Ana Menü

Beşiktaştan Yanıt

Başlatan Batuhan, Nisan 18, 2008, 20:15:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Kulübümüz'den Açıklama
18.04.2008 19:37

Bursaspor'un eski yöneticisi Lemi Keskin'in, Kulübümüz'e yönelik suç teşkil eden, talihsiz konuşmaları ile ilgili açıklamamızdır.

Bursaspor Kulübü'nün eski yöneticisi Lemi Keskin, 2004 yılında oynanan Çaykur Rizespor-Beşiktaş karşılaşmasında şike yapıldığını iddia etmekte, bu hayali iddiasından yola çıkarak, bu haftaki Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçında  da şike olacağını tahmin ettiğini ve bu hususta Bursa Başsavcılığı'na başvurduğunu beyan etmektedir.

Bursa Cumhuriyet Savcılığı nezdinde yapmış olduğumuz araştırmada, Lemi Keskin'in böyle bir müracaatının olmadığı tarafımızdan tespit edilmiştir. Bu durum da bu şahsın Beşiktaş Kulübü'nün adını kullanarak reklam yapma çabası içinde olduğunun en açık kanıtıdır.

Bir dönem de olsa Türk Futbolu'nun içinde yer almasından büyük üzüntü duyduğumuz Lemi Keskin, Kulübümüz'e yönelik bu hayali, gerçek dışı iddiaları ve hakaretleriyle suç işlemektedir.

Ayrıca bu tarzdaki beyanatlarıyla gerek Bursaspor Kulübü taraftarlarını gerekse Beşiktaş Kulübü taraftarlarını haksız bir şekilde tahrik ederek, bu beyanlarıyla doğması muhtemel çok büyük olayların teşvikçişi, düzenleyicisi ve kışkırtıcısı olmaktadır.

Beşiktaş ve Bursaspor gibi Türk futbolunun iki köklü kulübü arasında yaratılmak istenen düşmanlığı körükler nitelikteki bu davranışı da ayrıyeten her iki kulüp arasında yaratılmaya çalışılan dostluğu da zedelemeye yöneliktir.

Kulübümüz bu şahıs hakkında cezalandırılmasına ve tazminata dayalı hukuki başvuruları, gerekli her türlü yere yapacaktır.

Lemi Keskin'in açıklamalarını nefretle kınıyor, Beşiktaş gibi büyük bir Camia'nın ismini telafuz etmeye bile haddi olmadığını kendisine hatırlatıyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK
Koca hestiy aya bedenem ?

SercanBjk

Yaptığımız tek iş zaten Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunmak bunu Fenere dese o Aziz Yıldırım onu ne yapar bilemiyorum.

erdibatmaz

ya hadi taraftarları suçu bize atıyorlar tamam cahiller ama bu adamlarda böyle yapıyorsa daha ne yapalım nasıl bitsin bu dava...

sanırım bütün dertleri taraftarlarını arkasına almak bu texas yönetiminin
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Ya siz önce kendinize bakın aıl siz ligde kalmak için neler yapıyorsunuzdur Allah bilir!!!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

canavar_bjk

taraftarlara sorun bakalım bursa BEŞİKTAŞ arasında neden husümet var diye hiç bir bursalı bilmez cogu bu ve bunun gibi adamların verdikleri gazlarla olmuştur ama hepsinin......................
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

M34

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 18, 2008, 22:14:57
Yaptığımız tek iş zaten Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunmak

Aynisini simdi ben yazacaktim. Neyse, bosu bosuna bit-kaybi olmasi.

astbjk1903

su lemi keskini arastırdım adam bursada amerikanev diye bir firmanın sahibi daha onceden de kendisine silahlı saldiri olmus insan bi kendi gecmisini bilmeli utanmaz adam baksanıza sunun dosyasına www.lifeinbursa.com/haberx/5902/18/bursasporlu_eski_yoneticinin_isyerine_silahli_saldiri_iddias.htm - 64k
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL