Ana Menü

Lütfen İstifa

Başlatan BJK_06, Nisan 13, 2008, 23:31:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

levent1903

rap cok güzel ve tam yeride sözler -- Demirören ISTIFA..... direnmenin faydasi yok, daha fazla zarar vermeden, küsmeden, beddua etmeden birak artik o koltugu
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Anarchy*

Bizim dememizLe bu adam istifa etmez..

Kartalizmatik

Forumlardan,anketlerden istediğimiz kadar haykıralım.Bu iş maçta protesto etmekle oluyor.Manisa maçını sabırsızlıkla bekliyorum.(protesto olacakmı meraktan)
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

M34

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Nisan 16, 2008, 20:06:25
Forumlardan,anketlerden istediğimiz kadar haykıralım.Bu iş maçta protesto etmekle oluyor.Manisa maçını sabırsızlıkla bekliyorum.
Keske seyirci olsa da protesto edilebilse .. Bursaspor macinda kesin birseyler olur veya oldurulur ve bu mac seyircisiz oynanir .. adim kadar eminim

Sivas macindan sonraki iki maci hatirlasaniza ... Federasyon (Haluk Ulusoy ile Demirören akraba olurlar bu arada) hicbirsey yokken birden 2 mac seyircisiz ceza vermisti. Bu sirada yönetim de rahat bir ohh cekmisti.

Ek not: Tahkim (hani su 6 maclik cezalari 2ye indiren, 12aylik hak mahkumiyet cezalarini 3 aya índiren vs.) ilk defa cezayi onamis, indirime gitmemisti.

onaT

Alıntı yapılan: samet_44 - Nisan 16, 2008, 17:24:29
takımı rezıl kepaze ettinn SAYIN YILDIRIM DEMİRÖRENNNNNN İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA İLEE MILLET AYAKLANSINNNN YÜRÜYÜŞMÜ YAPSINNNNNNN YETER ULAN YETERRRRRRRRRRRRR

evet yapsın

Kralkartal21

Alıntı yapılan: metini34 - Nisan 16, 2008, 20:16:35
Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Nisan 16, 2008, 20:06:25
Forumlardan,anketlerden istediğimiz kadar haykıralım.Bu iş maçta protesto etmekle oluyor.Manisa maçını sabırsızlıkla bekliyorum.
Keske seyirci olsa da protesto edilebilse .. Bursaspor macinda kesin birseyler olur veya oldurulur ve bu mac seyircisiz oynanir .. adim kadar eminim

Sivas macindan sonraki iki maci hatirlasaniza ... Federasyon (Haluk Ulusoy ile Demirören akraba olurlar bu arada) hicbirsey yokken birden 2 mac seyircisiz ceza vermisti. Bu sirada yönetim de rahat bir ohh cekmisti.

Ek not: Tahkim (hani su 6 maclik cezalari 2ye indiren, 12aylik hak mahkumiyet cezalarini 3 aya índiren vs.) ilk defa cezayi onamis, indirime gitmemisti.

Böyle birşeyi yapamazlar son maçımıza ceza veremezler verdirmeyiz...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pakito14

2010'a kadar burdayım diyor adam! kongreyle geldim kongreyle giderim diyor! ne kadar yüzsüz bi adam ben istenmediğim yerde bir dk. durmam! :bye
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

yenerr17

günlerdir rüyalarıma giriyor ya git artık hadi aç önümüzü lütfen

MeLo

Bence gitmez.
Her fırsatta bırakmayacağını söylüyor.Şampiyon yapacakmış illa.
Sen git başkan.Biz şampiyon oluruz.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 15, 2008, 13:20:43
Bu yönetim istifa etmez.

2010'a kadar etmicem diyomuş.
Kongre iLe geLdim kongre iLe gitcem diyomuş
Etmez bu adam istifa feLan etmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
Bölünür senin için uykular!

seytan3489

yıldırım demirören bırak ta git artık istemioz senı 4 yıl oldu topu topu 4 sene yha hayatımızdan çaldın bu sen 4 seneyı dahada çalmadan bırak git gsl gunler görelim hepberaber olmuyo anla be    yeteryeter yeter yeter

BJK_06

son maç..vestel maçı...bakalım ne olacak..abiler adanadaki maçda protesto istemiyorlar...vestel maçından sonra belli olur..ama şu bir gerçekki demirören çok bunaldı