2006, 17:57:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

owenn

ÖZİLHAN'A DAVET!..   

Beşiktaş'ta kongre yaklaştıkça sular daha da ısınıyor.. Yıldırım Demirören'e bir türlü rakip çıkmaması muhalif kongre üyelerini harekete geçirdi ve camianın etkili bir isimlerinden Tuncay Özilhan göreve davet edildi..

İşte Beşiktaş Gönüllüleri tarafından yapılan çağrının metni;

"Sayın Tuncay ÖZİLHAN,
Bu sana son çağrımızdır...

Beşiktaş'ımıza layık bir yönetim oluştur...

Yüz milyon dolarları geçtiği söylenen borçlardan korkma. Onurlu geçmişi yüz yılı aşan büyük BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ yüz milyon doları aşan borçların altında kalmaz. Renklerini oluşturan, siyahının kararlılığı, beyazının akıyla, tüm bu borçların altından kalkar. Sana yakışan şekilde, gönül verdiğin renkler uğruna, elini taşın altına koy. Ve bu çağrımıza kulak verdiğin takdirde, on binlere varan kongre üyesinin arkanda olacağına emin ol.

Beşiktaş'ımızı bu talihsiz günlerinde yalnız bırakma.
Sen görev almayacaksan, BEŞİKTAŞ GÖNÜLLÜLERİ olarak biz, görev almaya hazırız. Sahibi olduğumuz, sana kıyasla çok çok daha mütevazi şirketlerimizle, veya profesyonel çalışma hayatındaki BEŞİKTAŞ GÖNÜLLÜSÜ arkadaşlarımızla, gönlümüzü verdiğimiz kulübümüze sahip çıkmaya biz hazırız.

BEŞİKTAŞ'IMIZIN BAŞKANLIĞINA TALİP OLDUĞUMUZDAN DEĞİL, BU KULÜBÜ BU YÖNETİME 3 YIL DAHA TESLİM ETMEYE TESLİM OLMANIN BEŞİKTAŞ'IMIZA EN BÜYÜK İHANET OLACAĞINA İNANCIMIZDAN DOLAYI KULÜBÜMÜZE SAHİP ÇIKMAYA HAZIRIZ."

Beşiktaş Gönüllüleri..

sonuna kadar katılıyorum.3 yıl daha katlanamayız bu yönetime...

ismailcem

yok abi ne tuncay özilhanı yaaa reklam değil iş yapacak adam gelsin

ugur24

kimmiş bu beşiktaş gönüllüleri acaba..sen aday olmazsan biz oluruz diyolar..

burak_bjk

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 25, 2006, 19:40:13
kimmiş bu beşiktaş gönüllüleri acaba..sen aday olmazsan biz oluruz diyolar..

buyuk adam bunlar  :D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

kartalseval

Mail yoluyla nabız yoklayan bi gurup bu Beşiktaş Gönüllüleri.Daha öncede Arata falan davet yollayan gurup.Ama onların davetide sanırım bi baskı unsuru olabilir.Demirören yönetiminin gitmesi için yapılan her yol mübah artık bana göre :)
Adam gibi elini taşın altına sokacak olan her isme desteğim sonsuz.Efes maçını tabiki unutmadım ama Demirören yönetiminin yaptıklarının yanında solda sıfırdır.Elaleme madara ettiler bizi,yazıklar olsun
ANLAYANA AŞK,ANLAMAYANA BEŞİKTAŞK

keskinli

bu isi yapacak adam seve seve yapmali!
kimsenin cagrisini beklememeli!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canmert

bende keskinli gibi düşünüyorum

bjkolik@19

doğru iyi bir başkan olmalı ama kim...
demirörenle bu iş olmaz
GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

NoPasaran

Bence tamame show..

Gelince borçları silmeyecekse hiç gelmesin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

GöKHaN

Parasi olmuyanin Gönlü Zengin olur Her Irkda bu böyle nedense.. Parasiz konusmak ben olsam benim param olsa verirdim hic düsünmeden diyen arkadaslar burada bahsettigimiz para 100 milyon nekadar kolay geliyor borclari kapatmak size bunun Taraftarlikla alakasi yok biraz daha olgun düsünün lütfen Parasi olan Baskandan yana degilim Besiktasa ihanet etmiyecek Besiktas icin caba göstericek Besiktas icin denildigi gibi elini tasin altina koyacak Besiktas icin uykusuz kalicak Besiktasa International Sponsor bulucak.. Bir Baskan istiyorum..! Kimse cikipda cebinden al benden 100 milyon demez bukadar basit degil 100 lira vermiyorsun ozaman tüm türk halki 1 milyon dolar versinde Dünyaya olan borcumuzu ödüyelim neden olmuyor?? Dedigim gibi parasi olmuyanin Gönlü tesadüfmüdür nedir cok zengin oluyor parasini savurmaya hazir oluyor.. Besiktasi cebden cikan durgun para kurtaramaz Internetional acilmamiz gerek kurtulmasi icin Sponsor bulmamiz gerek..! Stadyumda kaliteli 50 bin kisilik olmali.. Gelirler artmali Hatira Allah rizasiyla onun bunun parasiyla olmaz bu isler..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

GöKHaN

Yeri Geliyor Takimin hali iyi olmayinca üst üste 3-5 mac sallaninca kimi Ölümüne Besiktasliyim diyen arkadaslar KOMBINEYI BIZ BUNUN ICINMI ALDIK ULANNN diye yirtiniyor ya ;D 500 liralik kombinenin lafini yapiyor o saglam Taraftarimiz ve utanmadan kendi gibi bir besiktaslidan yaz bi cek 100 milyon dolarlik nasil Besiktaslisin diyor komik olmuyalim.. Gercekci olalim lütfen.. Olmuyacak duaya amin demiyelim Demirören sayesinde bu hale geldik mecbur ona katlanicaz ve bir 3 sene daha beklicez tek ümidim bize International bir Sponsor bulmasi bu eti krakerle ülker cukulatayla Colayla Limonatayla olmuyacak.. Schalke 4 yillik Gas sirketiyle anlasiyor 170 milyon euro Leverkusen Ilac firmasiyla anlasiyor 120 milyona bizimde böyle kaynaklar bulmamiz gerek 15 milyon taraftari olan takima seve seve böyle sponsor gelir ama Kendimizi anlatmasini bilmeliyiz yok stadin ismi degismesin yok önümüzde isim olmasin diye milli düsünürsek anca oldugumuz yerde sayiklariz bu benim görüsüm herkesinkine nasil saygi gösteriyorsam aynisini bekliyorum.. Tesekkürler Saygilar..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

tufi_bjkli

tuncay özilhan tamam parası var belki lobiside var,ama adam ben sadece beşiktaşlıyım arada bi tv den maç seyrederim,fanatik değilim dedi,bizi gönülden seven fanatik bir başkanın başımızda olmasını isterim,eğer başka aday çıkmazsa yıldırım demiören kalsın yeniden başkan olsun

@LAYINA GİDER