Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

yine tek maçtan yatacam allah kahretsin seni new. cas. allah belanı vere :@
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

SATUKBLADE

nolucudu tutturacak mıydın no pasaran bile pes etti sen etmedin bea mumy :D

[KralKartal]

ben simdilik iyi gidiyorum
lille onde
ve dinamo onde:D

diger maclar ise beraberlikte suan..

hadi bakalim:P
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

poacher

valla sana kolay gelsin abi ii geceler hepinize ben kaçıom
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

gnç_bjk

Mrb ben ayberknouma
Ben neden no post aldım birisi tam olarak cvplayabilirmi

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: kralcarsi - Aralık 06, 2006, 22:37:49
ben simdilik iyi gidiyorum
lille onde
ve dinamo onde:D

diger maclar ise beraberlikte suan..

hadi bakalim:P

ihsan baba hepsi iyi gidiyordu nwe. attı bidene peşinden ikidene yedi satuk dakika bir de yatırdı kuponu :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

19caner03

Lord Of The Mumy

hımm yattı caner bidene ummadığım takım yedi 50. dk da yazıklar olsuun yazıklar olsun

19caner03

bız ne zmn ıdda yı tutturcaz yahu bıktım wermekten bırazda alalım ya

SATUKBLADE

baba sen vermezsen biz kazanınca neyi alacaz :D sen verecen başkası vercek biz alcaz

19caner03

ıdda oynarken ıcımdekı ses bugun ıddan tutcak dıyo ama mac baslıyo yıne yatıyom

Lord Of The Mumy

caner sen git kumda oyna :D kum yoksa :D bizim buradan bir kamyon yolluyum baba :d

19caner03

Lord Of The Mumy

sana coçuksun diyen varmı ???

allah aşkına nerelere çekiyon konuları yazıları çaptırmıyalım lütfen reca ediyom