Ana Menü

Arsenal talip!

Başlatan eRe, Nisan 19, 2008, 13:29:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

İyi topçu tamam ama Arsenal'de oynayacak adam değil...
Bakın bakalım Arsenal'in orta saha oyuncularına, en ofansif oynayanları bile rakibe basan çok koşan mücadele eden oyuncular...

Arsenal'in Delgado'yu almak isteyeceğini hiç sanmıyorum ben açıkçası...

erasca

yaw gitsinde nereye giderse gitsin.oyun stilini anlamadım.pas atsa iyi olacak dribling yapmaya çalışıo devamlı ve de beceremiyo.Kısa alanda çalım atamıyorsan ne yapacağanı bilmirsan Türkiye de oyun kurucu olamazsın.Daha doğrusu oyun kurucu zekası yok Delgado da daha çok kanat oyuncusu gibi.Tello göbekte daha iyi Delgado dan.Ama İngiliz Futbolu için çok iyi bir oyun kurucu olur...

SercanBjk

Gitmek istiyorsa gider tabiki ama Beşiktaş`ı8n menfaatlerinide gözetmesi lazım.

astbjk1903

arsenal napacak delgadoyu ? arsenalın hızına delgado yetisemez
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Doruk1903

Arsenal falan talip olmaz arkadaşlar Delgado'ya...Ayrıca kendisi açıklama yaptı taraftara borcunu ödeyemediğine dair...

Onur*

öyle dediyse helal olsun be!
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

IL Capitano

bunu bende duydum, daha borcumu ödemedim diye..
helal..bide bu kadar top kaybi olmasa

Alıntı yapılan: Doruk1903 - Nisan 21, 2008, 11:01:45
Arsenal falan talip olmaz arkadaşlar Delgado'ya...Ayrıca kendisi açıklama yaptı taraftara borcunu ödeyemediğine dair...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

astbjk1903

fenere ronaldinhoyu, etoyu, henryi alan gazeteler besiktas da sezon basından beri delgado nobre bobo simdide buna ibrahim kas eklendi gondermeye calısıyor
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Non Mollare Mai

Arsenal ne yapsın Delgado'yu ya. Boş haberlere kanmaya gerek yok.
edit

carlito1903

Fabregas, Hleb, Rosicky, G.Silva, Flamini, Walcott, Diaby...

Bu isimlerin arasında Delgado çok zor yer bulur malesef...

bahadıR

arsenal delgadoyu napsın ya iyi topçu yeteneklide ona asla bişe demem ama premier ligde oynayamaz
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

canavar_bjk

Alıntı yapılan: metini34 - Nisan 19, 2008, 23:06:29
Zaten Delgado'dan birsey alamiyoruz, arasira oynuyor, verelim bence.
nasıl delgado dan verim alamıyoruz ? delgado olmasa bu takım zaten kötü hepten kötü olur sen ya  maçları filan takip etmiyosun yada burda öylesine bişey yazmak için yazıyosun
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

yorumbjk

Ya böyle boş konuşmayın Galatasaray ribery ne yaptı kovdu resmen adam Fransa milli takımının ve alman liginin kralı oldu.Beğenmediğimiz diatta ingilterede.Gelmeden kiralandı denilen adamımız adını bile unuttum ne yazıkki şimdi ne goller atıyor.Yani Türkiyede futbolcular rahat olamıyor takım oyunu yok hep abzılarının öne çıkması bekleniyor.Herkes yüke eşit olarak el atmıyor.

MeLo

Basın !
Uydur uydur yaz !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

pascalyptica

o zaman arsenal eşşek mi de almaya çalışıyor??

Alıntı yapılan: lambkuzu - Nisan 19, 2008, 14:28:16
arkadaşlar artık modern futbolda 10 numara dönemi kapandı . oyunu iki yönlü oynayabilecek futbolcu lazım hem hücum hem savunma. delgado gitsin.
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..