Ana Menü

Güzel Bi Fikir Olabilir...

Başlatan +18 !, Nisan 18, 2008, 19:54:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Onu yapcağımıza herkes telefonuna o şarkıyı atsın herkes aynanda çalsın stadta.Bu daha imkanlı bişey de çok karışır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Çok zor stad Dj yi çalıyor o şarkıları ve o Dj de oraya yönetim ile birlikte geliyor ve maaşını yönetimden alıyor imkansız bir şey bu.

canavar_bjk

eğer böyle bişey olursa BEŞİKTAŞ marşlarını çalan adam ı ekmeğinden eder bu seref yoksunları
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Brestgerfich

Stad yönetimi kulüp yönetimiyle ilişkilidir bence ve bu fikir imkansız ....
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Kartalizmatik

İmkansız diye bir şey yoktur.Önemli olan cesaret.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

onaT

herkes yanında hoparlör getirir

şarkıyı cdye veya mp3e alır.

aynı anda çalmaya başlar.

M34

Bence en güzel protesto 90 dakika boyunca ayakta durmadan alkislamak. Insanin tüyleri diken diken oluyor. 30 sanyie arayla da kisadan durup "Istifa" diye bagirmak. Kizlar ve Bayanlarda eslik edebilir böylece.

Demirören gerci sonra beni ayakta alkisladilar der ama olsun. Birileri anlatir ona herhalde ne demek istendigini.

onaT

Alıntı yapılan: metini34 - Nisan 19, 2008, 23:15:45
Bence en güzel protesto 90 dakika boyunca ayakta durmadan alkislamak. Insanin tüyleri diken diken oluyor. 30 sanyie arayla da kisadan durup "Istifa" diye bagirmak. Kizlar ve Bayanlarda eslik edebilir böylece.

Demirören gerci sonra beni ayakta alkisladilar der ama olsun. Birileri anlatir ona herhalde ne demek istendigini.

mantıklı

erasca

daha taraftar istifa diye bağırmazken bağırılanlar susturulurken hoparlörden istifa şarkısı?yapana canım feda...